Živoucí Ken se cítí být Barbie. Rodrigo Alves se proměňuje v ženu

Známý extravagantní živoucí Ken Rodrigo Alves se cítí být ženou a do světa uniklo několik fotografií, které to dokazují. Světově nejznámější Ken, který má za sebou stovky plastických operací, se proměňuje v Barbie.

Autor: Jan Witek / Zdroj: Rodrigo Alves / 7. 1. 2020

Se zveřejněnými fotkami Rodrigo prohlásil, že se konečně cítí být sám sebou. Nyní bude 36letý Rodrigo vystupovat pod jménem Roddy Alves a dle svých slov se těší na další zajímavou životní kapitolu, ve které bude krásnou a okouzlující trans ženou.

9. 3. 2020Jak úspěšně bojovat s vypadáváním vlasů?

„Celé roky jsem se snažil žít svůj život jako muž. Nechal jsem si voperovat umělý sixpack, umělé svaly do paží, ale sám sobě jsem lhal. Jsem žena a vždy jsem ženou byl, nyní mé tělo konečně odpovídá nastavení mé mysli,” sdělila nyní již Roddy Alves veřejnosti.

Nejen bulvární magazíny po celém světě o 36letém Kenovi z Brazílie píší již několik let. Dříve ještě Rodrigo absolvoval nespočet různých plastických operací, aby se co nejvíce přiblížil svému ideálu, kterým se stal Ken. Za všechny operace utratil obrovské částky a dostal se díky nim dokonce i do Guinessovy knihy rekordů.

V květnu roku 2018 se na jednu z operací vydal i k nám do Česka, nicméně s prací místních lékařů údajně příliš spokojený nebyl. O tom, co stálo za jeho rozhořčením, se však stále spekuluje. Podobné případy, kdy krátce po operacích Rodrigo nařkl lékaře z nekvalitně provedené práce, nebyly žádnou výjimkou.

Nyní (teď už Roddy Alves) podstupuje kompletní změnu pohlaví, v rámci které absolvuje hormonální léčbu a má za sebou například plastickou operaci zvětšení prsou. V plánu je ještě jedna důležitá operace, během které dojde k přeměně pohlavního orgánu z penisu na tzv. neo-vaginu. V poslední době Roddy podstoupila také operace vedoucí ke zvětšení a vytvarování hýždí. Ostatní implantáty, jako je pekáč buchet a umělé svaly, jsou údajně již odstraněny.

6. 1. 2020Přijdou modelky o práci? Módní magazín Vogue vychází celý kreslený, focení totiž škodí přírodě

Aktuální snímky Roddy Alves obletěly média, ale můžete je najít také na Instagramu, kde Roddy vystupuje ještě pod svým starým jménem. Kromě fotek zde najdete i její komentáře, kdy v jednom z nich hovoří o tom, že se konečně podruhé narodila.