Angelina Jolie, Bruce Willis či Rihanna, takhle vypadaly tyto světoznámé celebrity za mlada

Čas je neúprosný a běží velmi rychle, a to platí také pro světoznámé celebrity. Jak vypadaly známé tváře během svých mladých let?

Ještě před tím, než známé světové celebrity začaly pózovat na červených kobercích během akcí, jako je Met Gala, Grammy či předávání cen Oscar, a neměly po ruce světové vizážisty a módní návrháře, musely si umět poradit samy. Ne vždy to dopadlo nejlépe.

„Nejsem ´to´ ani ´oni´, jen se občas cítím jako muž a jindy jako žena.“ Je fluidní gender trend, životní fáze, nebo skutečná identita?22. 6. 2020

Fotky celebrit z minulosti jsou o to zajímavější, že se v dobách jejich mladých let nosil úplně jiný styl účesů, oblečení a zkrátka všeho, proto dnes tehdejší outfity mohou působit minimálně úsměvně.

V galerii níže nenajdete jen snímky z dob minulých, ale vedle nich jsou pro srovnání také snímky ze současnosti.

Léky se léta testovaly drtivě na mužích. Nyní vědci varují, že ženy trpí předávkováním a jsou vystaveny dalším nežádoucím účinkům2. 9. 2020

V rozsáhlé galerii tak najdete třeba fotky Beyoncé (v úvodu článku), Lady Gaga, Taylor Swift, Jennifer Aniston, Meryl Streep, Ellen DeGeneres, Ru Paula, ale třeba také Baracka a Michell Obamových. Poznali byste je?

 

Zdroj: BP