Světová soutěž mužské krásy v Polsku. I Česko má v klání svého zástupce

Již zítra vypukne světová soutěž mužské krásy Mister Supranational v polských Katovicích. Také Česká republika zde má svého zástupce, kterým je jeden z finalistů tuzemské soutěže Muž roku – Jan Solfronk.

V rámci finále soutěže Muž roku, které probíhalo v srpnu letošního roku v Náchodě, se Honza Solfronk umístil na krásném druhém místě. I díky tomu má nyní možnost reprezentovat Česko v zahraničí. V těchto dnech již pobývá v Polsku, kde zítra proběhne finále soutěže Mister Supranational, ve které bude český zástupce soutěžit s nejhezčími muži planety.

Italské městečko bojuje proti kultu krásy a oslavuje ošklivost. Do místního „Klubu ošklivých“ se hlásí lidé z celého světa23. 5. 2020

Honza Solfronk pochází z Jablonce a již odmalička nepohrdne žádným sportem. Tento svalnatý sympaťák vystudoval Karlovu univerzitu a do svých 26 let se profesionálně věnoval desetiboji. Kromě běhu a posilování také velmi rád leze po stěně nebo skalách, jezdí na bruslích, lyžuje, plave, a dokonce našel oblibu také v párové akrobacii. Mezi jeho oblíbené činnosti však patří i čtení.

Zatímco loňský ročník soutěže vyhrál indický zástupce, letos mezi finalisty nechybí země jako Polsko, Francie, Keňa, Venezuela, Jamajka, Chile, Bolívie, Nizozemí, Alžírsko, Indonésie a spousta dalších.

„Tak a už jsem označkovanej. Zatím tu vše probíhá v klidu, všichni jsou milí, nebo se o to aspoň snaží. I já se snažím. Zvládli jsme nafotit plavky, nafotili jsme fotky v oblecích, celý včerejší den jsme natáčeli propagační materiály pro hotel a dneska nás čeká výlet do Krakova, jdeme na motokáry, památky, shopping...no znáte to,“ napsal Honza v jednom ze svých příspěvků na Instagramu.

Podpora imunity je důležitá i na jaře a v létě1. 5. 2020
Jak se český zástupce na soutěž připravoval? Dle jeho slov usilovným tréninkem, čtením etikety Ladislava Špačka a učením polských frází. Pokud byste českého favorita chtěli v soutěži podpořit, můžete si stáhnout aplikaci Miss Supranational do svých chytrých telefonů, kde pro jednotlivé kandidáty můžete hlasovat.
Zdroj: Mister International