Víte, co vás letos čeká? My vám to prozradíme: Je tady LGBT+ horoskop 2023
News
Zdroj: Adobe Stock

Víte, co vás letos čeká? My vám to prozradíme: Je tady LGBT+ horoskop 2023

Hvězdy nelžou, to ví každý. Zatímco minulých 12 měsíců působilo jako už druhé opakování roku 2020, letos se konečně dočkáme změny. Nahlédli jsme do vaší budoucnosti, poradili se s astrálními tělesy a to nejdůležitější vám přinášíme na následujících řádcích.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
19. 1. 2023

Překoná letošní rok vaše očekávání? Nadcházející měsíce budou ve znamení změny a také úlevy. Tešte se na chvíle úspěchů, poznání i divoké vášně. A nezapomeňte žít v přítomnosti. Minulost už byla a budoucnost teprve bude. Užívejte si každý okamžik a žijte pro sebe. Co o roce 2023 říkají nebeská tělesa jsme zjistili od astroložky Jennifer.

Rostoucí nenávist, násilí i trvající nerovnost. Nejen většinovou populaci čeká v roce 2023 řada výzev. S čím se budou muset poprat LGBT lidé?9. 1. 2023

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorohové mají začátek roku trochu těžkopádnější, ale síla a energie se jim rychle vrátí. Na jaře byste se měli věnovat sami sobě – ustoupit od intelektuálního snění a zaměřit se na vlastní pocity. Bude to produktivní. Mezi létem a podzimem můžete očekávat dezorganizovanost, ale s koncem roku se vše stabilizuje.

Vodnář (20. ledna – 17. února)

Leden bude pro Vodnáře divoký. Očekávat můžete napětí především s Býky a připravte se také na bláznivé romantické události. Od konce března pak Vodnáři začnou dlouhé období změny a transformace – do jejich znamení vstoupí Pluto a ovlivní je na celých 14 let. Půjde o změny velké, ale ne nutně nepříjemné.

Ryby (18. února – 19. března)

Kdo je Ryba, ten se může připravit na rok supersíly. Neptun, který vám vládne, je totiž až do roku 2026 ve vašem znamení, takže prosperujete a těšíte se skvělé intuici. S červencem sice můžete cítit oslabení, naštěstí vás ale už od března bude podporovat Saturn, což znamená řád a strukturu. Takže se se dočkáte jasné mysli.

Beran (20. března – 19. dubna)

Pro Berany máme skvělé zprávy. Od února se vám bude dařit a se vším, co vás potká, se popasujete se svým typickým elánem a energií. Druhou půlku roku doporučujeme strávit koncentrovaní na sebe. Bude to pro vás období osudu a budoucnosti. Až do roku 2026 jste také v období uzdravování – léčíte svá zranění, ať už na těle, nebo na duši.

Býk (20. dubna – 20. května)

Zvykněte si na divnost. Do roku 2026 jste pod vlivem Uranu, takže věci budou pořád trochu nenormální. Ale nezoufejte, v květnu pro vás začne etapa štěstí a dobrých vyhlídek. Od července do září pak počítejte s vyloženě bouřlivým obdobím vášně a touhy, které se s listopadem přehoupne do opětovného citového uklidnění.

Blíženci (21. května – 20. června)

Nadšení, síla a průbojnost, tahle energie vás, milí Blíženci, bude doprovázet do začátku března. Můžete se jí klidně nechat unášet. Rok 2023 pro vás bude tradičně turbulentní, ale na to jste už zvyklí a nerozhází vás to. Zejména v červnu zažijete obzvlášť výrazné období romantiky, energie a uzdravení. Vychutnejte si ho a nebojte se ho využít.

10 LGBT+ seriálů, na které budeme koukat v roce 2023. Některé jsou ke zhlédnutí už teď!8. 2. 2023

Rak (21. června – 21. července)

Raci budou mít v letošním roce síly dost a dost. Tento rok nás čekají dvě zatmění měsíce, a jelikož na vás má tato oběžnice největší vliv, měli byste v květnu a říjnu zbystřit. Co ale přesně budou zatmění znamenat, záleží na vás. Na jaře budete vnímat vztek, možná jako potřebu něco změnit. A už květen na to může být vhodný – mohla by zajiskřit nová romantika nebo erotika.

Lev (22. července – 22. srpna)

Začátek roku nutí Lvy, aby se potýkali se svou temnou stránkou. Od konce května ale začne divočina – představte si divokou letní aféru, takovou, která bude znít sebeobjevením ještě dlouho po tom, co skončí. 20. dubna a 14. října vás čekají sluneční zatmění, takže počítejte s obdobím poznání sebe sama. Nezapomeňte, že i když vás dusí negativní emoce, vy stále dokážete zářit.

Panna (23. října – 22. září)

Jestli někdo bude mít skutečně intenzivní a divoký rok, pak jsou to právě Panny. Nahoru a dolů a taky do všech stran. Nebude vám u toho ovšem rozhodně chybět sebevědomí a bojovnost. Na začátku podzimu prozkoumáte každý kout svého stínu. Využijte toho a připravte se na bouři, která potom opět přijde.

Váhy (23. září – 22. října)

Od července do září čeká Váhy období nerozhodnosti. Nemusí vás to ale děsit, není kam spěchat. Ty důležité věci se budou dít na hlubší úrovni. Připravte se na cestu časem. Nebuďte překvapení, když najednou budete čelit minulosti. Přijměte ji, ať už jsou emoce, které v ní byly, jakékoliv. Jenom tak se zvládnete posunout vřed. Což chcete a v období od července na to bude vhodný čas.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři cítí změnu okamžitě, i když jim chvíli trvá, než si události sami zpracují. Na tři měsíce vás ovlivní Pluto a bude to divné. Ne trochu neobvyklé, ale regulérně divné. Mimořádně excentrická energie vás bude doprovázet od března do června, ale pak se vše vrátí k normálu a n konci roku přivítáte zase klid.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

I když jste přirozeně cestovatelé, v květnu zjistíte, že vás táhne domov. Klidně se usaďte a pečujte o sebe a své místo k životu. Stejně u toho budete pořád někam vyrážet. Konec listopadu a prosinec budou ve znamení smyslu a naplnění. Zejména v prosinci se nechte řídit svou intuicí a bude se vám dařit skvěle.

Zdroj: Them.us

Populární
články

Více jak 11 let spolu - a v posledních letech bez sexu? Proč ne?
LIDÉ

„Můj vztah s partnerem je homo verze manželství po 30 letech,“ popisuje gay, který s přítelem nemá vůbec sex. Jak jejich soužití funguje?

Autor: Mirka Dobešová
Na velikosti vždy záleží
HOT!

Na velikosti (penisu) vždy záleží. Ale komu víc – hetero mužům, ženám, nebo gayům? A proč je v případě gayů špatně „malý“, ale i „velký“?

Autor: Mirka Dobešová
To, že je vaše váha ok, neznamená, že tomu odpovídá i váš metabolismus
WELLBEING

Štíhlí tlouštíci – na první pohled neviditelný problém, který postihuje stále více lidí. Proč být "skinny fat" není žádná výhra?

Autor: Mirka Dobešová
Mladý František Bloudek
HOT!

„V Praze jsem chodíval do veřejných lázní, kde se ale scházeli především ženatí muži, kterým šlo jen o sex.“ Jak se žilo gayům za socialismu? Vypovídá dnes 74letý František

Autor: Jakub Starý
Miss Petty je první česká drag queen, která drag spojila s vlastní hudební produkcí
AKTUALITY

Česká drag queen vedle Sama Smithe. „Ten song je vzkaz pro mé dětské já,“ říká Miss Petty o písničce, která se dostala do nového playlistu Spotify

Autor: Martin Lyko
Prezident má vetovací právo, proto bude rozhodovat o tom, jaké zákony týkající se LGBT+ lidí budou nakonec v ČR platit
LIDÉ

Pavel vs. Babiš a LGBT+ práva: Co si myslí o adopci dětí gay/les páry, manželství pro všechny a 50 pohlavích?

Autor: Martin Lyko
Gay na moravské vesnici? „Takovou reakci sousedů jsme opravdu nečekali,“ shrnula maminka dospívajícího syna těžké rodinné období
LIDÉ

Gay na moravské vesnici? „Takovou reakci sousedů jsme opravdu nečekali,“ shrnula maminka dospívajícího syna těžké rodinné období

Autor: Irena Piloušková
Lékař a expert ze společnosti ViiV Healthcare Andrew Clark se na léčbu HIV zaměřuje již od 80. let minulého století.
WELLBEING

„Léčba HIV prošla velkým pokrokem. Oblastí, v níž se zatím nepodařilo pro lidi s HIV moc udělat, je stigmatizace,“ říká Andrew Clark z ViiV Healthcare

Autor: Redakce
Soutěžící Vašek
AKTUALITY

V Survivoru zasahoval lékař i zlomyslnost osudu a soutěž má první oběť. Na ostrov ale dorazily i nové (sexy) tváře a intriky se rozjíždějí naplno

Autor: Martin Lyko
Zničená budoucnost: Muž přišel o snoubenku kvůli své minulosti
LIDÉ

Zničená budoucnost: Muž přišel o snoubenku kvůli své minulosti. Na střední škole zažil více než mnoho lidí za celý život

Autor: Irena Piloušková

E-Shop