Hailey Bieber promluvila o závislostech manžela a břemeni minulosti: „Brečela jsem mámě do telefonu.“ Co pro ni bylo nejhorší?
Straight friendly
Zdroj: Getty

Hailey Bieber promluvila o závislostech manžela a břemeni minulosti: „Brečela jsem mámě do telefonu.“ Co pro ni bylo nejhorší?

Manželství Justina a Hailey Bieberových patří mezi ta nejsledovanější vůbec. Tento hvězdný pár momentálně působí dokonale harmonicky, spokojeně a nerozlučně – nebylo tomu ale tak vždycky. Hailey se nedávno poprvé otevřeně rozpovídala o tom, čím vším si s manželem Justinem musela projít.
Monika Bílková Monika Bílková Autor
16. 11. 2021

Když v roce 2018 ve svých 21 letech řekla modelka Hailey Baldwin o tři roky staršímu zpěvákovi Justinovi Bieberovi svoje „ano“, jen málokdo věřil tomu, že jejich manželství vydrží déle než několik měsíců. Pár ale všechny překvapil. Společné příjmení i všechny radosti a strasti dvojice sdílí už přes tři roky a zdá se, že na tom nic měnit nehodlá. Jak ale Hailey přiznala, také jejich vztah si prošel náročnou zkouškou. V té sice partneři obstáli, ale v jednu chvíli to vypadalo, že všechno bude možná úplně jinak. A bez šťastného konce.

<Path> „Největší hrozbou jsou virtuální drogy, tedy nadměrné zírání do počítačů a mobilů, které se kvůli pandemii ještě prohloubilo,“ říká vedoucí Centra primární prevenceZdroj: Jan Witek

O Justinu Bieberovi je známo, že během svojí kariéry zažil i dost bouřlivé období plné alkoholu a drog. Ovšem toho, co začalo tak snadno, rychle a v podstatě i nevinně, už nebylo tak jednoduché se zbavit. I přesto, že se zpěvák snažil se svými démony bojovat ze všech sil, dozvuky jeho nechvalně proslulé éry ho provázely dál. Se svými závislostmi se Justin pořád potýkal i tehdy, kdy už s Hailey pomýšleli na svatbu.

K prvnímu setkání dnes zamilované dvojice došlo v roce 2009 – tedy v době, kdy oba ještě dospívali. Zatímco Hailey byla pořád ještě dcerou slavného otce, z Justina se díky songu „Baby“ stala vycházející hvězda. Právě modelčin otec – herec, režisér a producent Stephen Baldwin – stál nejen za osudovým setkáním budoucího páru, ale svůj podíl měl nepřímo i na jeho krizi. „U nás existuje hodně závislostí. A tím nemyslím jenom svého tátu, ale spoustu lidí z téhle strany mojí rodiny, kteří bojují s různými věcmi. Vždycky jsem si velmi vážila toho, že byl můj táta v otázce té svojí závislosti pokaždé hodně otevřený. Dával jasně najevo, proč potřeboval střízlivost, ale zároveň i to, jak vypadalo chování alkoholika,“ nechala se slyšet Hailey.

Ačkoliv otcovy závislosti na Hailey do jisté míry působily pozitivně preventivně, modelka si moc dobře uvědomuje a připouští, že každá mince má dvě strany. „Já osobně jsem nikdy s ničím takovým problém neměla, protože jsem to viděla na svém otci. Kromě alkoholu byl také hodně závislý na kokainu a já si říkala, že to nikdy nebude nic pro mě. Bála jsem se totiž, že kdybych to zkusila – byť jen jednou – mohlo by to mít fatální následky. Když mi ale Justin připomněl všechno to temné, čeho jsem kdysi byla svědkem, bylo velmi těžké ohlédnout se zpátky,“ objasnila Hailey.

„Moje vnímání toho všeho bylo jednou z věcí, na které jsem musela před naší svatbou zapracovat. V jednu chvíli jsem myslela, že to prostě nezvládnu. Dokonce jsem zoufalá volala i svojí mámě. Ta ale na rozdíl ode mě vždycky byla tak klidná a utěšovala mě, že se to všechno zlepší a usadí,“ popsala modelka.

A jak se v tomto případě ukázalo, maminky opravdu mívají pravdu. „Rozhodla jsem se tak, jak jsem se rozhodla, protože jsem v hloubi duši věděla, že to nemůže dopadnout jinak. Justina jsem milovala hodně dlouho, a když naše přátelství nakonec přerostlo v lásku, tak mi začalo být jasné, že se na něj nevykašlu. To bych mu nemohla udělat, takový typ člověka vážně nejsem. Proto jsem zůstala po Justinově boku bez ohledu na to, co mohlo přijít,“ dodala Hailey.

<Path> Sociální pracovnice Dominika Zacharová: “Občas jsem řešila i hodně smutné věci, které mě zasáhly. Některé z nich v sobě zpracovávám dosud”Zdroj: Jan Witek

Přesto, že se zdá, že v určitý moment bylo ve vztahu Justina a Hailey téma závislosti na hraně tabu, záchranou byla otevřená komunikace. „Občas jsem byla nervózní, když jsem se Justina chtěla na něco z jeho těžkého životního období zeptat. Byla to citlivá záležitost, tak jsem se potřebovala ujistit o tom, že mu nevadí o tom mluvit. Je ale úžasné, že je schopný takové míry otevřenosti a sebeuvědomění. Nic jiného bych si ani nemohla přát,“ uzavřela Hailey.

Zdroj: People.com, Eonline.com, Edition.cnn.com

Populární
články

Speciální nápoj by pomohl i řidičům, kteří si dali pivo, ale potřebují zase rychle vystřízlivět
AKTUALITY

Přepískli jste to s alkoholem? Vědci vytvořili drink, který snižuje hladinu alkoholu v krvi. Za půl hodiny vystřízlivíte o 50 %

Autor: Martin Lyko
Ženský a mužský mozek? Mýtus!
TĚLO & MYSL

Nic jako „ženský“ a „mužský“ mozek neexistuje, není ani důvodem, „proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách“, dokazuje výzkum

Autor: Mirka Dobešová
„Gay“ sice znamená „veselý“, ale tahle identita s sebou nese větši pravděpodobnost depresí a dalších duševních problémů
LIDÉ

Teplý, duhový a deprimovaný: Proč jsou deprese a další psychické poruchy u LGBT+ lidí tak časté

Autor: Martin Lyko
Muži prý psychickými potížemi trpí méně často než ženy - faktem ale je, že o nich spíš jen tolik nemluví
TĚLO & MYSL

Deprese a úzkosti na každém kroku: většina Čechů zažívá psychickou nepohodu, nejvíce mladí lidé a ženy. Proč muži své problémy zastírají?

Autor: Mirka Dobešová
Vánoce mají být hlavně symbolem radosti
TĚLO & MYSL

Máte problém vybrat vánoční dárek? Nebojte, je to jednodušší, než si myslíte!

Autor: Michal Černý
Nejlepší plastika je taková, která nevypadá jako plastika – tímto směrem se ubírá současný trend estetické medicíny
TĚLO & MYSL

VIDEO: Animace ukázala, jak špatně mohou dopadnout plastické operace. Co se může zvrtnout a proč někdo nepozná, že už má dost?

Autor: Martin Lyko
Díky papeži Františkovi se Vatikán více otevírá queer lidem
AKTUALITY

Papež poobědval s transgender ženami. „Cítíme se díky němu víc jako lidé,“ dala se slyšet jedna ze spolustolovnic

Autor: Martin Lyko
I dnes někteří žijí "dvojí život"
LIDÉ

„S partnerem žiju dva roky, že jsem gay, ale mí rodiče nevědí,“ shrnuje Václav. Netolerantní rodinu ale nemá, v čem je problém?

Autor: Mirka Dobešová
Povídky psal až do poloviny sedmdesátých let, kdy mu zemřel přítel na leukémii
KULTURA

Povídky psal až do poloviny sedmdesátých let, kdy mu zemřel přítel na leukémii. Nyní jeho dílo „Na konci světa“ objevil internet

Autor: Irena Piloušková
Pobyt v přírodě může být velmi obohacující
TĚLO & MYSL

Pravidlo 20-5-3 zajistí lepší psychickou pohodu, kondici i zdraví. Týká se minut, hodin a dnů, co po tuto dobu přesně dělat?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop