Bydlení u Vltavy a golfového hřiště táhne. Projekt Zahálka potěší menšími byty pro páry i singles

V Praze vzniká nová atraktivní čtvrť jménem Zahálka. Báječné místo pro život i pro investici.

Autor: Redakce / Zdroj: mojezahalka.cz / 10. 12. 2019

Skvělá lokalita u Vltavy na Praze 4, výborná architektura a rozumné ceny stojí za úspěchem Zahálky. Desítky rodin, párů i singles si Zahálku vybraly za svůj nový domov. Projekt vyznamenala i odborná veřejnost hned ve dvou kategoriích v prestižní soutěži Realitní projekt roku 2019. Není tedy náhoda, že většina bytů je už prodána nebo rezervována a velkému zájmu se těší hlavně menší byty pro páry nebo singles – jak pro vlastní bydlení, tak pro chytrou investici s dobrým výnosem z nájmu.

15. 3. 2020Doplňky stravy jsou pro tělo prospěšné, měly by se však užívat pravidelně a dlouhodobě

Zahálka je bezprostředně napojena na jednu z hlavních pražských cyklostezek vedoucích podél Vltavy od centra až do Zbraslavi. Domy jsou orientovány tak, aby umožňovaly velkorysé výhledy na malebné scenérie okolí řeky s protilehlými kopci Chuchelského háje, golfový green bezprostředně přiléhajícího devítijamkového golfového hřiště i vilovou čtvrť starých Hodkoviček. U přírodního břehu Vltavy se už dnes lidé běžně koupou, rybaří, piknikují nebo si užívají sportovní areály Freestyle park, Hamr nebo Vodpočívárna. Romantické duše zase mohou zamířit do půvabných zákoutí poklidné Modřanské rokle. Cestu do centra, ať už tramvají nebo na kole přes náplavku, pak každý zvládne za dvacet minut.

Na projektu Zahálky spojilo síly hned několik architektonických ateliérů pod taktovkou renomovaných developerů Karlín Group a Horizon Holding. Cenami ověnčené slovinské studio Bevk Perovič Arhitekti navrhlo kromě celkového urbanistického konceptu i jednu z prvních dvou budov projektu. Druhý dům navrhlo přední české architektonické studio Under Construction Architects a také na něm je zjevný jedinečný rukopis.

21. 2. 2020Pět mýtů o méně známé sexuální praktice, které se říká pegging

Tvůrci Zahálky doplnili špičkovou architekturu domů také precizní architekturou krajinnou. Celý areál počítá výhradně s podzemním parkováním, aby veškerý povrch zůstal zachován pro zeleň. Atelier zahradní architektury Flera byl povolán, aby celému prostoru obklopujícímu bytové domy vdechl život a krásu. Desítky stromů, zahrady, louky protkané cestami, hřiště, ale třeba i amfiteátr doplní revitalizovaný Zátišský potok. Zahálka vrací místu duši. Bude se tu dobře žít...