Podle nosu poznáš délku penisu? Šílený výzkum na mrtvolách jasně ukázal, jak se věci mají

Hledání spojitosti mezi velikostí nosu a mužskými pohlavními orgány je staré jako lidstvo samo. Zjistit, jestli opravdu platí, že „jak nahoře, tak dole“, se v minulosti pokusil nejeden lékař. Dlouho se zdálo, že všechny tyto snahy byly marné a že se odpovědi asi nikdy nedočkáme. To se ale teď nejspíš nadobro změnilo...

Se spekulacemi o tom, že velikost nosu souvisí s délkou penisu, jste se nejspíš už někdy setkali. Touto problematikou se koneckonců zabývali už v antickém Řecku. Díla filozofa Aristotela nám z pohledu dnešního člověka moc záživná připadat nemusí. Věděli jste ale, že také světoznámý učenec ve svém spise Fysiognómonika řešil mimo jiné právě vztah velikosti nosu s délkou penisu?

Chcete udržet krok s módou? Těchto 8 trendů letos zaplaví obchody13. 1. 2022

Ačkoliv se tedy pravdivost tohoto tvrzení snažilo prokázat (anebo naopak vyvrátit) v průběhu uplynulých staletí už hodně lidí, zdá se, že ten opravdový průlom nastal až teď – díky sociálním sítím. Americký lékař, který se nepohybuje jen na poli medicíny, ale stal se z něj i populární influencer, totiž na TikToku uvedl dlouhověký mýtus na pravou míru.

Specializací amerického lékaře jihokorejského původu Anthony Youna je plastická chirurgie. Když má ale chvilku volna, věnuje se sociálním sítím. Jenom na platformě TikTok má totiž přes 7 milionů sledujících, a proto není divu, že jeho příspěvek na téma „podle nosa poznáš kosa“ všechny zvedl ze židle.

Doktor ve svém příspěvku jednoznačně potvrdil, že z pouhého pohledu na mužský nos se vážně dá odhadnout, jak na tom ten který pán je i takříkajíc „tam dole“. Velký nos už tak jeho nositelé nejspíš nebudou vnímat jako vadu na kráse, ale spíš ho začnou považovat za symbol obdařeného rozkroku.

I když Youn skutečnost, že velikost nosu určuje velikost mužských genitálii, ve videu podává jako holý fakt, tento poznatek nepochází přímo z lékařovy hlavy. Sám doktor se odkazuje na výsledky nedávné studie, kterou mají na svědomí jeho japonští kolegové z oblasti andrologie. Co už ovšem Youn tak trochu zapomněl zmínit je, že nešlo o žádnou běžnou badatelskou rutinu. Výzkumníci s očividně silnými žaludky se totiž ve svojí práci drželi poměrně svérázné metodiky – potřebná data shromažďovali v tamní márnici.

 

Akademici měřili penisy celkem 126 zemřelých mužů ve věku od 30 do 50 let. Aby se jim to mohlo podařit, těla musela zůstat neporušená. Mrtvoly proto nesměly být starší než tři dny. Z výsledků děsivého měření, které na TikToku zopakoval i Youn, vyplynul jasný verdikt. Přirození mužů, jejichž nos dosahoval velikosti 5,5 centimetru, bylo možné natáhnout až na 13,4 centimetrů. Pánové, kteří ale měli nos menší (přibližně 4,5 centimetru), pak měli i o poznání menší penis – nepřesáhl délku 10,4 centimetrů. Pokud jde o velikost varlat, tak ta se podle nosu odhadnout nedala.

Pornografie negativně ovlivňuje ženy, muže i LGBT lidi, důsledky jsou ale různé. Proč odborníci radí inspirovat se při sexu BDSM?20. 12. 2021

Aby Youn suché poznatky studie, která je doposud jediná svého druhu, trochu okořenil a dodal jim malinko toho vtipného influencerského charakteru, zvolil zajímavé přirovnání. Podle zjištění badatelů by „chlapák“ a superhrdina Hulk, kterého z marvelovek známe jako horu zeleného svalstva, „ho“ měl podle doktora doslova „prťavého“.

Žijeme sice v moderní době vybavené špičkovými technologiemi, ale jak se zdá, na starověk asi nemáme. Něco na tom období asi opravdu je – zase se ukazuje, že staří Řekové měli v něčem pravdu. Velikost nosu je teď oficiálním, vědecky potvrzeným indikátorem délky penisu. Tak schválně – kam se to budete potencionálnímu partnerovi na příštím rande dívat?

Zdroj: Bacandrology.biomedcentral.com, Anthony Youn, Theloveandsexnews.com, Thestar.com.my