Retrospektiva uznávaného slovenského fotografa Vratka Barcíka působícího v Česku, který teď může vyfotit i tebe

Vratko Barcík je známý slovenský fotograf, který nyní žije v Česku, ale velkou vášeň má pro cestování, tudíž v jeho portfoliu najdete spoustu fotek ze zahraničí, na které je radost pohledět. Dlouhý čas vám zabere i pohled na Vratka samotného, je totiž neuvěřitelně sexy!

Autor: Jan Witek / Zdroj: VB / 14. 1. 2020

Vratko se soustředí nejen na focení portrétů, ale i produktových a fashion fotografií. Všechny jeho fotografie mají zajímavý náboj, oplývají vkusem a slovo „kýč“ v jeho slovníku rozhodně nenajdete.

27. 9. 2019„Bál jsem se říct kolegům, že jsem gay, vše změnil až přístup firmy k LGBT lidem,“ vzpomíná Zdeněk. Jak na podporu LGBT zaměstnanců?

Má za sebou focení i mnoha známých osobností, včetně modelek a modelů. Můžeme uvést třeba Shauna Rosse, což je nejslavnější albínský černošský model, který se kromě spolupráce se světoznámými značkami objevil i v klipech zpěvaček Katy Perry, Beyoncé a Lany Del Rey. Do Prahy přijel zapózovat pro značku Marshal Apparel. Shaun práci Vratka ohodnotil zhruba takto: „Rád vidím, že i v těch menších částech světa jsou lidé, kteří dokáží dělat světové věci.“

A toho jsme si dobře vědomi i my. Mnoho fotek Vratka Barcíka jste mohli vidět ve vydáních našich magazínů, jako je LUI Living či LUI BODY. Jeho umění zkrátka ohromuje nejen celé Česko a Slovensko, ale i celý svět.

Hledáme nové tváře a zájemce, kteří by se chtěli nechat Vratkem Barcíkem vyfotit. Kromě focení a výstupu přímo od fotografa nabízíme i sdílení fotky na Instagramu LUI a pokud bude zájem, pak i rozhovor pro web. Jedinečná šance, kterou jen tak znovu nepotkáte.

2. 12. 2019„Sebepartnerství“: ke štěstí a spokojenosti není třeba protějšek. Vztahem se sebou se lidé vyrovnávají s tlakem společnosti

Pokud máte zájem, prosím napište nám o vás pár řádků na redakce@lui.cz a ještě před tím, než vám odpovíme, kochejte se nádhernými snímky v galerii výše.