Představujeme vám pejsky, kteří mají opravdová povolání

Pes je nejlepším přítelem člověka, ale v úvodu tohoto článku by se spíše hodilo napsat, že se jedná také o nejlepší pomocníky člověka.

Autor: Jan Witek / Zdroj: BP / 7. 6. 2019

Existuje něco, co mají lidé a psi společného? Můžeme říct, že určitě jistou dávku inteligence a také spoustu energie. Mnohdy mají pejsci energie ještě daleko více než lidé, a proto dokážou být v některých profesích dokonce i výkonnější.

9. 9. 2019Detox podpaží: jak zmírnit pocení a zbavit se nevzhledných skvrn od potu bez užití chemie?

S trochou tréninku a cvičení se čtyřnozí mazlíčci mohou proměnit v opravdové profesionály a naučit se všemožným užitečným úkolům, které dělají lidé.

Mnoho psů často vidíme třeba ve službách policie, záchranářů, ale existují také psi, kteří se věnuji terapii pacientů s fyzickými či psychickými potížemi. Výjimkou nejsou ani psi vodicí, akrobatičtí či čtyřnohé filmové hvězdy, které se používají při natáčení filmů, reklam a seriálů.

Jaká je jejich odměna za vykonanou práci? Většinou stačí pohlazení, výborné jídlo a samozřejmě nějaký pamlsek. Jen za tyto věci jsou naši čtyřnozí mazlíčci schopni dělat divy.

4. 10. 2019Čeští muži zanedbávají preventivní prohlídky. Kdy a na jaké vyšetření by měl každý rozhodně jít?

V galerii níže tak najdete několik desítek pejsků, kteří mají svá každodenní povolání a oddaně se jim věnují. Možná jste dosud ani nevěděli, co všechno pejsci dokážou.