Hledáme schopné lidi na pozici account manažerky a manažera. Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení a práci na projektu, který dává smysl. A mnoho dalšího. Nebojte se nám ozvat, nekoušeme ;)

Jako jediný magazín v České republice se již 13. rokem věnujeme tématům spjatým s problematikou menšin, životního stylu, společenských fenoménů a trendů. Vydáváme tištěný magazín LUI, dále online deník LUI.cz a aktivní jsme také na sociálních sítích (Facebook, Instagram). Zanedlouho vstoupíme také do podcastových vod.

Mezi naše klienty se řadí největší společnosti působící na českém trhu, se kterými dlouhodobě spolupracujeme nejen na poli inzerce, ale také v otázkách kreativního řešení kampaní a jejich plánování. K potřebám našich klientů jsme navyklí přistupovat velmi individuálně a se zápalem pro nalezení toho nejvhodnějšího řešení. Rádi také uplatňujeme full-service přístup k nabízené spolupráci. 

Nejzásadnější předností našeho vydavatelství je velmi specifické cílení na obchodně zajímavého čtenáře, kterého není možné v takto širokém měřítku zasáhnout standardními komunikačními cestami. 

Náš tým je mladý, flexibilní a velmi tvůrčí; neustále se snažíme myslet "out-of-the-box", dělat věci jinak a občas být také zrcadlem zkostnatělé společnosti. Jsme zvyklí pracovat disciplinovaně, velmi profesionálně a kreativně, což ovšem neznamená, že bychom se neuměli bavit. Když na to přijde, velmi rádi si – jak se říká – vyhodíme z kopýtka. 

Rádi mezi sebe přijmeme posilu na pozici obchodní konzultantky nebo konzultanta.

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu i prostředí
  • Nadstandardní provizní ohodnocení
  • Stabilní klientský kmen tvořený aktivními inzerenty
  • Benefity formou barterů

Očekáváme:

  • Alespoň tři roky zkušeností s prodejem inzertního prostoru (print, online)
  • Prokazatelné obchodní výsledky
  • Schopnost plnit obchodní plány
  • Klasika jako výborné komunikační dovednosti, aktivní přístup, bravurní vyjadřovací schopnosti, reprezentativní vystupování i písemný projev atp.

 

V případě, že Vás nabídka oslovila, pošlete nám prosím Vaše CV na e-mail redakce@lui.cz