Nikotinové alternativy se v Česku těší oblibě a jsou ještě stylovější než předtím

Nikotinové alternativy jdou v současnosti na dračku po celém světě a jejich popularita významně roste i v Česku. Není proto divu, že i tento trh vyžaduje další inovace. Co nového jejich uživatele čeká?

Klasické kouření už nějakou dobu netáhne tolik jako dřív. Důkazem je rostoucí spotřebitelský zájem o nikotinové alternativy, ke kterým hledá cestu čím dál více uživatelů z řad někdejších kuřáků tradičních cigaret. Toho si je vědoma i společnost British American Tobacco. Krátce poté, co se její nikotinové sáčky VELO staly jedničkou na trhu, přichází na řadu obměna u další vlajkové lodi tohoto výrobce – zařízení na zahřívání tabáku glo.

Cupra Born – zrozena pro nevšední zážitek z jízdy12. 4. 2022

Kromě toho, že zařízení na zahřívání tabáku glo hyper+ dostává nové přízvisko UNIQ, na příjemnou změnu se můžou těšit i milovníci barev. Zatímco předchozí řada se vyráběla ve čtyřech základních odstínech, nová generace glo hyper+ UNIQ je v tomto směru mnohem nápaditější. Ke stávajícím barvám zařízení, kterými jsou modrá, černá, bílá a zlatá, přibyde rozšířený počet barevně a materiálově odlišných i snadno vyměnitelných bočních krytů. Díky nim si každý může sestavit zařízení na zahřívání tabáku sobě a svému vlastnímu stylu na míru. Variabilní boční kryty nové generace zařízení na zahřívání tabáku glo hyper+ UNIQ budou dostání v celkem 19 barevných provedeních.

Je tedy celkem jedno, jestli zůstáváte věrní klasice, nebo jestli rádi experimentujete a preferujete výraznější odstíny – zkrátka každý si u vyměnitelných bočních krytů glo hyper+ UNIQ za přívětivou cenu přijde na své a může je měnit podle aktuální chuti a nálady. Chybět totiž nebudou všestranná perlově bílá a chromatická černá, ale ani něžná růžová. A aby toho nebylo málo, uživatelé nikotinových alternativ nebudou ochuzeni ani o další designovou volbu – rozhodnutí nechává British American Tobacco čistě na zákaznících i pokud jde o povrchovou úpravu vyměnitelných krytů zařízení na zahřívání tabáku. Ty budou k dispozici jak v matném, tak lesklém provedení, ale váš může být také boční kryt s povrchem s hrubším strukturou. 

Ze zařízení na zahřívání tabáku glo hyper+ UNIQ se tak do jisté míry stává i hravý a trendy módní doplněk. I když vás ale příjemně překvapí svým novým vzhledem, nemusíte se bát, že by na úkor nápaditého designu nové glo hyper+ UNIQ ztratilo svoje funkční přednosti – naopak. Zachovává si všechno, na co byli uživatelé doposud zvyklí. Uklidněním tedy může být, že zařízení pracuje na principu tzv. indukčního ohřevu, který umožňuje zahřát tabákovou náplň rychleji a rovnoměrněji. Zatímco ve standardním režimu se tabáková náplň zahřeje již za 20 sekund, funkce boost tuto dobu zkracuje ještě o dalších pět sekund. 

Uživatelsky přívětivé ovládání jedním tlačítkem a až 20 opakovaných použití na jedno plné nabití pak dokazuje, že novinka si z předchozí verze vzala opravdu jen to nejlepší. Samozřejmostí zůstává také snadné čištění i decentní vestavěné zavírání. Bohatá je v neposlední řadě ale také široká škála tabákových příchutí, z nichž bude možné vybírat. 

Češi Ukrajincům závidí vstup do ZOO zdarma, přitom jde jen o snahu zmírnit dopady posttraumatického stresu14. 3. 2022

Ačkoliv tradiční cigarety už příliš nefrčí, nikotinu se úplně vzdávat nemusíte. Nikotinové alternativy od společnosti British American Tobacco jsou toho jasným důkazem. A co se týče nové generace glo hyper+ UNIQ od zmíněného výrobce, tak vězte, že díky barevným vyměnitelným kryty tohoto zařízení na zahřívaný  tabák, které můžete střídat podle nálady, outfitu i příležitosti, budou pastvou nejenom pro vaše oči, ale zaručeně zaujmou i vaše okolí.

Zdroj: BAT/spolupráce