GALERIE: Takhle vypadaly nejslavnější světové kapely za mlada. Mnohé byste ani nepoznali

Beatles, U2 či Aerosmith jsou kapely, které zná snad každý člověk na světě. Zajímá vás, jak členové těchto kapel vypadali za mlada během svých začátků? Podívejte se na jedinečnou galerii...

Autor: Jan Witek / Zdroj: JW / 17. 6. 2019

Stárnutí je bohužel jediná jistota, se kterou v životě můžeme počítat úplně všichni. Své o tom ví také nejznámější světové kapely, mezi které jednoznačně patří například Beatles, U2, AC/DC, Aerosmith, Green Day či Linkin Park.

20. 11. 2019Kovy o svobodě v Česku: Zatím jsme tu svobodní, musíme se ale snažit, abychom si to tak i udrželi

Jak se zub času podepsal právě na členech těchto světoznámých kapel? To skvěle ukáží snímky dvaceti nejznámějších (většinou rockových) kapel, které byly pořízeny během jejich mladých let a mnohdy těsně po jejich vzniku. Pro lepší srovnání k nim samozřejmě nesmí chybět také snímky z pozdější či současné doby. Můžete tak porovnat, kde byla proměna největší a koho byste za mlada jen těžko poznali.

Je pravda, že mnoho z těchto kapel již neexistuje, případně neexistuje v kompletním složení, ale stále je na koncertech objevíte. I přes to, že mají mnohé rockové legendy již pokročilý věk, stále to na koncertě dokážou rozjet.

4. 11. 2019FOTO: V taškentském metru je po 41 letech možné fotit. Jak vypadají údajně nejkrásnější stanice světa?

Ukázkovým příkladem je jednoznačně zpěvák kapely The Rolling Stones Mick Jagger, kterému je již 75 let, ale stále aktivně koncertuje a v loňském roce svou neuvěřitelnou show a energii předvedl také na koncertě v Praze. Jako by zpěváky hudba nějakým způsobem omlazovala.

Na snímcích v galerii níže, které vyobrazují ještě mladičké kapely, jejich členové často ještě netušili, do jakých výšin jejich uskupení vyroste a že si jejich hity budou zpívat lidé po celém světě.