„Pomáhám duším odejít a lidem vysvětluji, aby se nebáli,“ popisuje odbornice (nejen) na paranormální jevy. Jak její práce probíhá?
Rozhovor
Zdroj: AdobeStock
<Path>

„Pomáhám duším odejít a lidem vysvětluji, aby se nebáli,“ popisuje odbornice (nejen) na paranormální jevy. Jak její práce probíhá?

Alexandra Hiermanová se různými způsoby věnuje očistě a korekci těla i duše. Kromě masáží, baňkování a cvičení, se ve velké míře zabývá i psychikou člověka. Mimo to však pracuje i s energií a paranormálními jevy. V čem její práce spočívá a proč se nejrůznějších paranormálních jevů zkrátka nebojí?
Jan Witek Witek Jan Witek Witek Autor
1. 2. 2023

Můžete nejprve přiblížit, čemu všemu se profesně věnujete?

Věnuji se především pohybovému aparátu, se kterým je samozřejmě spojena psychika člověka, takže dělám i kineziologii. Ale jsem také biotronik, takže pracuji s energií a provádím duševní hygienu, díky které lidé mohou získat více energie.

Tohle všechno je samozřejmě spjato s prostředím, ve kterém člověk žije. Ono se totiž často stává, že u spousty lidí, kteří ke mně přijdou a třeba i dodržují má doporučení – starají se o sebe, správně dýchají, dodržují pitný režim, sportují apod. – stále přetrvávají nějaké problémy. Proto dělám i měření patogenních a geopatogenních zón, se kterými je spojena i psychoaktivita. Spousta lidí pak zjistí, že spí ve špatné zóně, případně se u nich doma vyskytuje nějaká entita apod. To vše je potřeba technicky změřit a ošetřit.

<Path> Koupel za úplňku slibuje příliv energie a lepší spánek. Skvěle spát budete ale i bez ezoteriky, recept na „spánkovou koupel“ má i vědaZdroj: infoplease.com, harpersbazaar.com, amazon.co.uk, pubmed.ncbi.nlm.nih.gov, taffeta.com, naturalhealthwoman.com, getthegloss.com, www.gaiaherbs.com, sciencedaily.com

Můžete mi více povědět o čištění našich domovů a pozemků? V čem to spočívá a proč je potřeba naše domovy čistit?

Něco podobného se dělá už od pradávna. Dříve se například vykuřovaly domácnosti na Štěpána či na Velikonoce. Má to své opodstatnění, protože mnohdy nestačí, když se domácnost pouze uklidí. Je potřeba ji vyčistit i od všech informací, které jsou tam vepsány lidmi, kteří tam žijí či dříve žili.

Občas se člověk přestěhuje na místo, kde vzniklo mnoho nehezké energie, která jej dokáže pohltit. Jakákoliv energie na nás působí. Hodně tak jezdíme nejen do bytů a domů, ale i na pozemky. Nejčastěji v době, kdy se tam lidé stěhují, nebo nemovitost kupují. Ono totiž není dobré mít dům třeba na tektonickém zlomu či na hřbitově. Tohle všechno jsme schopni zjistit a změřit.

Možná se nebudu mýlit, když prohlásím, že je tohle pro mnoho lidí jistým způsobem trochu kontroverzní téma? Určitě jste se setkala s názorem, že jsou tyto věci „blbost“, že nic podobného neexistuje a že to na nás nemůže mít vliv?

Já jsem technik, takže na vše pohlížím nejdřív po technické stránce. To znamená, že například měřím spodní vodu, tektonické zlomy, radon, ultrazvuk apod. Mnoho patogenních zón si doma vytváříme sami – elektromagnetické a elektrické pole, Wi-Fi, mikrovlny. Člověk si myslí, že žije bezpečně, ale ne vždy tomu tak je. Podobných zón si totiž vytváříme hodně. Kolikrát se stane, že spíme s počítačem nebo nabíječkou u hlavy. To všechno má na nás vliv. Takže vždy lidem poukážu na všechny tyto technické věci, které by měly být jinak.

Těmto technickým věcem ještě rozumím, ale co to duchovno a různé paranormální jevy?

Mnoha lidem to může přijít nepochopitelné, ale je jasné, že se mi nejčastěji ozve až ten, u koho se nějaký problém objeví a začne něco podivného prožívat – spánkové paralýzy, útoky, nebo jen pocit, že je něco špatně. Proto tomu většinou začne věřit až ten, komu se něco takového děje.

Lidi tohle téma samozřejmě děsí, ale jde jen o to, že nemají informace, které potřebují. I vědci dokázali, že duše opravdu existuje, proto není radno takové věci podceňovat. Ale jak říkám, důležité jsou v této fázi informace – říct klientovi, co a jak, ukázat mu vše i na přístrojích a poradit mu, jak s tím pracovat a nepřitahovat k sobě špatné věci.

Takže každý z nás se může stát krotitelem duchů?

Já to pojmenování nemám ráda. Vždyť vy jste vlastně také duch, jen s tím rozdílem, že jste stále v tělesné schránce. Duch jako takový je vlastně to stejné, akorát bez tělesné schránky. Ale ano, když je potřeba, pomáhám duším odejít tzv. „domů“. Vše navíc musím lidem podrobně vysvětlit, aby se nebáli. Často se totiž bojí pouze sami sebe. Naše fantazie je totiž nekonečná.

Zdroj: Giphy

Zaslechl jsem, že je dobré takové čištění provést před tím, než se nastěhujete do nového bytu či domu...

Určitě ano. Stejně tak, jako se nový byt či dům vymaluje a uklidí, mělo by se dbát i na tyto energetické věci. Je to jako matematika. Vezměte si, že doma zanecháte obrovské mínus a po vás přijde někdo, který to mínus do svého pole načte. To není dobré. Je lepší prostor „vynulovat“ a „resetovat“, čehož se dá dosáhnout pomocí meditace či různých přírodních rituálů. My používáme například tóny tibetských mís a vykuřovadel apod. Nicméně k podobnému čištění domácností, ale i dalších prostor, by mělo docházet pravidelně.

Jak takové čištění konkrétně probíhá?

Ze všeho nejdřív proběhne kompletní měření patogenních a geopatogenních zón. Poté se přechází na psychoaktivní zóny, které je možné čistit pomocí tónů. Dále používám i vykuřovadla kadidlo, kopál, dračí krev či jiné pryskyřice. Všechny tyto věci dokážou nádherně resetovat celé prostředí.

Vzpomínáte na nějaké místo, které pro vás bylo dosud nejtěžší vyčistit?

Vzpomínám třeba na to, když jsme byli v Pardubickém kraji čistit dům a pozemek. Nedalo se tam doslova chodit. Do toho jsme tam byli za šera a během naší práce se navíc začalo kazit počasí. Bylo to velmi strašidelné a komplikované. Připadala jsem si jako v hororu. Navíc tam nebyla moc příjemná energie. Musela jsem v tu chvíli doslova vypnout hlavu, protože naše představivost je neuvěřitelná a kdybych popustila uzdu fantazii, kdo ví, jak by to dopadlo.

Avšak podobných příběhů je mnoho. Občas se totiž entitám nelíbí, že do daného prostoru vstupujeme, takže nám dělají různé schválnosti. Mohou nás popostrčit apod. Jsou to sice nepříjemné věci. Ale ten, kdo nejvíc atakuje, potřebuje většinou největší pomoc. Nedávno jsem čistila starý byt v Brně, ve kterém byla hodně stará entita gestapáka, který tam byl zabit. Bylo potřeba vyslovit jeho příběh a pak teprve mohl odejít. Podobně je to vesměs všude. Entity jen žádají pochopení, poté se většinou stáhnou a je klid.

<Path> Stlačte na svém těle správný bod a zbavte se bolestí hlavy, nevolnosti a posilte imunitu. Základ akupresury není žádná vědaZdroj: euc.cz, mayoclinic.org, verywellhealth.com, forbes.com, webmd.com, mdanderson.org, mskcc.org, healthline.com, acupointzero.com

Takže se lidé nemusí bát, že na ně duchové zaútočí?

Bát by se neměli. Neměli by dávat najevo strach. Buď jim totiž propůjčíte strach, nebo pochopení. Jak už jsem říkala, pokud dojde k nějakým atakům apod., tak vás duchové většinou upozorňují na to, že potřebují pomoc. Z naší dlouholeté praxe jsme zjistili, že mrtví pomáhají živým a živí pomáhají mrtvým. Vždy, když se totiž někde paranormální jevy objeví, děje se něco i v rodině toho člověka. Případně není vše v harmonii a v souladu. Řeší se peníze, závislosti, případně další problémy.

Zajímá mě ještě jedna věc… Dokážete si poradit opravdu s každým prostorem? Nebo se najde i takové místo, které vyčistit nelze?

Já nemachruji, ale jsem věřící. Takže jsem posílána přesně tam, kde mám a mohu pomoct. Ale na stejná místa se pak už většinou nevracím. Snažím se totiž lidi naučit, jak by o sebe a o prostor, ve kterém žijí, měli pečovat sami. Snažím se o to, aby lidé byli svobodní, než aby byli neustále závislí na mně. To je má priorita.

Zdroj: Jan Witek

Populární
články

Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Semeno sice jako mlíčko trochu vypadá, konzumace mléka se na jeho chuti ovšem podepisuje negativně
HOT!

Slané, hořké, nasládlé: Na chuť semene má vliv strava, ale taky nemoci. Experimenty zkušených dokazují, co se na šmaku podepisuje nejvíc

Autor: Martin Lyko
Elektro-sex? Co dříve patřilo drsnějším povahám, je dnes už rozšířenou praktikou, která navzdory mýtům může být i velmi romantická
HOT!

Elektrosex? Co dříve patřilo drsnějším povahám, je dnes už rozšířenou praktikou, která navzdory mýtům může být i velmi romantická

Autor: Irena Piloušková
Věk by neměl být člověku překážkou vůbec v ničem
CESTOVÁNÍ

Na cestování není nikdy pozdě. 94letá seniorka boří svými dobrodružstvími z cest Instagram a zvládá to, o čem my ostatní jen sníme

Autor: Mirka Dobešová
Dlouhodobý pocit osamělosti se řadí ke stejným nebezpečím jako je kouření. Přesto je ještě velmi málo prozkoumaným jevem
TĚLO & MYSL

Cítíte osamělost? Nepropadejte depresi a raději začněte lovit bobříky, nebo se zavřete do tmy

Autor: Michal Černý
Eutanázie – měl by mít člověk absolutní právo ukončit svůj život s asistencí lékařů? Otázka, kterou budeme řešit ještě hodně dlouho
LIDÉ

Je dobrovolná eutanázie řešením problémů, anebo neexistuje hranice, kdy by se měl člověk vzdát?

Autor: Michal Černý
Jak dlouho by měl trvat sex?
HOT!

„A není to málo?“ Víme, jak dlouho by měl trvat „průměrný sex“ a kolikrát jej „průměrně“ mít

Autor: Mirka Dobešová
Misionářská poloha není jen pro heteráky
HOT!

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Autor: Martin Lyko
Anální sex je často obávanou praktikou, ale při správném přístupu je to příjemné zpestření života
LIDÉ

Bojíte se análního sexu, anebo ho chcete naopak ozvláštnit? Přinášíme pár tipů pro bezpečný a příjemný zážitek

Autor: Michal Černý
I drag queens již dostaly prostor ve filmu i divadle
KULTURA

Muži se pro pobavení druhých převlékají za ženy od nepaměti. Ženskou roli si „střihli“ mnozí hollywoodští šviháci a třeba i Vlasta Burian

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop