Bisexuální irský olympionik Jack Woolley se stal obětí brutálního napadení

Bisexuální irský olympionik Jack Woolley byl o minulém víkendu v Dublinu brutálně zbit skupinou dvanácti lidí. Oznámil to na svém Instagramu, kde také sdílel děsivé fotografie pořízené krátce po útoku, na nichž je celý zakrvácený.

První irský olympijský reprezentant v taekwondo Jack Woolley informoval fanoušky na svém Instagramu, že byl v sobotu 14. srpna v Dublinu brutálně napaden tuctem lidí, jak napsal web Pink News

Znečištěný vzduch způsobuje psychické poruchy, prokázal výzkum mezi obyvateli Londýna. Problém se ale týká i těch, co žijí v Praze a Brně8. 9. 2021

Dvaadvacetiletý mladík šel podle svých slov z večeře ze svými přáteli a na promenádě podél řeky Liffey potkal gang zhruba tuctu mužů a žen, kteří začali útočit na kolemjdoucí. Woolley schytal od jednoho z násilníků dvě rány do obličeje, poté se mu útočník omluvil s tím, že si ho s někým spletl, a odešel. „Naštěstí jsem mohl zavolat záchranku a zůstal jsem při vědomí. Moji přátelé mi v tom všem pomohli a jsem rád, že mohu říci, že jsou oba v pořádku a v bezpečí. Měli štěstí, protože nás bylo hospitalizováno několik. Ještě jednou vám všem děkuji za podporu a laskavé zprávy. Doufám v brzké uzdravení. Bylo to těžké,“ popsal olympionik na svém Instagramu. 

Woolley byl převezen do nemocnice St. James's Hospital, kde byl ošetřen. Jeho zranění, které postoval na svém Instagramu, působila skutečně děsivě. Jak uvedl, čeká ho ještě plastická operace obličeje. Mluvčí policie potvrdil listu Irish Independent, že na místo bezpečnostní jednotky dorazily čtyřicet minut po půlnoci. Nikdo prý nebyl zatčen, vyšetřování stále probíhá. Irský taekwondista reprezentoval svou zemi na letošních olympijských hrách v Tokiu, kde se ucházel o medaile v kategorii mužů do 58 kilogramů. Je otevřený bisexuál. 

Zdroj: Pink News