Nebinární Demi Lovato místo hudby uvedl/a na trh nebinární vibrátor. „Chci odstranit stigma spojené se sexuální rozkoší,“ shrnul/a
News
Zdroj: Getty

Nebinární Demi Lovato místo hudby uvedl/a na trh nebinární vibrátor. „Chci odstranit stigma spojené se sexuální rozkoší,“ shrnul/a

Jméno Demi Lovato je neodmyslitelně spjaté především s hudebním průmyslem. Tato původně zpěvačka, která se na vrchol dostal/a coby mladičká Disney hvězda, na sebe ale v poslední době upozorňoval/a spíš něčím jiným než novou hudební tvorbou. Někdejší idol teenagerů fanoušky zásobil upřímnými zpověďmi o boji se závislostmi, hledání vlastní identity, a také oznámením, že se považuje za nebinární. Demi Lovato ale nepřestává překvapovat ani teď, zabředl/a totiž do světa erotických pomůcek.
Monika Bílková Monika Bílková Autor
19. 11. 2021

Čas od času zveřejní Demi Lovato i nějaký ten nový song (naposledy dojemnou skladbu věnovanou kamarádovi Thomasovi Russellovi, který zemřel na předávkování), ale svou aktivitu mnohem víc přesouvá na sociální sítě, kde úspěšně vyvolává jednu kontroverzi za druhou. Obzvlášť velký rozruch ale vzbudil/a poté, co v příspěvku na Instagramu oznámil/a svůj další nehudební projekt. Místo nového alba totiž na trh Demi pod svým jménem uvedl/a nebinární vibrátor.

Erotická pomůcka, kterou Demi nazval/a Demi Wand, vznikla ve spolupráci s obchodem s erotickým zbožím Bellesa Boutique a stojí v přepočtu přes 1700 korun. Je voděodolná, má 8 stupňů intenzity vibrací a měří necelých 14 centimetrů. Na vibrátoru je ale důležité i to, že je symbolicky žlutý – právě tato barva je totiž genderově neutrální.

„Mým cílem bylo přijít s něčím, co bude moct použít úplně každý – ať už půjde o ženu, která se jako žena narodila, nebo třeba o ženu, která se až postupem času rozhodla stát se ženou. Víte o mně, že jsem nebinární, a tohle je moje hůlka,“ nechal/a se slyšet Demi.

Podle Demi je hlavním problémem společnosti až přílišná upjatost. Sexualita se vším, co k ní patří, podle hudební hvězdy není žádné tabu, natož něčím, za co by se měli lidé stydět – ba naopak. „Až příliš dlouho jsme předstírali, že nejsme sexuálními tvory. Nyní je ale načase, abychom toto stigma konečně dali stranou. Všichni si zasloužíme rozkoš. Všichni si zasloužíme orgasmy,“ vysvětlil/a svůj pohled Demi. „Nic vám nepomůže k uvědomění vlastní síly tak jako pocit, který se dostaví, když máte svoje potěšení ve svých rukách,“ dodal/a.

Erotická pomůcka, pod kterou se Demi podepsal/a, na Instagramu vzbudila lavinu reakcí. Většina z nich byla pozitivní a kromě fanoušků Demi se příspěvek rozhodlo s kladným hodnocením okomentovat i několik známých osobností. Mezi nimi byla třeba americká herečka Ashley Benson, která zářila v seriálu Prolhané krásky, nebo Renée Rouleau, zakladatelka stejnojmenné a mezi celebritami hojně vyhledávané kosmetické značky.

Na téma obecného sebevědomí a sebedůvěry se Demi zaměřuje už několik let. Jak ale přiznává, i on/a svou cestu v tomto směru pořád hledá. „Neustále se učím, je to pro mě nekončící proces. Netvrdím, že jsem nějaký expert, a ani se nestavím do role nějaké/ho mluvčí/ho. Všechno, co s vámi sdílím, dává průchod dalšímu stupni mojí zranitelnosti,“ popsal/a Demi.

Když se naposledy předávkovala, dávali jí 5 minut života. Nyní Demi Lovato vydává nové album a hlásí se k LGBT+ komunitě5. 4. 2021

Co už ale fanoušky potěšilo méně než kreativita a otevřenost, s jakou Demi přistupuje nejen k umění, ale i k životu, je fakt, že se Lovato nedávno stal/a ambasadorem/kou poněkud kontroverzního webu Gaia, který občas bývá označovaný za dezinformační. Ačkoliv se Demi zajímá především o spirituální témata, na která se stránka ve svých počátcích zaměřovala, Lovato v očích mnohých i přesto klesla. Web je totiž známý ani ne tak díky videím o józe, jako spíš kvůli šíření různých bláznivých teorií. I svůj zájem o duchovno ale podle některých Demi už žene do extrému. Není to totiž tak dlouho, co prohlásil/a, že „už má dost lidí“ a zavtipkoval/a, že kdyby to bylo možné, tak by klidně chodil/a třeba i s mimozemšťany.

Těžko říct, čeho se od Demi ještě dočkáme. V žádném případě se ale Lovato nedají upřít ani pěvecké kvality, ani osvětová činnost, o kterou se v oblasti LGBTQ+ tak usilovně snaží.

Zdroj: Independent.co.uk, Pinknews.co.uk, Elle.com

Populární
články

Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Život je krátký a je třeba si ho naplno užít. To dle některých s dětmi není možné
TĚLO & MYSL

„Podstoupit vasektomii bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat. Přátelé mi závidí tu odvahu,“ tvrdí Jiří. Co ho k jeho rozhodnutí vedlo?

Autor: Mirka Dobešová
Ondřej Brzobohatý musí čelit útokům od bývalé ženy.
OČIMA HETERÁKA

Očima heteráka: Kauza Brzobohatý. Tiffany Ritchbitch je na scéně, vítejte

Autor: Ctibor Jarkuliš
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Jak navnadit a uspokojit ženu?
HOT!

Jak navnadit a uspokojit ženu? Umělá inteligence poskytla návod i seznam pomocných vět: Co říkat a co rozhodně nezmiňovat?

Autor: Irena Piloušková
Zalando představilo krásný květnový projekt plný lásky
LIDÉ

Měsíc lásky je u manželů Honzy a Kuby nejen v květnu. Jak dopadli v malém vztahovém kvízu?

Autor: Irena Piloušková
Auto už nám dokáže připravit i oběd
CESTOVÁNÍ

Budoucnost, o které nesnil ani Jules Verne: Z elektromobilu se stala pojízdná powerbanka

Autor: Michal Černý
Investovat do nemovitostí se vyplatí i v této době, říká makléř Jiří Hák
LIVING

Jak je na tom aktuální trh s nemovitostmi? K výhodnému prodeji může dopomoci home staging, říká realitní makléř Jiří Hák

Autor: Irena Piloušková

E-Shop