V Love Islandu to jiskří: Nové párování zaskočilo hlavně modela z obálky LUI, Pítra. Přebrali mu holku a možná pojede domů!

Love Island je opravdu místem lásky. Jak se v posledních dílech ukazuje, některé páry už spolu opravdu chtějí zůstat, ale to by nebyla televizní show, aby to bylo tak snadné. Petr Havránek – nyní známý jako Pítr – zůstal včera večer stát u ohniště bez partnerky. Bude se na Gabrielu s jejím novým mužem dívat osobně, nebo už jen doma v televizi?

V Love Islandu to poslední dny opravdu vře. Dočkali jsme se několika zajiskření a trochu dusné atmosféry, kterou měli někteří potřebu řešit více než jiní. Dohady, zda je Tessin zájem o Nathana upřímný, či je pouze taktikou této krásné choreografky, nabraly na obrátkách a bylo potřeba si všechno vyříkat! Jak se nakonec ukázalo, právě neshody mohou být účastníkům opravdu ke škodě a tentokrát měly nejspíš zásadní vliv na rozhodování o tom, kdo snový ráj na Kanárských ostrovech opustí.

Ubližují dětem a ovládali nacisty: Jaké jsou další absurdní mýty o homosexuálech a co na to fakta?30. 12. 2021

Že si Tereza musela nakonec zabalit kufry, to bylo rozhodnutí právě jejích spoluhráčů a dočasných spolubydlících, kteří měli v párech jen pět minut na to, aby se dohodli, kdo z těch, kteří zůstali u ohniště stát, bude muset odcestovat zpátky domů a dál už jen čekat na výsledek stejně jako ostatní diváci – u televizních obrazovek. Nathan, který se opakovaně o Tess vyjadřoval v superlativech, tento výsledek nevzal zrovna nejlépe. Jeho trápení poté, co své přítelkyni pomohl s balením, kamery zabraly snad ze všech možných úhlů.

Nyní stojí soutěžící před další těžkou volbou: vybrat si, zda mezi sebou neponechají právě zrazeného Nathana, který si aktuálně neví rady s tím, jak ve hře postavené na lásce pokračovat, jelikož o tu svou přišel; anebo zda si černého Petra vytáhne Petr Havránek, nyní známý jako Pítr. Tomu jedno z nově příchozích dvojčat, Samuel, přebral Gabrielu, jež mu byla od začátku sympatická a líbila se mu. I když okouzlující brunetka dle svých slov udělala vše pro to, aby se její původní pár nerozpadnul – totiž nedala prý Samuelovi ani jeho bratru Danielovi jediný signál, že by měla zájem o rozchod s Pítrem – přesto místo vedle ní na kulaté lavici zaujal nový muž. Pítrovi nezbylo, než se postavit vedle Nathana a počkat, co mu osud uchystal. A také my se to dozvíme již velmi brzy. Jak sám Pítr napsal na svém Instagramu: Bude to napínavé!

Petr Havránek se v běžném životě živí kromě jiného jako model, a to dokonce v zahraničí. Přestože (jak sám uvedl v rozhovoru pro LUI – Krize moderní maskulinity) modeling dle jeho slov již dávno není o kráse, ale spíše o zajímavosti, fanynky a fanoušci na sociálních sítích se shodují na tom, že na Pítra se dívají opravdu s potěšením a bude je mrzet, pokud právě on soutěž opustí. Gabriela tedy v doufání v pro Pítra dobrý konec není sama. Pokud se zadaří a Petr Havránek na Kanárských ostrovech zůstane, bude se až do příštího párování muset dívat na to, jak se dívka, se kterou si jsou nyní lidsky velmi blízcí, bude sbližovat s někým jiným. A to nejspíš nebude nic příjemného.

Stejnou situací si nedávno prošla i Aisha. Té nezbylo než zůstat nezadanou a počkat si na novou příležitost získat muže, se kterým jí bylo dobře, avšak prohrála ho v párování, které ovládla nově příchozí Mirka. Pro Honzu a Aishu ale nakonec dopadlo včera večer všechno na výbornou, když se snědá kráska Mirka dostala do páru s Danielem, který si ji prý vybral pro její milou a veselou povahu. Potká stejně šťastný konec i Pítra s Gábi, anebo se dostanou na potápějící se loď stejně jako Tereza (tedy Tess) s Nathanem?

Jak pracovat z domova a nezničit si záda? Je důležité dbát na správnou ergonomii20. 1. 2022

Zatímco Nathanovy další možné kroky v soutěži jsou velmi nejasné, dá se odhadovat, že v případě Pítra by byla taktika nasnadě: Totiž udělat vše pro to, aby měl v dalším recouplingu více štěstí a mohl se vrátit do postele ke své brunetce, jež má shodou náhod též v normálním životě s modelingem bohaté zkušenosti. Zdá se, že se ti dva hledali. Anebo ne? Jak jejich vztah dopadne, to je ve hvězdách. Ten televizní je minimálně pro tuto chvíli v troskách. Každopádně o Pítrovi se můžete dozvědět více nejen z jeho Instagramu, ale i z tištěného LUI, ve kterém naleznete zmíněný rozhovor. Navíc by vás mohla zajímat také obálka: Petr Havránek se totiž stal její součástí!

Zdroj: TV Nova, Petr Havránek