Snoop Dogg, Sean Paul a Fofolák. Americká služba vám zprostředkuje vzkaz známých osobností

Pokud jste někdy snili o tom, že vám vaše oblíbená celebrita popřeje k narozeninám nebo pošle personifikovanou zdravici, díky americké službě Cameo můžete váš sen proměnit v realitu. Za určitý poplatek se dočkáte videa, ve kterém známé osobnosti řeknou přesně to, co si přejete.

Nejen reklamní spolupráce

Téměř všechny známé osobnosti dnes mají profily na sociálních sítích, které jim kromě komunikace s fanoušky slouží také pro reklamní spolupráce s různými značkami. Aby ne - mají z nich nemalé příjmy a mnoho dalších materiálních benefitů.

Čeští LGBT se spojili s Jaromírem Jágrem a Zalandem, aby motivovali Česko k pohybu. Zapoj se i ty a vyhraj poukazy na oblečení23. 7. 2020

Americká online služba Cameo, která na trhu působí již přes tři roky, se rozhodla celebrity angažovat trochu jiným způsobem, a to tak, že za určitý poplatek si u nich kdokoliv může pořídit na míru šitou zdravici. V nabídce jsou osobnosti ze světa showbyznysu, sportu, politiky, sociálních sítí i dalších odvětví.

Rappeři, zpěváci, ale i Fofolák a Santa Claus

Ve výčtu osobností, ze kterých si můžete vybrat, nechybí známí rappeři jako Snoop Dogg, Redman, Akon, ale i komik Gilbert Gottfried či zpěvák Sean Paul nebo gay ikona a autorka známého hitu I Will Survive Gloria Gaynor.

Kromě toho zde najdete i známé drag queens, které účinkovaly v RuPaul's Drag Race. Nechybí Latrice Royale, BenDeLaCreme, Trinity The Tuck či Violet Chachki.

Mimo reálné osobnosti můžete narazit také na zvířecí hvězdy, které se proslavily na sociálních sítích, v seriálech, ale i reklamách. Českým fanouškům asi nejvíce řekne milovaný Fofolák, který v reálu působí pod profilem s názvem Tuna Melts My Heart. Jakousi třešničkou na dortu je pak možnost nechat si poslat vzkaz i od samotného Santa Clause.

Jak to funguje?

Pokud byste si chtěli nechat poslat vzkaz od svých oblíbených celebrit, stačí se pouze zaregistrovat na stránkách služby a poté zaplatit poplatek, který se u každé celebrity liší. Za pár dnů se pak můžete těšit na své vysněné video.

Fofolák vám nahraje vzkaz za 30 dolarů (zhruba 740 korun), Sean Paul za 100 dolarů (cca 2 500 korun) a Snoop Dogg za 430 dolarů (cca 10 400 Kč). Na stránkách však najdete rozmanitou síť osobností, jejichž ceny se pohybují od jednoho dolaru a vyšplhají se klidně i do několika tisíců.

Vracíte se domů, abyste zkontrolovali, jestli jste zamkli? Někdy je to normální, někdy se jedná o příznak obsedantně kompulzivní poruchy10. 7. 2020

Je něco podobného za hranou normálnosti?

Podobná služba je určitě skvělý nástroj pro umělce i sportovce, kteří si mohou zvlášť v současné době, kdy je kvůli koronaviru vše omezeno, vydělat pár peněz navíc, ale jak tuto službu vnímáte vy? Myslíte si, že je něco podobného za hranou, nebo je to skvělý nástroj, jak udělat radost sobě, ale třeba i svým známým?

Zdroj: Cameo