Táhne jí na stovku a je to nejvíc cool babička internetu. Seznamte se s Baddie Winkle

Živoucím důkazem toho, že nikdy není pozdě na to začít s čímkoliv a že věk je jen číslo, je 91letá Helen Ruth Elam, která je dnes po celém světě známá spíše pod přezdívkou Baddie Winkle.

Autor: Jan Witek / Zdroj: Instagram / 11. 3. 2020

Helen se proslavila na internetu, a to díky sociálním sítím. Na svém instagramovém profilu má již bezmála čtyři miliony fanoušků a hned na první pohled určitě nepřehlédnete její heslo, které se stalo jakýmsi fenoménem i v běžné řeči mladých Američanů: „Kradu pozornost vašich mužů již od roku 1928.“

19. 2. 2020Proč je důležitá sebeláska a jak o ni pečovat?

Baddie Winkle se vyznačuje velmi specifickou módou se zajímavými vzory a křiklavými barvami. Nicméně lidé si její fotky a videa na sociálních sítích zamilovali na sto procent.

21. 2. 2020Petra a Michael již 16 let provozují swingers klub. Jak se v tomto oboru podniká a co se za zdmi klubu děje?

Jak její kariéra internetové hvězdy začala? Jednoho dne trávila čas se svou vnučkou a během hry si oblékla její šaty, nechala se v nich vyfotit a s pomocí vnučky fotku sdílela na Twitteru. Čirou náhodou tuto fotku sdílela zpěvačka Rihanna. Od té doby je Helen aktivní i na Instagramu a počet jejích sledujících stále roste.

Helen se objevila a pravidelně objevuje ve známých amerických televizních talkshows, na předávání hudebních cen, v mnoha reklamách známých celosvětových značek a spolupracuje také s řadou celebrit.

Z každé z jejích fotek vyzařuje obrovské množství optimismu a chuti do života, kterou jí určitě závidí mnoho lidí po celém světě. Helen je jednoznačně inspirativní osobnost, která všem lidem na světě ukazuje, že i život na stará kolena nemusí být nuda.