Snowboardistka Pančochová se bude vdávat. Vezme si americkou přítelkyni Kaileen Laree, v ČR to ale nebude

Snowbordistka Šárka Pančochová se s fanoušky na Instagramu podělila o radostnou novinku – zasnoubila se se svou partnerkou Kaileen Laree.

Zasnoubení a sňatky ve světě showbyznysu vždycky budí mediální pozornost. Ta je o to větší, je-li dvojice tvořena lesbami či gayi. I když je Česká republika poměrně malá země, i u nás se čas od času objeví nějaký ten coming out mezi známými osobnostmi, když je pak na spadnutí i svatba, rozhodně se daný pár ocitne ve středu mediálního zájmu. Nejinak tomu bude i v případě snowboardistky Šárky Pančochová, ta totoiž na Instagramu oznámila zasnoubení s partnerkou.

Randění na dálku během pandemie koronaviru má své kouzlo. Přinášíme několik tipů, jak na to21. 4. 2020

Coming outy mezi známými osobnostmi jsou obecně v rámci českého rybníčku poměrně sledované. Nejinak tomu bylo i v případě Šárky Pančochové, která je společně s Evou Samkovou označována za naději českého snowboardingu. Ačkoliv o Šárčině sexuální orientaci se hojně spekulovalo, na pravou míru vše sportovkyně uvedla až na jaře 2017. O rok později se na sociálních sítích pochlubila svou partnerkou, Američankou Kaileen Laree. A právě s tu nyní požáadala o ruku, o čemž informovala své fanoušky na Instagramu a také je odkázala na související video na YouTube.

„Jsem velmi hrdá, že můžu oznámit, že řekla ANO!!! Je to velmi vzrušující. Právě tato osoba je v mém životě. A nemůžu uvěřit, že jsem ji vůbec našla. Dnes a denně mě dělá lepším člověkem svou laskavostí a štědrostí. Moc ji miluju. A přeju si strávit zbytek svého života s ní,“ napsala k fotce Pančochová.

„Syn nechtěl žít v netolerantní společnosti, proto se oběsil na zahradě našeho domu,“ říká Svatava Havlíčková3. 6. 2020

Také Kaileen Laree má ráda sport, ačkoliv se mu nevěnuje na vrcholové úrovni. S předchozího vztahu má již dcerku Khaylu. S ohledem na to, že v USA jsou již legální stejnopohlavní sňatky, lze předpokládat, že dvojice se vezme právě tam. Šárka Pančochová přitom patří mezi kritičky českého systému, který lesbám a gayům příliš možností ke stvrzení vzájemné lásky nedává. „Vím, že spousta lidí nemá ani ponětí, co registrované partnerství znamená. Ani já, dokud jsem se o toto téma nezačala trochu více zajímat, jsem nevěděla, že registrované partnerství vlastně moc neznamená,“ uvedla již dříve sportovkyně.

Nezbývá tak než věřit, že i české lesby a gayové se jednou dočkají a budou stejně jako Šárka moci vstoupit do klasického manželství. Šárce i její nastávající každopádně gratulujeme!

Zdroj: Instagram