Finalista televizní show Love Island Claude Lhotecký prozradil svou motivaci k podání přihlášky do soutěže. Mají s Rachel Karnížovou otevřený vztah?
Rozhovor
Zdroj: Rozálie Růžičková / Se svolením
<Path>

Finalista televizní show Love Island Claude Lhotecký prozradil svou motivaci k podání přihlášky do soutěže. Mají s Rachel Karnížovou otevřený vztah?

Claude Lhotecký pochází z Brna, kde vystudoval sportovní gymnázium. Před vstupem do televizní show Love Island se věnoval fotbalu na profesionální úrovni a od přelomu roku 2021 a 2022 i investičním drahým kovům. Se svou partnerkou Rachel Karnížovou, se kterou tvořil pár téměř od začátku televizní soutěže, se proslavili hlavně díky své nezatajované vášni, kterou jeden druhému často projevovali během pobytu na vile i před kamerami. Některé záběry se dokonce dostaly do televizního vysílání. Zároveň během účasti na ostrově lásky prohlásili, že chtějí otevřený vztah. Fanoušci jim to ale nevěří. Jak se k tomu Claude vyjádřil?
Rozálie Růžičková Rozálie Růžičková Autor
30. 11. 2023

Claude, jaká byla tvá motivace k tomu, přihlásit se do Love Islandu?

V minulém roce tam byl můj kamarád a spolužák ze střední školy Zbyněk Vlček, který mi o tom samozřejmě vyprávěl, a tak jsem začal nejdřív spíš ze srandy říkat, že se tam přihlásím, ale postupem času jsem o tom začal vážně uvažovat. 

Na začátku mi šlo samozřejmě o to, být vidět v super show. Nabízené peníze byly také zajímavé, chtěl jsem vyhrát. Další věc ale byla, že jsem nikdy předtím neměl žádný vážný vztah a ani jsem asi nechtěl, takže zkusit si být s jednou holkou alespoň nějakou dobu na vile pro mě byla výzva. Nečekal jsem, že se vrátím s někým, koho budu mít doopravdy rád. Úplně mi to obrátilo život vzhůru nohama, takže si to všechno v sobě od návratu do Česka urovnávám. 

S Rachel jste během pobytu na ostrově mluvili o otevřeném vztahu. Jak ale váš vztah po návratu doopravdy vypadá?

Jeden z důvodů, proč jsem dřív nechtěl navázat žádný vážný vztah, bylo to, že jsem se nechtěl kvůli nikomu omezovat a s Rachel jsme se v tomhle názoru setkali. Hrozně jsme si hned od začátku rozuměli i ve věcech, ve kterých se člověk jen tak s někým neshoduje. A ve výsledku jsme si řekli, že nevěra by ani pro jednu stranu nebyla důvod k výtkám.

Když jsme se ale vrátili domů, bylo to mezi námi ještě mnohem lepší než na vile. Původní plán byl, že se rozdělíme, Rachel pojede do Bratislavy, já do Brna, ale nakonec jsme byli několik dní spolu a až pak jsme se rozdělili. No a když jsme si pak volali a začali řešit, jak to tedy mezi námi je, došli jsme k závěru, že otevřený vztah vlastně nemáme a ani nechceme. Nemáme potřebu se vídat s jinými lidmi. Rachel se prý trochu bála, jestli nebudu běhat za holkama. To se ale nestalo, čemuž se i já sám divím. Takže tak nějak se to vyvíjelo. 

<Path> FENOMÉN: Monogamie. Ubylo by záletných myšlenek, kdybychom přiznali paralelní vztahy a nevěra přestala být zakázaným ovocem? Je člověk od přírody monogamní tvor? Nebo se tak pouze tváří, aby zapadl do společnosti?Zdroj:

Platí tedy, že by nevěra ani pro jednu stranu nebyla důvod k výtkám?

Ono je hrozně těžké říct, jak by se člověk zachoval v situaci, která ještě nenastala. V návalu emocí se člověk chová vždy jinak. Nemyslím si, že bychom se kvůli tomu začali hádat, jsme oba nekonfliktní, což je také jedna z věcí, která nás k sobě navzájem přitahuje, ale nejspíš by si v takový moment jeden z nás šel po svém, takže otevřeni nevěře určitě nejsme. Nedá se u nás zkrátka mluvit o otevřeném vztahu, asi ani nikdy nedalo. 

Tipy redakce

Jak ty osobně zvládáš hejty? Podpořila tě v tomto ohledu Rachel, která se už na scéně pohybovala dříve?  

My s Rachel jsme nenávistné komentáře nikdy moc nevnímali. Většinou jde o nekonstruktivní kritiku, ze které si člověk nic nevezme, navíc jsme po návratu měli spíš pozitivní ohlasy a lidé nám psali, že nás mají rádi a že je bavila show, kterou jsme na ostrově dělali a podobně. 

<Path> Otevřený vztah vs. monogamie. Jak skutečně fungují gay partnerství a manželství? A lze na ně uplatňovat heteronormativní měřítka?Zdroj:

Je vám ze strany TV Nova nabízen terapeut, se kterým by se dalo řešit, pokud byste návrat do reality nesli těžko?

Ano. I na ostrově byla psycholožka, která nám byla v případě potřeby k dispozici a stále máme možnost ji kontaktovat, kdybychom si potřebovali promluvit. 

Zdroj: Rozálie Růžičková, autorský článek

Populární
články

V minulosti jednu postel sdílelo více lidí - i těch, co si byli cizí
LIDÉ

Postele plné cizích lidí byly dřív běžné a měly řadu výhod. Richard Lví srdce spával s Filipem II., královna Alžběta I. se služebnými

Autor: Mirka Dobešová
Koláč jako od babičky? Žádný problém
CESTOVÁNÍ

Jak přijmout stárnutí, ukazuje vídeňská kavárna. Pracují v ní jen seniorky, které pečou koláče „jako od babičky“. A z podniku je hit

Autor: Mirka Dobešová
Michal Novotný
AKTUALITY

„Chudák“ bílý heterosexuální muž Michal Novotný řekl svůj názor a dostal za to facku na sítích. Homofob přece není, když to sám říká

Autor: Martin Lyko
Nemusíte mít bujnou kštici, abyte vypadali stylově
STYL

Jak vypadat dobře bez vlasů? Sexy look vám dodají nejen vousy, radí stylista. Důraz klade na siluetu a doplňky

Autor: Martin Lyko
Kolik designů dokážeš smíchat, tolikrát jsi člověkem
Trendy & Styl 2024

Jaké jsou letos trendy bytového designu? Porovnali jsme nabídku čtyř velkých hráčů na trhu!

Autor: Michal Černý
Měli by být generací, která je otevřená všemu, feminismus se ale mladým mužům nelíbí
LIDÉ

Feminismus přináší víc škody než užitku, tvrdí mladí muži. Být mužem je dle nich těžké. Progresivněji myslí i senioři, ukázal výzkum

Autor: Mirka Dobešová
Také jste někdy snili o tom, že se tu na všechno vykašlete a zmizíte v zahraničí? V čem vám může taková změna pomoci?
CESTOVÁNÍ

Také jste někdy snili o tom, že se tu na všechno vykašlete a zmizíte v zahraničí? V čem vám může taková změna pomoci?

Autor: Irena Piloušková
Misionářská poloha není jen pro heteráky
HOT!

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Autor: Martin Lyko
Autorem emotivního dopisu je nejmenovaný dospívající gay
AKTUALITY

15letý chlapec v emotivním dopise vysvětlil, co pro něj znamená stejnopohlavní manželství. Upřímný text sdílela Danuše Nerudová

Autor: Martin Lyko
Oko je okno nejen do duše, ale také do neřestných myšlenek
TĚLO & MYSL

Je možné poznat sexuální orientaci z očí? Vědce to napadlo před půl stoletím, teorii potvrdili ale až nedávno

Autor: Martin Lyko

E-Shop