Celebrity, které se za dvě dekády ani trochu nezměnily. Jaký je jejich recept na mládí?

Možná si vzpomenete i na někoho ve vašem okolí, kdo je od určitého věku stále stejný a ani s přibývajícími léty se vůbec nemění. Žádné vrásky, projevy stáří a nic podobného. Stejně na tom jsou i tyto světové celebrity.

Autor: Redakce / Zdroj: Instagram, Insider, NPR / 9. 12. 2019

Pravděpodobně každý z nás by si přál mít elixír mládí, který by zajistil, že i s přibývajícím věkem bude naše tvář i tělo stále plně funkční a dobře vypadající. Někdo tuto schopnost získá od přírody, někomu k tomu pomůže někdo jiný.

7. 1. 2020Které výrazy nejvíce hýbaly posledním desetiletím? „Klima“ i „MeToo“ pohořely, slovo dekády se týká nevyhraněné identity

Je pochopitelné, že světově známé celebrity mají k dispozici celý tým maskérů, plastických chirurgů, drahých výživových doplňků a kvalitní stravu, nicméně i tak je občas úchvatné porovnat dvacet let starou fotku s fotkou z nynější doby a zjistit, že daná osobnost vypadá stále stejně a mnohdy i lépe. Vybrali jsme pro vás několik celebrit, které tohle štěstí mají, a vy sami posuďte, jak moc se za téměř dvě dekády proměnily.

16. 1. 2020Pociťte hudbu – unikátní vůně L´ORCHESTRE PARFUM jsou spojením parfémů s prací hudebníků

Zpěvačky Rihanna, Beyoncé, Jennifer Lopez, ale třeba i herečka Halle Berry. Všechny spojuje dokonalý a neměnící se vzhled. Mezi zástupce z řad mužů, kteří to mají podobně, patří například Jay-Z, Kanye West či Will Smith. Kdo se vám líbí nejvíc?

Pokud v životě podobné štěstí nemáte, určitě není důvod k zoufání. Stáří totiž není žádná tragédie a je jen na nás, jak se s ním vyrovnáme. Důležité je užívat si každý okamžik, jako by byl poslední, a žít život naplno. Na konci nás totiž všechny čeká stejná zastávka, ať už vrásky máme, či nikoliv.