PODCASTOVÝ GRINDR: Zbyněk (38) je moc pěkný, milý, přátelský a stále pozitivně naladěný chlap, který se rád tulí. Poslechněte si velmi otevřený rozhovor
Rozhovor
Zdroj: Adobe Stock
<Path>

PODCASTOVÝ GRINDR: Zbyněk (38) je moc pěkný, milý, přátelský a stále pozitivně naladěný chlap, který se rád tulí. Poslechněte si velmi otevřený rozhovor

Jak známo, Grindr a jiné online seznamky jsou sice velmi rychlým a snadným vstupem do digitálního světa seznamování, najít vhodný protějšek je nicméně komplikovanější, než by se na první pohled mohlo zdát. Rychlá výměna fotografií je sice lákavá, často ale také vede k vytváření nepřesných představ o tom, s kým komunikujeme. Osobní setkání (pakliže k němu vůbec dojde) tak nezřídka představuje zklamání obou stran z nenaplněných očekávání vytvořených právě matoucími fotografiemi.
Jakub Starý Jakub Starý Autor
2. 11. 2022

Co když ale přeneseme komunikaci z psané podoby do zvukové? Co se stane, když se pokusíme představit vám zájemce o seznámení formou podcastového rozhovoru, aniž bychom odhalili jeho podobu? Více méně se držet pravidel komunikace, která všichni dobře z Grindru známe, nicméně zachovat u toho osobní interakci? Zjistěte sami v rozhovoru s 38letým Zbyňkem.

PODCASTOVÝ GRINDR: Zbyněk (38)
Zbyněk (38) je moc pěkný, milý, přátelský a stále pozitivně naladěný chlap, který se rád tulí. Poslechněte si otevřený rozhovor.
Podcast
00:00
00:00 / 00:00

Pokud vás Zbyněk oslovil a rádi byste ho třeba pozvali na rande, pošlete nám e-mail na redakce@lui.cz a my jej Zbyňkovi předáme.

Zdroj: Jakub Starý

Populární
články

E-Shop