Začíná čas venkovních her. Postavte dětem doma na zahradě jejich vlastní hřiště od Little Tikes

Teplé jarní dny jsou tady, ale výlety do přírody musíme ještě na nějakou dobu odložit. Proto je potřeba najít jiné způsoby, jak zabavit děti a dopřát jim dostatek pobytu na čerstvém vzduchu. Co takhle vyzkoušet venkovní hračky Little Tikes, které se dají umístit do zahrady nebo na prostornější terasu?

Příležitost pro pohyb i rozvoj fantazie

Prolézačky, skluzavky i různé žebříky děti doslova zbožňují. Jenže teď se na pořádné dětské hřiště mnohdy není snadné dostat. A v hezkém jarním počasí hrozí, že tam bude hlava na hlavě. Ať už máte vlastní děti, nebo je jen nadšeně hlídáte někomu z rodiny či přátelům, rozhodně jim uděláte velkou radost hračkami od Little Tikes.  

Tyto venkovní hračky mají řadu výhod. Děti si na nich mohou hrát v bezpečí domova a jen se sourozenci nebo kamarády, které dobře znají. Little Tikes rozvíjejí pohybové schopnosti i fantazii. Navíc podněcují společnou hru s kamarády, po které nyní děti už opravdu touží.

Šup po skluzavce do dobré nálady

Děti by se nejraději klouzaly od rána do večera. A strašně nerady čekají na veřejném hřišti ve frontě, než na ně dojde řada na další sklouznutí. Splňte jim jejich sen a postavte jim na zahradě Obří skluzavku. Nechte je užívat si radosti z výstupu nahoru a klouzání po 180 cm dlouhé kluzné ploše. Skluzavka má pevné, bytelné schody, které zajišťují bezpečný výstup nahoru. Široká základna konstrukce navíc poskytuje dokonalou stabilitu, a tak se rodiče nemusí obávat o bezpečnost svých ratolestí. Skluzavka je určena pro děti od 3 do 6 let.

Dětské hřiště doma na zahradě

Prolézačky pomáhají dětem k všestrannému rozvoji a jsou také skvělým zdrojem zábavy a nadšení. Prolézání a překonávání překážek děti učí pracovat s váhou vlastního těla a udržuje je v kondici i dobré náladě.

Dětské hřiště 8v1 lze sestavit až osmi různými způsoby. Domeček, na který se dá vylézt, tunel na prolézání a dvě skluzavky, jedna je dokonce extra dlouhá pro ještě lepší zážitky. Až se dětem jedna trasa omrzí, můžete komponenty přeskupit a vytvořit jim tak nové výzvy. Dětské hřiště 8v1 je vyrobeno z pevných a kvalitních materiálů, které vydrží dlouhodobou zátěž i náročné počasí. Je určeno pro děti od 2 do osmi let a hrát si na něm může až 6 dětí současně.

Zdroj: Redakce