Global Social Awards ocení poprvé v Česku influencery z celého světa

Galavečeru předchází odborná konference GLOSA Talks i Meet&Greet s influencery. Už za několik dní zažije Praha největší událost social světa. Do metropole míří světová jména sociálních sítí na Global Social Awards, které tak poprvé v historii ocení inspirativní osobnosti v mezinárodním rozsahu. Do Prahy přijede více než 40 světových influencerů i osobností spjatých s digitálními platformami a sociálními sítěmi. Pro fanoušky i odborníky je připraven bohatý třídenní program od Meet&Greet (27. května), přes GLOSA Talks konferenci (28. května), až po samotný hvězdný galavečer (29. května). Moderátory večera budou česká supermodelka Karolína Kurková, Martin „Pyco“ Rausch a supernovy sociálních sítí, německá dvojčata Lisa a Lena. Dorazí i světové hudební hvězdy Alma, Nico Santos, Justin Jesso a česká kapela Lake Malawi. Vstupenky na pre-párty a setkání s influencery nebo na galavečer jsou k dostání na GoOut.cz a v síti Ticketmaster.

Influenceři se potkají s fanoušky - Meet&Greet (27. května)

Speciální setkání s fanoušky se koná v pondělí 27. května od 14 hodin v Hotelu Hilton Prague. Hvězdami odpoledne budou Lisa a Lena z německého Stuttgartu, které jsou oblíbené na celém světě a jejich sociální sítě sledují desítky milionů fanoušků. Na sociální síti TikTok držely prvenství s 32,7 miliony fanoušků, na Instagramu mají více než 14 milionů sledujících. Fanoušci se mohou těšit i na účast amerického zpěváka Justina Jessa a tváří z řad nominovaných influencrů.

Potvrdili: Lisa & Lena, Justin Jesso, Anna Šulc, Paola Antonini, Just Sul, Bethany Mota, Nash Grier, Lubos Kulisek, Not So Funny Any, Stella Lee, Dejvit, Naty

Projel jsem republiku v jednom z nejdivočejších SUV světa – Maserati Levante. Jaké jsou mé dojmy?15. 4. 2020

GLOSA Talks konference (28. května)

V rámci Global Social Awards se poprvé koná také GLOSA Talks, moderní konference, kde se setká více než 20 osobností spjatých se světem sociálních médií s influencery, marketéry, významnými hosty z celého světa, profesionály z oboru, novináři a srdcovými fanoušky během otevřených debat a networkingu. Tématem roku 2019 je „Sociální sítě: Změna a budoucnost“. Účast na GLOSA Talks potvrdili mimo jiné supermodelka Karolina Kurková, populární YouTuber Marcus Butler, zakladatel největší talentové agentury pro influencery Dominic Smales, Lars Silberbauer (z vedení MTV, dříve LEGO) nebo šéfredaktorky Cosmopolitanů z Itálie, Slovinska a Turecka.

Galavečer plný ocenění a skvělé hudby (29. května)

Galavečer Global Social Awards je vyvrcholením ocenění Social Awards (v ČR má licenci Czech Social Awards), které ukazují trendy influencerského prostředí, hledají rostoucí hvězdy a oceňují populární osobnosti ze světa sociálních médií. „Global Social Awards poukazují na zajímavé příběhy ze sociálních sítí, které dokázaly oslovit fanoušky v různých zemích světa. Jsem proto ráda, že tento unikátní koncept představíme v letošním roce poprvé v České republice,“říká Michaela Derynková, zakladatelka Social Awards, a dodává: „Social Awards mají za cíl šířit pozitivní vliv, pomáhat influencerům z jednotlivých zemí překročit hranice a upoutat pozornost na globálním trhu sociálních médií.“

Všeho se vzdát a žít s rodinou v karavanu? Příběh Janka a Lucky vás přesvědčí, že všechno je možné. Důležité je opravdu chtít28. 5. 2020

O hudební program večera se postará zpěvačka a nezaměnitelná rebelka s jedinečným vokálním rozsahem Alma, populární německý písničkář se španělskými kořeny Nico Santos s jeho neo-soulovým megahitem Rooftop a oblíbený americký zpěvák a skladatel Justin Jesso. Vystoupí i česká kapela Lake Malawi.

Program Global Social Awards

Novinky o programu, hlasování a nově potvrzených hostech se fanoušci dozvědí na Instagramu @socialawards nebo na webu Socialawards.global.

#SocialAwards #ThinkSocial  #GLOSA2019
Zdroj: Global Social Awards