GALERIE: Pro pořízení „originálních“ fotek jsou lidé schopni prakticky všeho

V dnešním světě sociálních sítí má mnoho lidí potřebu hnát se za dokonalými fotkami, které nejsou tuctové a které doslova v záplavě všech ostatních zazáří a získají co nejvíce lajků. Mnohdy je však honba za dokonalým snímkem už trochu za hranou.

Autor: Jan Witek / Zdroj: Instagram / 12. 3. 2020

Možná jste to zažili i na vlastní kůži, kdy se někdo poblíž vás snažil zachytit originální fotografii a vyváděl při tom psí kusy. Možná se to několikrát podařilo i vám samotným. Na internetu dnes dennodenně koluje tolik fotek, že být originální a vystoupit z davu je často nadlidský úkon.

26. 2. 2020Neslyšící muž adoptoval neslyšící štěně. Nyní spolu komunikují znakovým jazykem

Mnozí lidé však občas překročí veškeré hranice a za poslední roky také přibylo mnoho zbytečných úmrtí vzniklých během honby za originální fotkou. Lidé ve snaze zachytit krásnou selfie fotku například padají z útesů a budov anebo jsou napadeni divokými zvířaty.

18. 3. 2020O pokožku rukou poškozenou nadměrným mytím a dezinfekcí je potřeba pečovat. Vyzkoušejte tyto tipy

Během proglížení sociálních sítí si určitě někdy říkáte, jak vámi oblíbení influenceři k tak skvělé fotce přišli? Jak se jim podařilo něco podobného zachytit? Několik zajímavých postupů popisuje instagramový profil a stránka Influencers In The Wild, která však neopomíjí ani lidi tak trochu padlé na hlavu, kteří se například nechávají ve vyzývavých pózách vyfotit svými dětmi, kvůli ideální fotce vlezou do kontejneru anebo na velmi nebezpečná místa.

Ačkoliv je honba za lajky a uznáním často velmi lákavá, je dobré si vždy zachovat alespoň kapku rozumu a neriskovat kvůli jedné fotce svůj život...