Retrospektiva uznávaného slovenského fotografa Vratka Barcíka působícího v Česku, který teď může vyfotit i tebe

Vratko Barcík je známý slovenský fotograf, který nyní žije v Česku, ale velkou vášeň má pro cestování, tudíž v jeho portfoliu najdete spoustu fotek ze zahraničí, na které je radost pohledět. Dlouhý čas vám zabere i pohled na Vratka samotného, je totiž neuvěřitelně sexy!

Autor: Jan Witek / Zdroj: VB / 14. 1. 2020

Vratko se soustředí nejen na focení portrétů, ale i produktových a fashion fotografií. Všechny jeho fotografie mají zajímavý náboj, oplývají vkusem a slovo „kýč“ v jeho slovníku rozhodně nenajdete.

20. 2. 2020„Vyhrožují mi i smrtí, ale nebojím se,“ říká otevřený gay, jenž na Slovensku kandiduje za stranu hájící práva LGBT lidí

Má za sebou focení i mnoha známých osobností, včetně modelek a modelů. Můžeme uvést třeba Shauna Rosse, což je nejslavnější albínský černošský model, který se kromě spolupráce se světoznámými značkami objevil i v klipech zpěvaček Katy Perry, Beyoncé a Lany Del Rey. Do Prahy přijel zapózovat pro značku Marshal Apparel. Shaun práci Vratka ohodnotil zhruba takto: „Rád vidím, že i v těch menších částech světa jsou lidé, kteří dokáží dělat světové věci.“

A toho jsme si dobře vědomi i my. Mnoho fotek Vratka Barcíka jste mohli vidět ve vydáních našich magazínů, jako je LUI Living či LUI BODY. Jeho umění zkrátka ohromuje nejen celé Česko a Slovensko, ale i celý svět.

Hledáme nové tváře a zájemce, kteří by se chtěli nechat Vratkem Barcíkem vyfotit. Kromě focení a výstupu přímo od fotografa nabízíme i sdílení fotky na Instagramu LUI a pokud bude zájem, pak i rozhovor pro web. Jedinečná šance, kterou jen tak znovu nepotkáte.

23. 3. 2020Natočili jsme nejznámější místa Prahy. Liduprázdná Náplavka, pražský Hrad či Václavák na unikátních záběrech

Pokud máte zájem, prosím napište nám o vás pár řádků na redakce@lui.cz a ještě před tím, než vám odpovíme, kochejte se nádhernými snímky v galerii výše.