Milování jako sport: Víte, jak dlouho trvala nejdelší erekce? Tohle je 5 nejšílenějších světových sexuálních rekordů

Když se řekne rekord, většina z nás začne v paměti lovit vzpomínky na ty nejzásadnější sportovní výkony. Jenže rekordy můžou mít i jinou podobu. Často mezi nimi totiž najdete také hodně bizarností. K takovým nevšedním rekordům se řadí mimo jiné i ty sexuální. Do proslulé Guinnessovy knihy rekordů se jich zapsalo dokonce neuvěřitelných 2949.

Nad výkony některých sportovců zůstává rozum stát. Někteří lidé ale svojí výdrží nebo fyzickými predispozicemi ohromují i v posteli. Tušíte, v čem všem se dosahují sexuální rekordy? 

Červen bude v rytmu tance – celou zemi roztančí festival, do nějž se budou moci aktivně zapojit i diváci30. 5. 2022

1) Nejdelší erekce 

Každý muž to má s erekcí trochu jinak, a tak se toho o ní v minulosti napovídalo už opravdu hodně. Ještě před pár lety odborná literatura uváděla, že nejdelší erekce na světě trvala bezmála měsíc – konkrétně 29 dnů. Nešlo však o přirozený jev, ale o nemoc, která je známá jako priapismus. Naopak běžnou cestou se 9 hodin a 58 minut, tedy bezmála 10 hodin, vydržel ukájet Japonec Masanobu Sato. Pokud jde ale o nejmenovaného 21letého Íránce, tak ten má svůj sexuální osud zpečetěný. Rozhodl se, že si na penis nechá vytetovat iniciály své přítelkyně. To ale mělo za následek stav trvalé poloerekce. Tetovací jehla totiž podle expertů pronikla příliš hluboko a způsobila arteriovenózní píštěl, což je spojení mezi tepnami a žílami. 

2) Největší penis

O tom, kdo má největší penis, se pořád vede bouřlivá diskuze. Největšími soupeři zatím zůstávají Newyorčan Jonah Falcon, jehož chlouba má prý zhruba 34 centimetrů, a Mexičan Roberto Esquivel Cabrera, který má v kalhotách údajně 48 cm dlouhé těleso. Ačkoliv je rozdíl na první pohled jasný, Falcon tvrdí, že právě on je držitelem rekordu. Američan totiž má za to, že jeho mexický rival si nemůže užívat plnohodnotného intimního života. A zjevně má pravdu. Podle lékařů by si Cabrera mohl sexu užívat jen v případě, že se nechá „obřezat“ a svého neoficiálního titulu se vzdá. Mexičan to ale samozřejmě odmítá. Naproti tomu v anonymitě radši zůstal nebohý chlapík, který je majitelem zřejmě vůbec nejmenšího penisu na světě. A není divu, že se muž drží v ústraní – jeho penis měří podle záznamů pouhých 0,9 centimetru. 

3) Největší přebornice v queefingu

Že nevíte, co to queefing je? Nazývá se tak odcházení plynů z vagíny, přičemž odborným termínem je flatus vaginalis. Někomu to může připadat během milování úsměvné, jiní se zase propadají hanbou nebo jim to je jednoduše nepříjemné. V každém případě jde o přirozený jev, a dokonce se v něm i soutěží. Absolutní šampionkou mistrovství v queefingu se stala nenápadná žena jménem Abby, která se živí jako zdravotní sestra a je matkou dvou dětí. Její rekord 93 „queefů“ za 30 sekund zatím nikdo nepřekonal.

4) Nejnebezpečnější sexuální poloha

Při sexu se v zápalu vášně můžete i dost bolestivě zranit. Víte, na kterou polohu by si měli dát obzvlášť pozor hlavně pánové? Na obrácenou jízdu na koníčka, které se také říká obrácená kovbojka – v anglickém originále je pak důvěrně známá jako „reverse cowgirl“. Někdy se totiž může stát, že se při zásunu penis dostane do nepřirozené pozice a takzvaně se zlomí. Au!

Balancování na špičkách, vyšpulené rty a tutorialy všeho druhu aneb Když se muži na sociálních sítích chovají jako ženy9. 3. 2022

5) Nejvíc sexuálních partnerů za 24 hodin

Někdo preferuje stálého partnera/partnerku ideálně po celý život, jiní milence a/nebo milenky střídají jako ponožky. Asi jen opravdu málokdo ale v tomhle ohledu dokáže trumfnout pornohvězdu Lisu Sparks. Té se během pouhého dne podařilo vystřídat 919 mužů. Na každého z nich pak připadlo přibližně 94 vteřin slasti. Jiná žena, jejíž totožnost veřejně známá není, zase drží rekord v největším počtu orgasmů za hodinu. Této dámě se prý v průběhu 60 minut podařilo dosáhnout vyvrcholení celkem 134krát.

Zprvu by se mohlo zdát, že i sexuálním rekordmanům je co závidět. Opak je ale pravdou. Možná se každý nezapíše do Guinnessovy knihy rekordů, ale nejdůležitější je, aby byl sex příjemný a zábavný. A pokud možno i bezpečný. 

Zdroj: Iol.co.za, Nypost.com, Metro.co.uk, Marieclaire.co.uk, Elitedaily.com, Askmen.com