V Love Islandu to jiskří: Nové párování zaskočilo hlavně modela z obálky LUI, Pítra. Přebrali mu holku a možná pojede domů!
News
Zdroj: Instagram/Se souhlasem Petra Havránka

V Love Islandu to jiskří: Nové párování zaskočilo hlavně modela z obálky LUI, Pítra. Přebrali mu holku a možná pojede domů!

Love Island je opravdu místem lásky. Jak se v posledních dílech ukazuje, některé páry už spolu opravdu chtějí zůstat, ale to by nebyla televizní show, aby to bylo tak snadné. Petr Havránek – nyní známý jako Pítr – zůstal včera večer stát u ohniště bez partnerky. Bude se na Gabrielu s jejím novým mužem dívat osobně, nebo už jen doma v televizi?
Irena Piloušková Irena Piloušková Autor
14. 10. 2021

V Love Islandu to poslední dny opravdu vře. Dočkali jsme se několika zajiskření a trochu dusné atmosféry, kterou měli někteří potřebu řešit více než jiní. Dohady, zda je Tessin zájem o Nathana upřímný, či je pouze taktikou této krásné choreografky, nabraly na obrátkách a bylo potřeba si všechno vyříkat! Jak se nakonec ukázalo, právě neshody mohou být účastníkům opravdu ke škodě a tentokrát měly nejspíš zásadní vliv na rozhodování o tom, kdo snový ráj na Kanárských ostrovech opustí.

<Path> Na co se ptát na prvním rande? Co radí byznysové médium, láskyplný web, stránka pro mladé nebo samotný Grindr?Zdroj: grindr.com, joinonelove.org, teenvogue.com, insider.com, redakce

Že si Tereza musela nakonec zabalit kufry, to bylo rozhodnutí právě jejích spoluhráčů a dočasných spolubydlících, kteří měli v párech jen pět minut na to, aby se dohodli, kdo z těch, kteří zůstali u ohniště stát, bude muset odcestovat zpátky domů a dál už jen čekat na výsledek stejně jako ostatní diváci – u televizních obrazovek. Nathan, který se opakovaně o Tess vyjadřoval v superlativech, tento výsledek nevzal zrovna nejlépe. Jeho trápení poté, co své přítelkyni pomohl s balením, kamery zabraly snad ze všech možných úhlů.

Nyní stojí soutěžící před další těžkou volbou: vybrat si, zda mezi sebou neponechají právě zrazeného Nathana, který si aktuálně neví rady s tím, jak ve hře postavené na lásce pokračovat, jelikož o tu svou přišel; anebo zda si černého Petra vytáhne Petr Havránek, nyní známý jako Pítr. Tomu jedno z nově příchozích dvojčat, Samuel, přebral Gabrielu, jež mu byla od začátku sympatická a líbila se mu. I když okouzlující brunetka dle svých slov udělala vše pro to, aby se její původní pár nerozpadnul – totiž nedala prý Samuelovi ani jeho bratru Danielovi jediný signál, že by měla zájem o rozchod s Pítrem – přesto místo vedle ní na kulaté lavici zaujal nový muž. Pítrovi nezbylo, než se postavit vedle Nathana a počkat, co mu osud uchystal. A také my se to dozvíme již velmi brzy. Jak sám Pítr napsal na svém Instagramu: Bude to napínavé!

Petr Havránek se v běžném životě živí kromě jiného jako model, a to dokonce v zahraničí. Přestože (jak sám uvedl v rozhovoru pro LUI – Krize moderní maskulinity) modeling dle jeho slov již dávno není o kráse, ale spíše o zajímavosti, fanynky a fanoušci na sociálních sítích se shodují na tom, že na Pítra se dívají opravdu s potěšením a bude je mrzet, pokud právě on soutěž opustí. Gabriela tedy v doufání v pro Pítra dobrý konec není sama. Pokud se zadaří a Petr Havránek na Kanárských ostrovech zůstane, bude se až do příštího párování muset dívat na to, jak se dívka, se kterou si jsou nyní lidsky velmi blízcí, bude sbližovat s někým jiným. A to nejspíš nebude nic příjemného.

Stejnou situací si nedávno prošla i Aisha. Té nezbylo než zůstat nezadanou a počkat si na novou příležitost získat muže, se kterým jí bylo dobře, avšak prohrála ho v párování, které ovládla nově příchozí Mirka. Pro Honzu a Aishu ale nakonec dopadlo včera večer všechno na výbornou, když se snědá kráska Mirka dostala do páru s Danielem, který si ji prý vybral pro její milou a veselou povahu. Potká stejně šťastný konec i Pítra s Gábi, anebo se dostanou na potápějící se loď stejně jako Tereza (tedy Tess) s Nathanem?

<Path> Jeden proti všem, všichni proti jednomu: Tomáš ze Survivoru je v bryndě až po ušiZdroj: TV Nova / Voyo.cz

Zatímco Nathanovy další možné kroky v soutěži jsou velmi nejasné, dá se odhadovat, že v případě Pítra by byla taktika nasnadě: Totiž udělat vše pro to, aby měl v dalším recouplingu více štěstí a mohl se vrátit do postele ke své brunetce, jež má shodou náhod též v normálním životě s modelingem bohaté zkušenosti. Zdá se, že se ti dva hledali. Anebo ne? Jak jejich vztah dopadne, to je ve hvězdách. Ten televizní je minimálně pro tuto chvíli v troskách. Každopádně o Pítrovi se můžete dozvědět více nejen z jeho Instagramu, ale i z tištěného LUI, ve kterém naleznete zmíněný rozhovor. Navíc by vás mohla zajímat také obálka: Petr Havránek se totiž stal její součástí!

Zdroj: TV Nova, Petr Havránek

Populární
články

Przní se kvůli nebinárním lidem čeština? Podle odborníků se jazyk vyvíjí neustále a změny jsou tedy přirozené
LIDÉ

Vysvětleno: Nebinární lidé a čeština. Aneb měli bychom namísto „Martin přišel“ nově psát „Martin přišelx?“

Autor: Mirka Dobešová
Bionický pensi vrátí erekci i těm, kterým jiná lečba nepomáhá
TĚLO & MYSL

Bionické penisy pomáhají mužům s poruchami erekce a nejen jim. Před „akcí“ je stačí nafouknout a zachrání i ty, kdo o úd přišli úplně

Autor: Martin Lyko
Vzájemná masturbace je důležitou součástí sexuální spokojenosti
HOT!

Vzájemná masturbace je klíčem ke šťastnému sexuálnímu životu, tvrdí vědci. Oproti sexu má navíc hromadu výhod

Autor: Martin Lyko
"Často klientkám jen naslouchám. Neplatí si mě vždy jen pro sex"
PODCAST

Profesionální společník Tom (34): Mé klientky mi platí 4 tisíce na hodinu. Jde o dobře situované ženy ve středním věku. Ne vždy dojde na sex

Autor: Jakub Starý
Pevný zadeček bez posilovny? Inspirujte se naším výběrem cviků, které lze provádět téměř všude, kde máte chvilku nazbyt
TĚLO & MYSL

Pevný zadeček bez posilovny? Inspirujte se naším výběrem cviků, které lze provádět téměř všude, kde máte chvilku nazbyt

Autor: Irena Piloušková
Petr Kavrentzis vedle svého nápadu
LIDÉ

„Projekt vznikal ‚odspodu‘, od zaměstnanců. Pro finance jsme sahali do rezerv,“ prozrazuje o výrobě duhového auta Enyaq Respectline autor nápadu ze Škoda Auto

Autor: Martin Lyko
Mnoho z těch, kdo jsou donuceni podstoupit nelidské praktiky v ruských „nápravných“ centrech, nedokáže o svých zážitkých promluvit
AKTUALITY

„Nutili mě vykastrovat prase“, popisuje trans žena praktiky, kterým musela čelit během tzv. konverzní terapie v ruském „nápravném“ zařízení

Autor: Martin Lyko
Panoramatický vlak Bernina Express u ledovce Morteratsch. © Rhätische Bahn
Travel Trends 2023

Váháte, kam na pozdní letní dovolenou? Zde je několik důvodů, proč byste měli jet do Švýcarska

Autor: Michal Černý
Na co se ptát na prvním rande? Co radí byznysové médium, láskyplný web, stránka pro mladé nebo samotný Grindr?
FUN

Na co se ptát na prvním rande? Co radí byznysové médium, láskyplný web, stránka pro mladé nebo samotný Grindr?

Autor: Irena Piloušková
Převlékání mužů za ženy bylo v Londýně 18. století docela běžné
LIDÉ

Princezna Serafína nepatřila do královské rodiny, jako drag queen se ale vepsala do historie. Jaká byla britská gay kultura 18. století?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop