Youtuber Luboš Kulíšek vydal svou první knihu. “Je to doposud největší projekt mé kariéry,” prohlásil na jejím křtu

V holešovickém multifunkčním prostoru Město • Moře se minulou středu ocitly miliony lidí. Tedy alespoň virtuálně. Setkaly se zde totiž největší hvězdy českých sociálních sítí, které přišly podpořit youtubera a influencera Luboše Kulíška na křest nové Lubošovi celkem fajn knížky.

Luboš Kulíšek již několik let působí jako youtuber a influencer. Patří mezi nejsledovanější influencery u nás. Na kontě má statisíce fanoušků a stovky nejrůznějších projektů. Ten (dle jeho slov) největší představil minulý týden novinářům a přátelům v pražských Holešovicích.

Ačkoliv se Luboš doposud věnoval především tvorbě videí a fotek, nyní se rozhodl vydat knihu, která celou jeho dráhu youtubera a influencera popisuje. Jaké byly jeho začátky a co všechno mu sociální sítě umožnily? I to se v knize dočtete.

Známé tváře českého internetu

Na křtu nechyběla Lubošova rodina, ale i spousta známých osobností. Mezi nimi byla třeba Zorka Hejdová, která celou slavnostní událost moderovala. Objevila se i spousta známých influencerů jako Anežka Chudlíková alias Not So Funny Any se svým partnerem, rapperem a zpěvákem Amcem, Andrea Havelková alias Fallenka, David Vaníček z dvojice Dva tátové, ale i Karel Kovy Kovář, který se magazínu LUI svěřil se svými pocity, měl totiž důležitou úlohu kmotra Lubošovi celkem fajn knížky.

Za pyramidami nemusíte jen do Egypta. Tenerife kromě nich nabízí i výstup na sopku či pozorování kosatek1. 11. 2020

„Moc se na to těším. Zrovna nedávno jsem vzpomínal na svůj první kmotrovský zážitek s knížkou, kdy jsem vůbec nevěděl, jak se to dělá. Tehdy jsem tam jen tak trapně postával a něco ze mě padalo. Na dnešek už jsem se alespoň trochu připravil. (smích) S Lubošem se známe a moc mu fandím. Jsem rád, že influenceři vydávají knížky, které navíc skutečně sami píšou, jelikož v zahraničí je docela rozšířený trend toho, že to za vás napíše někdo jiný. Stojí hrozně moc času, něco takového vytvořit, což jsem si sám vyzkoušel, takže si toho vážím,“ sdělil Karel Kovář magazínu LUI.

Největší projekt v životě

Co přesně vydání knihy znamená pro Luboše a jaké měl pocity ještě před vypuknutím samotného křtu? „Jsem nervózní, protože je to největší projekt, na kterém jsem za celou svou kariéru pracoval. Zároveň z toho mám nepopsatelnou radost. Je to nezapomenutelný pocit. Jsem rád, že je tady Zorka Hejdová, která celou akci moderuje, Karel Kovy Kovář, který bude knihu křtít, ale i kamarádka Anežka Chudlíková, David Vaníček a spousta dalších lidí, kteří mi jsou oporou po celou cestu, co se na sociálních sítích pohybuji. Navíc je tady dnes i má biologická rodina. Jsem rád, že se tyto světy konečně spojí dohromady a že tady mám všechny, které mám rád,“ řekl Luboš Kulíšek magazínu LUI.

Vonná svíčka, která staví penisy, a k čemu jsou v posteli ponožky – fakta o sexu, o nichž jste dosud neslyšeli14. 1. 2021

Kniha v prodeji, autogramiáda až později

Kniha je k dostání na všech možných e-shopech a platformách. Spolu se spuštěním prodeje měla následovat i tour Luboše po Česku spojená s autogramiádou. Ta se však z důvodu aktuálních událostí v souvislosti s pandemií koronaviru odsunula na neurčito. Aktuální informace fanoušci najdou třeba na Instagramu Luboše (více zde).

Zdroj: Jan Witek