Obohaťte svůj domov o příjemné podzimní a zimní vůně a odbourejte tak přebytečný stres

Nedávná změna času a chladné a pochmurné počasí dávají znát, že podzim a navazující zima jsou pomalu a jistě tady. Mnoho lidí má kvůli tomu, ale i kvůli současné situaci spojené s koronavirem, větší tendenci propadat stresu. Kromě dalších věcí nám totiž chybí třeba i tolik potřebná energie ze slunečního svitu. Přesto však není nutné zoufat, protože uklidňující světlo, které navíc doprovází teplo a příjemná vůně, si můžete dopřát i v pohodlí vašeho domova.

Letošní podzim a zimu budeme doma trávit pravděpodobně daleko víc času, než bychom chtěli. Nejen z toho důvodu byste si kolem sebe měli vytvořit příjemné a útulné prostředí. Jste-li milovníky útulného a krásného domova, ať už v jakémkoliv stylu, nechte se inspirovat našimi tipy, které vám pomohou cítit se lépe a díky tomu odbourat přebytečný stres, který je pro tato chladná roční období typický.

Nikdo nechce dlouhodobě pobývat v chaotickém prostředí, které navíc vůbec nevoní po fialkách. Ať už je váš domov velký, nebo malý, ať už je v něm rušno, nebo žijete sami, prozkoumejte novou kolekci a objevte doplňky značky PartyLite, které dělají domov domovem. Borůvkový koláč, sladká hruška nebo vířící listí, to je jen malý výběr z mnoha vůní, které značka představuje v rámci nové podzimní a zimní kolekce.

Dodejte vašemu bydlení jedinečnou atmosféru

Značka PartyLite pravidelně přináší nejlepší bytové vůně, které vám doslova rozzáří život. Tento podzimní a zimní čas tomu nebude jinak. Jak na tyto jedinečné vůně přichází? Značka spolupracuje s předními světovými parfuméry, se kterými společně vyvíjí ty nejlepší vonné ingredience. Ty dohromady vytváří vonné směsi, které nikde jinde nenajdete.

Po vzoru trendu hygge

Podzimní a zimní kolekce značky PartyLite je inspirována stylem hygge. Je to více než jen trend, toto dánské hnutí je o navození pocitu spokojenosti a útulnosti, díky kterému se váš domov stane útočištěm, které si zasloužíte. V každé kolekci najdete rozmanitou škálu ovocných, exotických, svěžích, gurmánských i květinových vůní, z nichž každá má své vlastní jedinečné aroma.

Letošní novinkou je pět jedinečných vůní, do kterých se vcítíte už jen samotným přečtením jejich názvů: šťavnaté jablko (lahodné červené jablko s včelím medem), borůvkový koláč (sladký borůvkový koláč s lahodnou vanilkou a špetkou melasy), sladká hruška (koktejl sladké hrušky a zlatého jablka s čerstvě natrhanými citrony a lesním ovocem), bílý amarylis (sametové zimní bílé květiny vystupují z prašného sněhu a prolínají se s osobitou vůní pižma a cedrového dřeva), brusinkové prosecco (zimní růže a hedvábné pelargonie probublávají sladkými brusinkami a růžovým grepem).

Svatý Valentýn bude letos podomácku, ale špičkové kuchyně, roztomilých dárků ani kožených hříšností se vzdát nemusíte5. 2. 2021

Intimní chvíle stylově

Příležitostí k prožití intimních chvilek s vaší drahou či vaším drahým bude letos víc než dost. Zvlášť s aktuálním zákazem nočního vycházení. V letošní zimní a podzimní kolekci značky PartyLite nechybí ani kolekce svíček After Dark (Po setmění), které slouží pro momenty, kdy se chcete přiblížit jeden druhému. S touto svůdnou kolekcí se vám podaří zažehnout jiskru raz dva.

K dispozici jsou tři exkluzivní After Dark vůně v několika formách, které si vás získají ihned po prvním přivonění: sametová švestka (spojuje šťavnaté jablíčko, lahodnou švestku a nevinnost konvalinek společně se sladkými kandovanými datlemi, tmavou melasou a tonka fazolí), hedvábný jantar (květinové srdce modrých kosatců, damaškové růže a jasmínu doplněné o jantar, pižmo, mandarinky a šafrán), kašmírový dotek (jasmín, sibiřský kosatec a růže v příjemném spojení s ovocným sadem, pačulí a santalovým dřevem).

Naberte novou sílu a energii

Vůně mají bezpochyby sílu osvěžit, ale dokonce i zútulnit náš domov. Co je však méně známé, je přínos přírodních vůní, které dokáží dokonce zlepšit náladu a najít rovnováhu. Značka PartyLite vytvořila kolekci esenciálních olejů BeBalanced, abyste si užívali dobré nálady častěji. Tyto oleje jsou vyrobeny z rostlinných přírodních vůní, o kterých je známo, že mají vliv na to, jak se cítíme.

Ať už si chcete dopřát zenovou chvilku s Vyrovnaným cedrovým dřevem, nebo dobít baterky s Povzbuzující mátou, vždy máte na výběr z několika vůní s úžasnými benefity. Navíc je můžete smíchat a vytvořit si tak svou unikátní vůni. To znamená, že si s BeBalanced můžete vytvořit vůni na míru vaší aktuální náladě. Vše si můžete užít díky aromalampě (stylový kousek, který si můžete vzít s sebou kamkoliv) a ultrazvukovému difuzéru (ideální volba pro větší prostory díky intenzitě vůně, kterou rozprašuje). Ohromující voňavý zážitek je zaručen!

Ve hře je toho mnohem víc

PartyLite není jen o vůních, ale také o zajímavých dekoracích. Váš domov můžete obohatit nejen pro čichové buňky, ale taktéž pro vaše oči. Chcete se o unikátních kouscích, které obohatí a zpříjemní váš byt, dozvědět více? Koukněte se na webové stránky ZDE.

Zdroj: PartyLite Advertorial