Co nám do nového roku přejí Jan Musil, Filip Vaněk, Tereza Mašková a další osobnosti LUI?

Silvestr je tady a rok 2020, který si pro nás přichystal různá příjemná i nepříjemná překvapení, je pomalu a jistě u konce. Doufejme, že příští rok přinese mnohem více příjemných zážitků a lásky všem lidem po celém světě. Co čtenářům magazínu LUI vzkazují známé osobnosti?

Módní stylista Filip Vaněk

Asi jediné, co bych všem přál je, ať už tahle doba pomine. Ať se lidem vyhnou potíže a ať můžeme důstojně žít. Zkrátka ať je ten příští rok lepší!

Moderátor Jan Musil

Rok 2020 je minulost. Naštěstí. Byť v mnoha ohledech přinesl krásné zprávy je lepší odložit jej. A co si přát? Co vám přát? Ne, jinak. Co nám přát do roku 2021? Zdraví, zdraví a zdraví! A potom také dobré lidi kolem sebe, lidi s rozumem, srdcem a nadhledem. To všechno nám přeji. Pokud je zdraví a dobří lidé kolem nás, budeme mít i štěstí a vše potřebné. Rok 2021, ať je lepší než ten 2020!

Módní návrhář a stylista Lukáš Macháček

Tento rok byl pro nás všechny náročný a jeho dopad bude ještě náročnější... Mně však na všechny bolesti vždy pomůže jediný lék, a to je úsměv! Proto má rada do roku 2021 zní USMÍVEJTE SE! Všechno zvládneme!

Zpěvák a moderátor Renato Salerno

Přeji nám všem, abychom v roce 2021 byli odhodlaní, měli se rádi a věnovali maximum vztahům s lidmi, kteří jsou “naše krev”. Co je nutnost po tom všem? Opečovávat svou osobnost a svůj klid uvnitř nás, nikdo nechce naše protivný nálady. Se vším nepohodlným se vypořádejme diplomaticky. Když se budeme čertit, bude to vždy voda na něčí mlejn. Je potřeba nakopnout všechno, na co nebyl čas, co se zanedbávalo a co z nějakých důvodů nešlo. Nikdy není pozdě. Vždycky to chce nějakou motivaci s jasným cílem, ať už jsou to věci pro radost, zážitky nebo zhmotněné sny. Bez motoru to dopředu nejde. Hodně štěstí a odvahy do toho roku 2021. Já vím, že vy víte, jak je dobrý se mít!

Influencer a bloger Adrian Brandýs

Do příštího roku nám všem přeju kvalitní očkování a co nejméně vedlejších účinků. :) Ale teď vážně, do nového roku přeju všem čtenářům LUI magazínu zdraví, lásku a toleranci. Užívejte si naplno chvíle se svými blízkými a radujte se i z maličkostí. Nakonec nezáleží, jestli splníte každé své předsevzetí, ale na tom, že si ten příští rok užijete a vykouzlíte úsměv na tváři i někomu jinýmu. Tak šťastnej novej rok!

Předseda Prague Pride Czeslaw Walek

Odcházející rok byl po mnoha stránkách příšerný. Pandemie nám všem obrátila životy na ruby – v lepším případě jsme začali pracovat z domu, v horším jsme práci ztratili nebo horko těžko bojovali o přežití. Vláda nás několikrát zavřela doma a odsekla od nejbližších. Doma, kde řada nevyoutovaných lidí musela trávit čas v prostředí, které pro ně bylo hrozně těžké. Na poradnu sbarvouven.cz se v tomto období začalo obracet mnohem více lidí, kteří řešili coming out v rodině. Online se stal naší novou realitou. I my v Prague Pride jsme si online přisvojili a řadu aktivit, včetně velké části festivalu, jsme do onlinu přenesli. Stejně jsem nesmírně rád, že se Prague Pride letos konal. Byli jsme jedni z mála na světě, co si pride, ač v omezené podobě, užili. Z pohledu LGBT+ lidí to byl smutný rok už i proto, že se v celé své kráse ukázalo, jak na nás vláda v krizi zapomíná. Všechna opatření, které vydávala, opomíjela naše potřeby a situaci. To jen dokazuje znovu a opět, že manželství pro všechny je jediným správným řešením. Takže co nám všem přeji do nového roku? Aby nás ten 2021 vrátil do normálu, aby bylo normální, že se u setkání políbíme, obejmeme, podáme si ruku, aby se tato gesta vrátila do každodenního života, abychom se nebáli být sobě opět nablízku. Přeji nám, ať je rok 2021 fér. V říjnu budou volby, a naše volba velice ovlivní to, jak to dopadne s manželstvím pro všechny. Přeji nám všem, ať jsme hlavně zdraví!

Usměvavá cukrářka Mirka van Gils

Posílám všem lidem dobré vůle hodně síly zvednout hlavu a vkročit do nového roku 2021 s vírou v dobro a lásku. Udržujme si pevné zdraví a entusiasmus, to jsou ty správné ingredience pro upečení toho nejdelikátnějšího dortu, zvaného spokojený život. Mnoho společných chvil u pečení vám všem ze srdce a s láskou přeje Mirka!

Janis Sidovský a Pavel Vítek

S Pavlem jsme spolu letos 33 let. Náš život byl jako tajný poklad. Když se nikdo nedíval, tak jsme ho vykopali a na veřejnosti ho zase skryli. Tajemství skončilo až v roce 2000, kdy jsme o naší lásce řekli rodině a novinářům. Pamatuji si reakce okolí, tu dlouhou, a ne vždy příjemnou cestu, kterou jsme prošli. Vím, že generace mladší́, může coming out prožívat stejně, přestože se doba v mnohém změnila k lepšímu. Proto každému přeji, aby se srovnal sám se sebou, dařilo se mu a byl šťastný. Ať už miluje kohokoliv.

Tanečnice a influencerka Andy Zítková

Zdravím všechny čtenáře LUI magazínu. Chtěla bych vám z celého srdce popřát vše nejkrásnější do roku 2021. V této nelehké době především zdraví. Ať se i v následujícím roce obklopujete nadále skvělými a inspirativními lidmi a strávíte spoustu času s těmi, na kterých vám opravdu záleží. Nezapomeňte si plnit své sny a jít si za tím, co vás baví a každodenně naplňuje. Buďte sami sebou. Přeji vám úspěch a štěstí!

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová

Přeji všem, ať se v této divné době nebojí. :) Jako lidé v sobě mámě hodně síly a lásky! Musíme ji pouze umět víc využít!

Zpěvák a herec Marcel Bendig

Zdravím všechny čtenáře magazínu LUI a všem z celého srdce přeji mnoho lásky, štěstí a hlavně zdraví, které je v této naší nelehké době nejdůležitější. Jaké bude mé novoroční předsevzetí? Každý rok to mám stejně a přeji si, abychom na sebe začali být všichni hodní, milí a láskyplní. Takže všem přeji šťastný nový rok!

Pianista Jan Veselý

Letošní rok byl pro všechny z naší umělecké branže náročný, ale naučili jsme se každý přizpůsobit a inovovat přístup k našim dovednostem. Zároveň jsme se vrátili k našim tradičním hodnotám, mezi které patří především rodina a každodenní život. Věci, jež jsme dlouhodobě zanedbávali. Letošní rok byl pro mě určitě posun vpřed a příprava na rok následující. Stejně jako časopis LUI vidí rovnost mezi stejnopohlavními páry, stejně i my ostatní jsme pocítili rovnost mezi sebou samotnými. Tahle situace totiž nebyla lehká pro nikoho z nás. Přeji všem čtenářům LUI hodně štěstí do nového roku!

Zpěvačka Tereza Mašková

Ráda bych vám z celého srdíčka popřála hlavně zdravíčko a ať vykročíte tou správnou nohou do nového roku. I v této nelehké době je potřeba myslet pozitivně. Opakuji, jen myslet. :) Mějte se hezky a dávejte na sebe pozor. Doufám a silně věřím, že se v novém roce uvidíme!

Herec Vojtěch Babišta

Zdravím všechny čtenáře a fanoušky LUI magazínu. Tento rok nebyl vůbec jednoduchý. A to pro nikoho z nás. Ať už po profesní stránce, tak osobní. Myslím si, že nám tento rok dal hodně zkušeností a otevřel oči v mnoha věcech. Věřím ale, že ten nadcházející rok bude daleko lepší! Přeji vám do nového roku jen to nejlepší. Aby se vám splnily všechny sny a cíle, které chcete. Abyste byli v životě šťastní a spokojeni. Ale... ze všeho nejvíc vám přeji zdraví. Protože to je to nejdůležitější, co v životě máme. Užijte si každý den, jako by byl váš poslední a bojujte za věci, které chcete.

Herec Daniel Krejčík

Do roku 2021 přeju všem, aby v nich z letoška zůstal otisk sounáležitosti a vědomí, že je dobrý si pomáhat. A když už nám na svět zpod čepice a roušky koukaj ven jenom oči a uši, tak ať si všichni všímaj světa kolem nás a pomůžou mu, aby zase dával smysl. A prosím, myslete v tom 2021 na nás - když přežije kultura, tak přežije národ!

A na konec se přidáme také my! Celý tým magazínu LUI děkuje svým čtenářům za věrnost a přeje vám ten nejlepší rok 2021! V příštím roce se na vás budeme opět těšit! Čeká nás spoustu nových projektů a vy budete u nich. Na zdraví!

Zdroj: Jan Witek