FOTOREPORT: Vydařená OMG Party Prague opět rozparádila Meccu

OMG (Oh My Gay) party patří již mezi stálice pražské gay klubové scény. Pravidelně se koná v holešovickém klubu Mecca, který se jednou za čas promění v gay klub. Nejinak tomu bylo i minulou sobotu.

Téma poslední OMG party bylo „underground carnival“ („karneval podsvětí“) a mezi návštěvníky nebylo moc lidí, kteří by to vzali na lehkou váhu. Jako již tradičně se zde objevila spousta party lidí ve speciálních výstředních karnevalových kostýmech, nechyběla zajímavá vystoupení, sexy go-go tanečníci a přitažliví ambasadoři.

Obohaťte svůj domov o příjemné podzimní a zimní vůně a odbourejte tak přebytečný stres30. 10. 2020

O skvělou hudbu v rytmu house a techna se postarali renomovaní DJs jako Rojax, Meccanicii, Zendi, Strain či THM. Pod jejich taktovkou se návštěvníci bavili až do rána.

Když nemůžeme do muzea za uměním, jde umění za námi – Vans a MoMA představují kolekci bot a oblečení s díly výtvarných umělců6. 11. 2020

Jak to v Mecce ze soboty na neděli vypadalo? Podívejte se do fotoreportu níže. Pro další aktuální informace a snímky pak můžete sledovat profil OMG Party Prague na Facebooku (ZDE) nebo na Instagramu (ZDE).

Jak vypadala sobotní nespoutaná OMG party?

Co je to OMG?

OMG party byla vytvořena s vášní pro taneční hudbu a pro všechny ty, kteří se chtějí a umí bavit na úrovni. Je určená jak pro kluky, kteří doposud navštěvovali kluby již vyprofilované, tak i pro ty, co do gay klubů každý víkend nechodí. Party je samozřejmě i straight friendly. OMG party dává dohromady příjemné a sympatické lidi, kteří milují tančit v rytmu house až do rána pod taktovkou talentovaných (a nejen tuzemských) DJs, ale i atraktivních hostů ze zahraničí.

 

Zdroj: OMG