„Nechci, aby můj penis při sexu mužům ubližoval,“ svěřuje se o životě s nadměrným přirozením Tadeáš
Rozhovor
Zdroj: Adobe Stock
<Path>

„Nechci, aby můj penis při sexu mužům ubližoval,“ svěřuje se o životě s nadměrným přirozením Tadeáš

Mít velký penis je přáním mnoha mužů. Blikající reklamy na pornostránkách lákají na masti, díky nimž přirození poporoste už po první aplikaci, a plastičtí chirurgové vyvíjí postupy, jak mužům jejich orgán a s ním i sebevědomí zvětšit do délky i do šířky skutečně fungujícími metodami. Pak jsou ale i muži, kteří měli to štěstí, že je obdařila sama příroda. Jedním z nich je i Tadeáš, který nosí v kalhotách nástroj o hezkých pár čísel větší, než je průměrných cca 14 cm. O tom, že to ale takové štěstí není, se svěřil v následujícím rozhovoru.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
22. 11. 2023

Kdy jsi začal poprvé vnímat, že máš nadprůměrně velký penis?

To mi bylo asi 12, ale ten věk si moc nepamatuji. Byl jsem u babičky na chalupě a viděl mě kamarád a řekl mi něco, jako že jsem „kabanos“. A já z toho byl hrozně nešťastný. Nebylo to, že by se mi posmíval, spíš na to upozornil, ale já jsem si potom připadal nepatřičně, protože to byl další důvod, který mě vyčleňuje z průměrné společnosti. Já byl už tak „divný“ dost.

Jak se pak vztah ke tvému penisu vyvíjel?

Pamatuji si, že v posledních ročnících ZŠ už mi to nepřišlo tak trapné a byl jsem schopný o tom mluvit. Možná až moc. Ta informace se rozšířila mezi spolužáky a spolužačkami a začalo mírné obtěžování a holky si to chtěly ověřit. Já jsem to nebral hůř, než když se kluci postrkují, přišlo mi to vtipné. V té době se ve mně taky začal mísit pocit „Éh, to je trapné“ a zároveň „Mhmm, ale ta informace se šíří…“.

Bylo to v době, kdy jsem zhubnul, takže se to všechno ještě zdůraznilo. Zároveň jsem měl ještě svaly, ne úplně vyrýsované, ale šly vidět. Takže jsem začal být řekněme docela populární.

Prozradíš, o jakých vlastně mluvíme rozměrech?

Mně můj penis nikdy nepřišel tak výrazný. Když jsem si ho měřil poprvé, tak jsem naměřil nějakých 19 centimetrů, až jsem na to vytřeštil oči. Nepřišel mi tak velký. Takže jsem ho pak každou chvíli přeměřoval. Ale ta délka hodně záleží na náladě v krátkodobém horizontu a na fitness v dlouhodobém. Pokud jde o průměr, tak to číslo jsem věděl, ale nepamatuju si ho. Ale dobře mi seděly kondomy s průměrem 64 milimetrů. Zvolna obepínaly a neškrtily. 

Vraťme se k tomu vztahu k penisu. Časem jsi ho pak začal mít raději?

Jo. Dokud jsem neměl sex, tak to bylo v pohodě. Na chlubení dobré. Informace o rozměrech mého přirození uvedená na profilu na iBoys způsobovala výrazně větší návštěvnost. Já jsem ale zároveň velmi plachý na to, abych s někým něco uskutečnil, takže dlouho zůstalo jen u psaní.

Jaké pak byly tvé dojmy ze sexu?

Velké zklamání. Protože jsem hrozně chtěl být aktivní a ten kluk mi všechno popsal, co mám dělat a tak, ale já nebyl schopný se do něj dostat. Myslel jsem si, že to bude jednoduché, ale nebylo. Nešlo to. Nakonec jsme si role otočili. Téměř s každým, s kým jsem měl anální sex v aktivní roli, to probíhalo stejně. Já si do té doby neuvědomoval, že rozměr genitálií a jiných otvorů pro sex může být nekompatibilní.

S mým dalším klukem to probíhalo podobně. Napoprvé se to taky vůbec nepovedlo, protože to bolelo. Nebyl jsem schopný se přes svůj žalud do něj dostat. Tak jsem z toho byl takový utrápený, ale on k tomu přistupoval tak, že prostě mám holt velký penis a nedá se s tím nic dělat.

A pak jsem chodil s klukem, se kterým jsem asi dva nebo tři roky nemohl vůbec mít sex v aktivní roli. Vždy, když jsme se o to pokoušeli, tak to dopadlo… rudě. Poprvé jsem byl docela vystrašený, ale ten kluk byl v pohodě. Jenom se ušklíbnul, nazval ho „trhačem“, což mi vůbec nepomohlo, ale on si neuvědomil, že to může způsobit problém. Byli jsme spolu přes šest let a aktivní sex s ním se nám podařil, až když si vzal poppers. Proto jsme pak začali každý spát s někým jiným, někým kompatibilním.

Co to dělá s tebou, když nemůžeš mít snadno sex se svými partnery?

Já jsem z toho zklamaný. Ona je to asi i souhra náhod, že většina kluků byla v tomhle směru „nedostupná“, i když občas se našel někdo, s kým to šlo. Ale ono těch kluků, se kterými jsem chtěl mít anální sex jako takový, moc nebylo.

Mohlo hrát roli i to, že jsi očekával, že to bude komplikované?

To těžko popsat, protože mně od určitého vzrušení vypne mozek a takové věci mě vůbec netrápí. Spíš si musím připomínat „nestrkej to tam najednou, nestrkej to tam najednou“. Jde o to, že to pak bolí i mě. Je to moc pevný stisk.

A taky existuje nervozita, která když vyhraje nad tím pudem, tak jde erekce do háje. Udržet to celé v pevném stavu je fakt šílené. Na druhou stranu naposledy jsem se do někoho dostal jenom díky tomu, že se mi pořádně nepostavil a šel tam nasoukat.

<Path> Jaká je průměrná velikost penisu napříč světem? Seriózní vědecká studie uvádí vše na pravou míru! Jak si „stojí“ Češí?Zdroj:

Jaké další problémy velký penis přináší kromě toho, že je nekompatibilní s některými lidmi?

Vadí mi používat trenky s volnými nohavicemi, bez takového toho „košíčku“ vepředu. Protože mi vadí, když to vypadne na nějakou stranu a pak to tam bimbá a tře se. To mě neskutečně vytáčí. A taky mi to dělalo starosti, když jsem byl hubenější a vylézal jsem v šortkách z vody. To jsem měl tendenci tam hned nahnat vzduch, aby se to odcuclo od té kůže. Jinak to bylo dost vidět. Ale naštěstí můj penis je „grower“, takže ochablý je malý a až s erekcí se výrazně prodlužuje.

Taky to prodlužuje přípravu při sexu, protože ten člověk musí být fakt zrelaxovaný, abych se tam dostal. Což vím i z vlastní zkušenosti. Nechat se ojet chlapem, který má velký penis, je fajn pro to vědomí, ale nejlepší fyzický zážitek jsem měl s kluky s menším. Protože je tam víc prostoru na manévrování, tak bych to řekl. Když je to velké, tak si nemůžeš dovolit moc „řádit“, protože prostě dloubneš někam, kde to bolí. Ale pro mě je lepší, když klukovi fakt pevně stojí a má ho klidně podprůměrného. Na prostatu to dosáhne, ale neroztrhá ti to střeva.

Zmínil jsi taky velké kondomy…

Jo, ne všude je mají a standardní velikost je problém, protože to dost často škrtí už přes žalud. Proto si vždy koupím velkou krabici XXL kondomů a pak ji nosím s sebou, protože je nemůžu tak snadno v případě potřeby sehnat. Ale i ty velké by mohly být větší. Když jsem byl mladší, tak mi normální kondomy, které jsou mi těsné, nedělaly problém, že by mi třeba rušily erekci, ale teď mi vadí.

Velký penis je hezký na pohled, na hraní si, třeba když se rýsuje pod oblečením, ale na vlastní sex prostě moc ne. Je to takové pozlátko. Mozek si automaticky řekne „sociální kredit“, ale pak je to nepraktické.

Zdroj: Giphy

Co myslíš „sociálním kreditem“?

Cokoliv, co zlepšuje tvé postavení v nějaké skupině. Cokoliv, co můžeš použít k dosažení nějakého cíle, jako „platidlo“.

Takže velký penis „otevírá dveře“?

Jo. Dokonce i tehdy, když jsi třeba obézní. Málokdo tě odmítne za to, že ho máš velkého. Pro spoustu lidí je to lákavé. Když jsi mladý a jen tak to propašuješ mezi řečí, že máš velký penis, tak to v gay světě prostě funguje jako klíč na všechno. Hodně lidí s velkým penisem se cítí nějak superior, nadřazenější.

Ty se tak taky cítíš?

Ne. Protože ač mi to dává nějaký sociální kredit, který bych mohl využít, tak mám v sobě pořád ten pocit, že jsem to dostal zadarmo. Ale jo, funguje určitá chlapská ješitnost a můj penis je taková jistota, která mi pomáhá nemít někdy úplně nízké sebevědomí.

Co je největší výhoda velkého penisu?

Asi že to evokuje zvědavost ostatních lidí i přes moji tělesnou formu. Nevýhoda je v tom, že to všude nepasuje. Zároveň, když jsem byl hubenější, tak se to v kalhotách fakt dobře rýsovalo. Čehož jsem někdy jen tak provokačně zneužíval.

Tipy redakce

Chtěl bys mít penis menší?

Pokud bych byl víc psychicky v pohodě, tak jo. Nemám problém si přiznat, že moje sebevědomí z velké části závisí na mém velkém penisu. Vím to. Je to taková neměnná jistota, funguje to jako jakýsi buffer na mizerné nálady. Ale asi by mohl být užší, kdybych já byl psychicky OK. Aby byl praktičtější.

Rozlišuji dva druhy análního sexu. Jeden je víc organický, kdy jde o to zbavit se nadrženosti a energie. Není v tom moc dalšího. Pro takové situace je velký penis v pohodě, bolest se přežije, někomu se i líbí. Ale pak je sex, který děláš nejen z nadrženosti, ale taky z vnitřní spirituální potřeby dosáhnout maximálního kontaktu s tou osobou. A tam je to problém. Chceš, by bylo všechno v pohodě, užít si kontakt, ne dávat pozor. Nechci, aby můj penis mužům při sexu ubližoval.

Popravdě mně osobně můj penis zase tak velký nepřijde. Ani co do objektivních čísel není tak obrovský. Ale na to, aby to sex komplikovalo, to bohatě stačí.

Zdroj: Tadeáš (jméno na přání respondenta změněno)

Populární
články

Kush je příčinou nespočtu hospitalizací i úmrtí
TĚLO & MYSL

Nová droga známá jako kush dělá z lidí zombie. Je levná, dostupná a mnohé ji spojuje s kontroverzním HHC

Autor: Mirka Dobešová
Michal Novotný
AKTUALITY

„Chudák“ bílý heterosexuální muž Michal Novotný řekl svůj názor a dostal za to facku na sítích. Homofob přece není, když to sám říká

Autor: Martin Lyko
Měli by být generací, která je otevřená všemu, feminismus se ale mladým mužům nelíbí
LIDÉ

Feminismus přináší víc škody než užitku, tvrdí mladí muži. Být mužem je dle nich těžké. Progresivněji myslí i senioři, ukázal výzkum

Autor: Mirka Dobešová
Kolik designů dokážeš smíchat, tolikrát jsi člověkem
Trendy & Styl 2024

Jaké jsou letos trendy bytového designu? Porovnali jsme nabídku čtyř velkých hráčů na trhu!

Autor: Michal Černý
Pro Adélku zaběhl dokonce 770 km v rekordním čase 6 dní, 19 hodin a 15 minut
LIDÉ

Uběhl 770 kilometrů za 6 dní. Tomáš Štverák pochází z Beskyd, závodí ale v různých koutech světa

Autor: Rozálie Růžičková
Gayové jsou nároční, víc než fyzické aspekty jim ale vadí arogantní chování
LIDÉ

Nemůžete si najít chlapa? Začněte být hodní na servírky a zahoďte žiletku, říkají gayové. Svěřili se, co je na mužích nejvíc odpuzuje

Autor: Martin Lyko
Mokré sny jsou přirozenou součástí mužského života
TĚLO & MYSL

Proč mají muži mokré sny? Erotické snění ani absence ukojení nejsou podmínkou, říkají odborníci. Poluce ovšem není jen „výsadou“ mužů

Autor: Martin Lyko
„Vždycky byl v něčem jiný, jako by jeho vysílač byl obrácený na druhou stranu," říká o Mikym Luboš
LIDÉ

„Jako by fungoval na úplně jiných vlnách než já. Ukázal mi fotku kluka a já se začal smát,“ říká muž o coming outu svého kamaráda

Autor: Irena Piloušková
Jedli naši předci převážně maso?
TĚLO & MYSL

Maso (ne)dělá člověka: Paleo strava je blud, naši předci sice lovili, ale mnohem víc sbírali. V jejich jídelníčku převládaly rostliny

Autor: Mirka Dobešová
Wu wei je možná starý přes dva tisíce let, na jeho aktuálnosti to ale nic nezměnilo
TĚLO & MYSL

Jak dosáhnout úspěšného života vymysleli v Číně už před 2000 lety. Koncept „wu wei“ spočívá v nicnedělání

Autor: Martin Lyko

E-Shop