Jak by se vám líbilo dostávat 100 000 Kč měsíčně po dobu 20 let? Pro sázejícího z Olomouckého kraje je to realita

Život podle vlastních snů a představ, naplněný zážitky, cestováním, radostí a bez nutnosti řešit rutinní povinnosti. Tak si můžeme představit budoucnost, která čeká na aktuálního výherce v loterii Extra Renta. V prvním březnovém losování se totiž sázejícímu z Olomouckého kraje podařilo trefit všech 7 čísel a raduje se tak z měsíčního příjmu 100 000 Kč, a to na dlouhých 20 let!

Sto tisíc rozhodně není malá částka a za takový balík si výherce může každý měsíc splnit i ta nejtajnější přání. Velmi příjemný je sám o sobě i pocit finanční jistoty, který je zvlášť v dnešní době rozhodně zapotřebí.

Hlavní výhru Extra Renty získal šťastlivec z okolí Olomouce, který si vsadil čtyři sloupečky náhodných čísel. Jeho investice ve výši 100 Kč se tak mnohonásobně zhodnotila a čerstvý rentiér se nyní může těšit, že mu na účtu každý měsíc až do roku 2042 přistane vždy 100 000 Kč.

Pět důvodů, proč propadnout sexy převlekům: „Sám sebou jsem teprve teď, po čtyřicítce!“ užívá si dříve ženatý bisexuální muž2. 9. 2022

Losuje se každé pondělí

Extra Renta je podobně jako Sportka nebo Eurojackpot založena na principu číselné loterie, kde se volí 7 čísel z 33. Výhru můžete získat už za 3 uhodnutá čísla. Cena sloupečku je 25 Kč, sázenka obsahuje 4 sloupečky. Losování probíhá jednou týdně, vždy v pondělí ve 20.00. Další informace získáte zde. Svou sázenku můžete podat na prodejních místech Sazky, ale také jednoduše online na tomto odkazu.

20 let finanční nezávislosti

Zájem o výhru v podobě měsíčních výplat Čechy velmi baví už delší dobu. Mezi jedny z nejoblíbenějších losů patří například ty z rodiny Rentiér, které nabízejí měsíční renty v různých hodnotách po dobu 5 let. Extra Renta však tento model posouvá ještě dál a výrazně prodlužuje období, po které výherci měsíční platby dostávají. Hlavní výhra poskytne celých 20 let finanční nezávislosti.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zdroj: Sazka