Podcastový Grindr: Karlovi (27, projektový manažer, TOP) Grindr úplně nefungoval, proto jsme zkusili podcast. Poslechněte si rozhovor, kde jsme si vůbec nebrali servítky

Jak známo, Grindr a jiné online seznamky jsou sice velmi rychlým a snadným vstupem do digitálního světa seznamování, najít vhodného protějška je nicméně komplikovanější, než by se na první pohled mohlo zdát. Rychlá výměna fotografií je sice lákavá, často ale také vede k vytváření nepřesných představ o tom, s kým komunikujeme. Osobní setkání (pakliže k němu vůbec dojde) tak nezřídka představuje zklamání obou stran z nenaplněných očekávání vytvořených právě matoucími fotografiemi.

Co když ale přeneseme komunikaci z psané podoby do zvukové? Co se stane, když se pokusíme představit vám zájemce o seznámení formou podcastového rozhovoru, aniž bychom odhalili jeho podobu? Více méně se držet pravidel komunikace, která všichni dobře z Grindru známe, nicméně zachovat u toho osobní interakci? Zjistěte sami v rozhovoru se sedmadvacetiletým Karlem, který – jak sám říká – je spíše TOP a velmi rád se seznámí. 

Pokud vás Karel oslovil a rádi byste ho třeba pozvali na rande, pošlete nám e-mail na redakce@lui.cz a my jej Karlovi předáme.

Podcastový Grindr s Karlem
Jak víme, Grindr je hlavně o fotkách, které mohou působit matoucím dojmem. Co se ale stane, když se z Grindru přesuneme před mikrofony a budeme si jen tak povídat v intimním prostředí? Poslechněte si rozhovor s Karlem, který je spíš #top a rád se seznámí. #podcastovygrindr #grindrpředmikrofonem #cinematicpodcastexperience
Podcast
00:00
00:00 / 00:00

 

Zdroj: Jakub Starý