„Pomáhám duším odejít a lidem vysvětluji, aby se nebáli,“ popisuje odbornice (nejen) na paranormální jevy. Jak její práce probíhá?
Rozhovor
Zdroj: AdobeStock
<Path>

„Pomáhám duším odejít a lidem vysvětluji, aby se nebáli,“ popisuje odbornice (nejen) na paranormální jevy. Jak její práce probíhá?

Alexandra Hiermanová se různými způsoby věnuje očistě a korekci těla i duše. Kromě masáží, baňkování a cvičení, se ve velké míře zabývá i psychikou člověka. Mimo to však pracuje i s energií a paranormálními jevy. V čem její práce spočívá a proč se nejrůznějších paranormálních jevů zkrátka nebojí?
Jan Witek Witek Jan Witek Witek Autor
1. 2. 2023

Můžete nejprve přiblížit, čemu všemu se profesně věnujete?

Věnuji se především pohybovému aparátu, se kterým je samozřejmě spojena psychika člověka, takže dělám i kineziologii. Ale jsem také biotronik, takže pracuji s energií a provádím duševní hygienu, díky které lidé mohou získat více energie.

Tohle všechno je samozřejmě spjato s prostředím, ve kterém člověk žije. Ono se totiž často stává, že u spousty lidí, kteří ke mně přijdou a třeba i dodržují má doporučení – starají se o sebe, správně dýchají, dodržují pitný režim, sportují apod. – stále přetrvávají nějaké problémy. Proto dělám i měření patogenních a geopatogenních zón, se kterými je spojena i psychoaktivita. Spousta lidí pak zjistí, že spí ve špatné zóně, případně se u nich doma vyskytuje nějaká entita apod. To vše je potřeba technicky změřit a ošetřit.

<Path> Chcete být plní energie a sexuálně činní také v pokročilém věku? Hlídejte si hladinu testosteronu!Zdroj:

Můžete mi více povědět o čištění našich domovů a pozemků? V čem to spočívá a proč je potřeba naše domovy čistit?

Něco podobného se dělá už od pradávna. Dříve se například vykuřovaly domácnosti na Štěpána či na Velikonoce. Má to své opodstatnění, protože mnohdy nestačí, když se domácnost pouze uklidí. Je potřeba ji vyčistit i od všech informací, které jsou tam vepsány lidmi, kteří tam žijí či dříve žili.

Občas se člověk přestěhuje na místo, kde vzniklo mnoho nehezké energie, která jej dokáže pohltit. Jakákoliv energie na nás působí. Hodně tak jezdíme nejen do bytů a domů, ale i na pozemky. Nejčastěji v době, kdy se tam lidé stěhují, nebo nemovitost kupují. Ono totiž není dobré mít dům třeba na tektonickém zlomu či na hřbitově. Tohle všechno jsme schopni zjistit a změřit.

Možná se nebudu mýlit, když prohlásím, že je tohle pro mnoho lidí jistým způsobem trochu kontroverzní téma? Určitě jste se setkala s názorem, že jsou tyto věci „blbost“, že nic podobného neexistuje a že to na nás nemůže mít vliv?

Já jsem technik, takže na vše pohlížím nejdřív po technické stránce. To znamená, že například měřím spodní vodu, tektonické zlomy, radon, ultrazvuk apod. Mnoho patogenních zón si doma vytváříme sami – elektromagnetické a elektrické pole, Wi-Fi, mikrovlny. Člověk si myslí, že žije bezpečně, ale ne vždy tomu tak je. Podobných zón si totiž vytváříme hodně. Kolikrát se stane, že spíme s počítačem nebo nabíječkou u hlavy. To všechno má na nás vliv. Takže vždy lidem poukážu na všechny tyto technické věci, které by měly být jinak.

Těmto technickým věcem ještě rozumím, ale co to duchovno a různé paranormální jevy?

Mnoha lidem to může přijít nepochopitelné, ale je jasné, že se mi nejčastěji ozve až ten, u koho se nějaký problém objeví a začne něco podivného prožívat – spánkové paralýzy, útoky, nebo jen pocit, že je něco špatně. Proto tomu většinou začne věřit až ten, komu se něco takového děje.

Lidi tohle téma samozřejmě děsí, ale jde jen o to, že nemají informace, které potřebují. I vědci dokázali, že duše opravdu existuje, proto není radno takové věci podceňovat. Ale jak říkám, důležité jsou v této fázi informace – říct klientovi, co a jak, ukázat mu vše i na přístrojích a poradit mu, jak s tím pracovat a nepřitahovat k sobě špatné věci.

Takže každý z nás se může stát krotitelem duchů?

Já to pojmenování nemám ráda. Vždyť vy jste vlastně také duch, jen s tím rozdílem, že jste stále v tělesné schránce. Duch jako takový je vlastně to stejné, akorát bez tělesné schránky. Ale ano, když je potřeba, pomáhám duším odejít tzv. „domů“. Vše navíc musím lidem podrobně vysvětlit, aby se nebáli. Často se totiž bojí pouze sami sebe. Naše fantazie je totiž nekonečná.

Zdroj: Giphy

Zaslechl jsem, že je dobré takové čištění provést před tím, než se nastěhujete do nového bytu či domu...

Určitě ano. Stejně tak, jako se nový byt či dům vymaluje a uklidí, mělo by se dbát i na tyto energetické věci. Je to jako matematika. Vezměte si, že doma zanecháte obrovské mínus a po vás přijde někdo, který to mínus do svého pole načte. To není dobré. Je lepší prostor „vynulovat“ a „resetovat“, čehož se dá dosáhnout pomocí meditace či různých přírodních rituálů. My používáme například tóny tibetských mís a vykuřovadel apod. Nicméně k podobnému čištění domácností, ale i dalších prostor, by mělo docházet pravidelně.

Jak takové čištění konkrétně probíhá?

Ze všeho nejdřív proběhne kompletní měření patogenních a geopatogenních zón. Poté se přechází na psychoaktivní zóny, které je možné čistit pomocí tónů. Dále používám i vykuřovadla kadidlo, kopál, dračí krev či jiné pryskyřice. Všechny tyto věci dokážou nádherně resetovat celé prostředí.

Vzpomínáte na nějaké místo, které pro vás bylo dosud nejtěžší vyčistit?

Vzpomínám třeba na to, když jsme byli v Pardubickém kraji čistit dům a pozemek. Nedalo se tam doslova chodit. Do toho jsme tam byli za šera a během naší práce se navíc začalo kazit počasí. Bylo to velmi strašidelné a komplikované. Připadala jsem si jako v hororu. Navíc tam nebyla moc příjemná energie. Musela jsem v tu chvíli doslova vypnout hlavu, protože naše představivost je neuvěřitelná a kdybych popustila uzdu fantazii, kdo ví, jak by to dopadlo.

Avšak podobných příběhů je mnoho. Občas se totiž entitám nelíbí, že do daného prostoru vstupujeme, takže nám dělají různé schválnosti. Mohou nás popostrčit apod. Jsou to sice nepříjemné věci. Ale ten, kdo nejvíc atakuje, potřebuje většinou největší pomoc. Nedávno jsem čistila starý byt v Brně, ve kterém byla hodně stará entita gestapáka, který tam byl zabit. Bylo potřeba vyslovit jeho příběh a pak teprve mohl odejít. Podobně je to vesměs všude. Entity jen žádají pochopení, poté se většinou stáhnou a je klid.

<Path> Toužíte po luxusním pobytu na míru nebo dobrodružné cestě Orientem? Víme, kde vám pomohou s obojím!Zdroj:

Takže se lidé nemusí bát, že na ně duchové zaútočí?

Bát by se neměli. Neměli by dávat najevo strach. Buď jim totiž propůjčíte strach, nebo pochopení. Jak už jsem říkala, pokud dojde k nějakým atakům apod., tak vás duchové většinou upozorňují na to, že potřebují pomoc. Z naší dlouholeté praxe jsme zjistili, že mrtví pomáhají živým a živí pomáhají mrtvým. Vždy, když se totiž někde paranormální jevy objeví, děje se něco i v rodině toho člověka. Případně není vše v harmonii a v souladu. Řeší se peníze, závislosti, případně další problémy.

Zajímá mě ještě jedna věc… Dokážete si poradit opravdu s každým prostorem? Nebo se najde i takové místo, které vyčistit nelze?

Já nemachruji, ale jsem věřící. Takže jsem posílána přesně tam, kde mám a mohu pomoct. Ale na stejná místa se pak už většinou nevracím. Snažím se totiž lidi naučit, jak by o sebe a o prostor, ve kterém žijí, měli pečovat sami. Snažím se o to, aby lidé byli svobodní, než aby byli neustále závislí na mně. To je má priorita.

Zdroj: Jan Witek

Populární
články

Stomie dnes neznamená konec světa ani života
LIDÉ

„Od svých třiceti let mám vývod. Nejprve jsem myslel, že můj život skončil,“ vzpomíná Zdeněk. Jak jej dnes tzv. stomie omezuje?

Autor: Mirka Dobešová
Vaše dovolená nemusí být jen o vyhledávání památek, ale i neobvyklých sexuálních zážitcích
HOT!

Sexuální turistika: Spojte potěšení z cestování s prohlubováním své intimity. Které světové destinace jsou ty nejoblíbenější?

Autor: Michal Černý
Některé mučicí nástroje se dochovaly dodnes
LIDÉ

Hrozivé sexuální mučení praktikované v minulosti se týkalo především žen a gayů. Jak si naši předci představovali správné „tresty“?

Autor: Mirka Dobešová
Zažijte splynutí s oceánem na palubě Scenic Neptune II
LUXURY TRAVEL

Prožijte románových „20 000 mil pod mořem“ na vlastní kůži (a oči). Prozkoumat oceán v ponorce nemusí dnes být jen sen

Autor: Redakce
Krása Dolomit láká na idylickou glamsport dovolenou
LUXURY TRAVEL

Nový trend „glamsport“ láká na spojení aktivní dovolené s luxusem. Vyzkoušet jej můžete třeba s kolem v italských Dolomitech

Autor: Redakce
Emerald Kaia se vydá na první plavbu v dubnu 2026
LUXURY TRAVEL

Nahlédněte za oponu luxusního cestování. Jak probíhá plavba jednou z nejexkluzivnějších jachet současnosti?

Autor: Redakce
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Mít v 90 letech svůj první veřejný coming není jednoduché, ale Kenneth Felts svůj strach překonal a změnil tím zbytek svého života
LIDÉ

V 90 letech se rozhodl pro veřejný coming out a změnil tím zbytek svého života. Příběh Kennetha Feltse inspiruje tisíce lidí po celém světě

Autor: Michal Černý
Červené víno je pro naši pleť jako elixír stáří
TĚLO & MYSL

Červené víno jako nepřítel krásné pleti. Proč víno škodí pokožce víc než pivo a co vše s ní alkohol dělá?

Autor: Redakce

E-Shop