Babišovou v zahraničí nazývají první dámou Instagramu

Co příspěvek, to většinou skandál. Není divu, že po velké kritice, která se prohnala snad skrze všechna média v Česku, si Monika Babišová změnila svůj profil na Instagramu na neveřejný. Nikdo, kdo nepatří mezi její sledující, již neuvidí ani jednu ze zveřejněných fotek.

Autor: Redakce / Zdroj: Instagram, Facebook / 20. 12. 2019

O tom, že je Babišová na Instagramu velmi aktivní, není třeba hovořit. Mnoho lidí však zaráží, co všechno tato dáma na oblíbené sociální síti zveřejňuje.

6. 3. 2020Dvě třetiny Čechů by nevěru nikdy neodpustily, část z nich je však sama nevěrná

Fotografie, které zachycují zámožný život a častou účast na nejrůznějších večírcích, ale třeba i záchodové selfie během inaugurace japonského císaře, kde proběhl i další skandál, kdy sahala na prince Charlese, což by se dle protokolu nemělo. Monika Babišová zřejmě nepochopila, že podobné fotografie a sdílené příběhy nejsou hodny dámy, která má díky svému muži velmi vysoké postavení, čemuž by měla odpovídat i její prezentace.

Velmi častou, a ne zrovna vhodně reprezentující aktivitu Babišové na Instagramu zaregistrovala i zahraniční média a například deník Daily Mail ji označil za „první dámu Instagramu“.

Výběr nejzajímavějších fotek z Instagramu Babišové:

Podobné příspěvky, které doteď veřejně sdílela Babišová, si mohou dovolit známé osobnosti, ale u takto postavené dámy jsou poněkud za hranou etikety. Podobně její chování na sociálních sítích odsuzují i mnozí politici. Jedním z nich je třeba poslanec TOP 09 Dominik Feri.

Ten reagoval na komentář jednoho z blízkých a nyní hojně omílaných přátel Babišové Ivana Šablatúry, se kterým se Babišová na fotkách na sociálních sítích objevuje poměrně často. Šablatúra v jednom z komentářů reagoval na kritiku Babišové: „My se bavíme na večírku a chudoba u PC na fotkách! Myslím, že všechno v pořádku.“ Na to Dominik Feri zveřejnil příspěvek spolu s fotkou Babišové, Šablatúry a zmiňovaného komentáře: „To, kým se obklopuje Monika Babišová, je mi jedno, takže jen dvě věci. Za prvé bytostně nenávidím, když se někdo nad někoho povyšuje na základě toho, kolik má peněz. Uvědomuje si pán vůbec, že ta "chudoba" se skládá na dotace pro Agrofert?“

28. 2. 2020Móda z Matrixu je znovu hitem a je odpovědí na zoufalý stav dnešního světa, myslí si kostýmní návrhářka

Babišová má nyní na instagramovém profilu přibližně 35,7 tisíc sledujících a kromě toho, že je její profil nyní neviditelným, nelze dohledat ani profil Ivana Šablatúry. Tak třeba si Babišová v brzké době zařídí sezení s někým, kdo rozumí tomu, jak by se měla osobnost jejího postavení prezentovat nejen na veřejnosti, ale i na internetu a opět nás po nějaké době na svém Instagramu přivítá.