Nechali jste si vytetovat jméno svých ex? Zbavit se nežádoucích tetování není snadné, s kreativitou jde ale všechno snáz

Rozchody bývají mnohdy dosti bolestivé. O to horší je, když máte jméno své přítelkyně či přítele vytetováno na těle.

Láska je všemohoucí a u některých párů občas dojde až do stádia, že si nechají svá jména vzájemně vytetovat na tělo. V ten moment si mnozí myslí, že je to láska na celý život, ale ne vždy to tak dopadne.

Test DS 7 Crossback E-Tense: Automobil, který není jen dopravním prostředkem, ale i skvělým módním doplňkem9. 4. 2020

Bohužel i oficiální statistiky hovoří o tom, že až 50 % manželství končí rozvodem a nejinak to bude také u párů, které svůj vztah zatím manželstvím neztvrdily. Dobrou radou tedy je tetování jmén a portrétů vašich milovaných na tělo důkladně promyslet a příp. se jich raději zdržet.

Pokud jste si přeci jen nedali říct a jméno vašeho bývalého partnera či partnerky už na těle máte, existují možnosti, jak taková tetování doslova “zahladit”. Pomineme-li rozličné podoby lékařského ošetření (a třeba ne zrovna levné vybroušení tetování), je poměrně oblíbenou variantou prosté "přetvoření" původního tetování v nové "dílo".

Ty nejoriginálnější ukázky tého praxe najdete v galerii níže a my jen doufáme, že se pouze pobavíte a nebudete se muset inspirovat...

 

Zdroj: JW; BP