Unikátní bydlení pro všechny, kdo myslí na budoucnost, nabízí nadstandardní služby i příležitosti k podnikání

Při hledání nového bydlení nejčastěji lidé zvažují lokalitu a dostupnou infrastrukturu. Parametrů může být samozřejmě více, ale jen málokdo v produktivním věku přemýšlí nad výhledy v horizontu několika desetiletí, natož aby myslel přímo na důchod. Odpovědí na to, kde lidé, kteří jednoduše nepřehlíží proces stárnutí, naleznou luxusní rezidenční bydlení s nadstandardními službami, je pak pražská Vitality Rezidence. Komplex na Praze 5 však zároveň nabízí i skvělé příležitosti k souvisejícím komerčním aktivitám.

Parky, dostatek zeleně, a tedy i nespočet možností, kam vyrazit na procházku – přesně to naleznete na Praze 5, kde se – v ulici Kobrova – nachází i Vitality Rezidence. Na dosah ruky jsou zde ale i rozličné volnočasové aktivity např. v nedalekém parku Sacre Coeur, a samozřejmě i další možnosti vyžití. To vše je nesporným lákadlem pro každého, kdo hledá nové bydlení. Ovšem projekt společnosti SATPO může zaujmout i z dalšího – prozatím ve světě developerských projektů docela nezvyklého – důvodu. Je totiž mimo jiné ideální i pro aktivní a nezávislé seniory.

Tvoří jej jediná hora a prý z něj vyplul objevovat Ameriku Kryštof Kolumbus, to je La Gomera – Kanárský ostrov pro aktivní turisty21. 11. 2020

Nadstandardní bydlení i servis

Užívat si života, ideálně co nejdéle to zdraví dovolí, po tom jistě touží každý/á z nás. Na druhou stranu nelze odhadnout, kdy se např. zhoršující se kondice přihlásí o slovo a člověk jednoduše bude potřebovat specifickou podporu. Na to vše myslí právě Vitality Rezidence, která nejenže odpovídá nejmodernějším trendům bydlení a naplní tak očekávání všech náročných klientů bez ohledu na věk, ale zároveň nabídne i důležitý servis a bezpečí, které ocení i generace starší. 

Bytů o dispozici od 1+kk až po 3+kk s balkonem, terasou nebo předzahrádkou, je k dispozici na pět desítek, volných jich však i s ohledem na unikátnost projektu již zůstalo jen pár. Všechny samozřejmě odpovídají trendům moderního nadstandardního bydlení a nutno dodat, že bytové jednotky je možné také upravit do bezbariérové podoby. To, čím je ale Vitality Rezidence opravdu unikátní, je především servis a služby. Ve společných prostorách se tak nachází společenská lounge, karetní kout, knihovna, v níž neschází krb, ale i tělocvična a také ordinace. Samozřejmostí jsou i služby domácnosti a domácí zdravotní péče – jednoduše vše, co si např. vytížení lidé, ale i ti, kteří již ekonomicky aktivní naopak nejsou, mohou přát či co potřebují. S ohledem na provedení celého projektu je však třeba říci, že ve Vitality Rezidenci mohou své útočiště naleznout v podstatě všichni, co touží po pohodlí, klidu a určité jistotě do budoucna.

Služby jako součást komfortu

Jelikož Vitality Rezidence cílí na specifickou klientskou základnu, je jasné, že její součástí jsou také komerční prostory, jež mají zajistit naplnění všech přání residentů. Jedná se tedy nejen o ideální místo pro život, ale i podnikání, a to ke spokojenosti obou stran. V nabídce má tak společnost SATPO také komerční jednotky, které jsou nepochybně skvělou investiční příležitostí pro ty, kdo se zaměřují na prémiový segment a poskytují služby např. v oblasti wellness, péče o tělo, zdraví, ale i zábavu apod.

Anna Wintour v teplákách, vítr v šatníku a módní přehlídky bez diváků i modelek – tak koronavirus změnil módní svět18. 1. 2021

Rozličných  developerských projektů vzniká  nejen v Praze každoročně nespočet. Jen málokterý však může kromě komfortního bydlení nabídnou také tak široké pokrytí služeb jako Vitality Rezidence. I proto je toto rezidenční bydlení vhodné pro každého/každou, kdo touží po klidu v centru města a perfektním servisu, stejně jako pro ty, co by rádi co nejdéle žili aktivně, v příjemném prostředí, ale také s možností využít zajištění mnoha potřeb bez nutnosti opustit pohodlí domova. Jako investice do budoucnosti je tak Vitality Rezidence ideální vlastně úplně pro každého.