Mějte postavu jako z magazínu! Zbyněk Vlček prozradil své tajné triky, jak dosáhnout skvělé formy
Rozhovor
Zdroj: Rozálie Růžičková / Se svolením
<Path>

Mějte postavu jako z magazínu! Zbyněk Vlček prozradil své tajné triky, jak dosáhnout skvělé formy

Zbyněk Vlček je účastník loňské řady televizní show Love Island a student Policejní akademie České republiky v Praze. Sexy policista z něj ale pravděpodobně nebude. Navštěvuje fakultu, která nepřipravuje lidi do terénu. Navíc ho momentálně živí jeho obličej. Na sociálních sítích má statisícové dosahy, díky kterým navazuje spolupráce a pomocí videí informuje své sledující o produktech firem jako je dm-drogerie nebo Under Armour. Proč se sportem neživí a jak si udržoval formu během natáčení zmiňované televizní show, prozradil v rozhovoru.
Rozálie Růžičková Rozálie Růžičková Autor
16. 11. 2023

Máš super formu. Předal bys čtenářům nějaké tipy na to, jak jí dosáhnout, a hlavně jak si ji udržet?

Haha. Cvičte a stravujte se zdravě. Já se momentálně věnuji MMA, mám i dva tréninky denně, ale občas vynechám a jdu do posilovny. Rád to střídám. Před odjezdem na Love Island jsem tréninky MMA pozastavil, abych se nezranil a měl jistotu, že odletím a místo toho jsem chodil každý den do posilovny. To jsem vypadal opravdu dobře, asi nejlépe za svůj život. MMA je spíš cardio, jde to na postavě vidět, člověk hodně zhubne. 

Řešíš svůj jídelníček?

Jen nejím nezdravé věci. Žiji sám a podle toho si vařím, takže ráno vajíčka na různé způsoby nebo ovesná kaše a k obědu, co umím vařit, no kuře s rýží. Kalorie si nepočítám, sním toho za den hodně. Neříkám, že si občas nedám ani tyčinku, ale snažím se jíst vyváženě. Když pak ale přijedu na víkend k našim, mamka mi trošku naruší režim. 

Máš zkušenosti s nějakou krabičkovou dietou?

Někdy začátkem roku mi na základě spolupráce jedna firma dodávala asi tři měsíce krabičky. To bylo fakt super, člověk se nemusí o stravu starat, dodávají vám pět chutných jídel denně. Navíc to bylo přizpůsobené tomu, zda chce člověk nabírat, hubnout a podobně. 

Trochu to ale ubírá na svobodě, musel jsem například odmítat obědy s kamarády, protože by mi zbyla krabička, kterou bych nerad vyhodil. 

Chtěl by ses do budoucna živit sportem?

Vždycky jsem chtěl, ale v MMA to je moc těžké, pokud člověk nemá ambice být šampion UFC, což není můj případ. 

Momentálně mě živí můj obličej, což do sebe s MMA moc nezapadá. Nemůžu být úplně domlácený.

<Path> Seznamte se s Honzou Mrkousem. K účasti na Love Islandu se dostal jako slepý k houslím, odešel ale s největší možnou výhrou. LáskouZdroj: Rozálie Růžičková, autorský článek

Miloval jsi sport ještě před přihlášením do Love Islandu. Jak to probíhalo tam? Měl jsi tam prostor pro pohyb?

Ano, sportu jsem se věnoval odjakživa, čtrnáct let jsem chodil na judo, pak jsem začal s MMA, které jsem před Love Islandem omezil, jak už jsem říkal a jen jsem cvičil. Stejně to bylo pak i na ostrově, měli jsme tam takovou malou posilovnu a pak nám dali i běžecký pás, takže jsem si šel občas zaběhat, i když běhání na páse nemám rád. 

Tipy redakce

Jít si zaběhat po ostrově nebo zaplavat do moře nebylo možné?

Vůbec. Každý krok snímají kamery a nikdo se od nich nesmí vzdálit.

A jak to tam bylo se stravováním?

Snídaně jsme si dělali sami. Obědy a večeře pro nás byly připravené, ale byla to plnohodnotná dobrá jídla. Měli jsme tam samozřejmě po ruce Nutellu a podobně, takže jsme večer občas mlsali. Na několik dní nám to pak dokonce omezili, abychom nezačali tloustnout. 

<Path> Začněte boxovat právě teď! Pět tipů, proč začít i pokračovatZdroj: Archiv značek, Pinterest.com

Stává se ti často, že ti píšou slečny obdivné komentáře?

No jasně. Nenávistné komentáře taky. Je to sranda, mě to pobaví. Je to pro mě pořád nezvyk, jít po městě a vidět, že mě lidé poznávají.

Osloví tě občas někdo i na ulici?

Ano, ale většinou je to kvůli fotce.

Stalo se ti někdy, že by tě obdivoval muž? 

Ano, to taky. Hodně se mi to ale dělo před vstupem do Love Islandu. Chodil jsem do jednoho gymu, kde byla velká koncentrace gay mužů, od některých mi pak občas chodily zprávy. Teď už se to ale moc neděje.

Zdroj: Rozálie Růžičková, autorský článek

Populární
články

E-Shop