Čínská blogerka dostala tvrdou lekci. V živém vysílání na ni zaútočila chobotnice, kterou chtěla za živa sníst

Jiný kraj, jiný mrav. Není divu, že se v Česku často divíme, co jsou jiné národy schopné pozřít a jakou praktiku k tomu použijí. Svět teď obletělo video čínské blogerky, která ve snaze o větší popularitu přišla k úrazu a ztratila většinu fanoušků.

Blogerka, která si říká Seaside Girl Little Seven pravidelně zveřejňuje videa, ve kterých si užívá nejrůznější mořské plody, nicméně i po delší době stále nedosáhla takového zájmu, jaký by si představovala. S posledním videem se však všechno změnilo.

„Jezdit jsem začal na památníku Koněva a první triky jsem studoval z VHSky. Mým snem je teď uspět na olympiádě,“ říká přední český skateboardista Maxim Habanec1. 6. 2020

Díky novému videu se jí sice pozornosti dostalo, ale nutno zmínit, že to není zrovna video, u kterého by si takovou pozornost přála. Bohužel však blogerka vysílala živě na známé činské síti Kuaishou, tudíž nemohla ovlivnit, co se bude dít.

Ačkoliv cílem bylo sníst živou chobotnici, výsledek byl diametrálně odlišný. Chobotnice se dívce přisála na obličej a stihla ji i drobně poranit.

Nyní video koluje po celém světě a ochránci přírody bijí na poplach. Na Seaside Girl Little Seven se záhy snesla obrovská vlna negativní kritiky a pravděpodobně svou kariéru blogování bude muset ukončit.

Pro všechny ostatní blogery je to tak jasná zpráva, že nic jako pojídání živočichů za živa není úplně atraktivní způsob, jak se dostat do povědomí lidí. Podívejte se na video níže.

 

 

Zdroj: YouTube