Polsko potřebuje „zachránit před buzerantstvím“. Polské děti se budou ve škole učit masturbovat, varuje Kazcyński

Zatímco na Slovensku se nyní množí úroky na liberální kandidátku na post prezidenta, neboť razí poměrně pokrokové názory a zastává se žen, migrantů i sexuálních minorit, v silně katolickém Polsku rozehrál Jaroslaw Kaczyński bitvu o parlament. A neštítí se ničeho – poté, co neuspěl s migranty, kteří jako veřejný nepřítel polské společnosti neobstáli, vytáhl z rukávu těžší kalibr. LGBT komunitu. A vyvolávání nesmyslné bouře týkající se doporučení WHO a podpisu Deklarace LGBT+ se mu zatím daří na výbornou. Nyní intenzivně pracuje na tom, aby Poláky přesvědčil, že tento dokument podepsaný liberálním primátorem Varšavy požaduje, aby se např. děti ve školách učily masturbovat…

Autor: Mirka Dobešová / Zdroj: svet.sme.sk, dorzeczy.pl, wiadomosci.wp.pl, newsweek.pl, rp.pl / 15. 3. 2019

Kaczyńského vládnoucí strana Právo a spravedlnost, PiS (jejíž název je jasným oxymóronem v kontextu prosazované konzervativní politiky), má naprosto jasno, jakým hrozbám bude země čelit, pokud by prostor dostaly strany opoziční. Migrace. Sexuální úroky. Zvrhlé mravy. Rozpad rodiny. Masturbace! Migrační apokalyptické výhledy dokonce marketéři Práva a spravedlnosti zakomponovali do online propagačních materiálů, které nakonec museli stáhnout, jelikož i sociální sítě je vyhodnotily jako nenávistné. Že se poplašné video stalo spíše anti-reklamou, pak dokazuje fakt, že sdílení obdobného spotu zlomilo vaz již kandidátovi PiS na primátora Varšavy Patryku Jakimu, ten boj o tuto pozici drtivě prohrál již v prvním kole.

Právě jeho liberální oponent Rafał Trzaskowski však signoval deklaraci týkající se práv LGBT lidí. A ta dle Jarosława Kaczyńského ohrožuje tradiční polskou rodinu. To je zjevně nějaký hluboce zakořeněný terminus technicus, o němž ovšem všichni pouze plamenně hovoří, neboť reálná existence „tradiční rodiny“ se rozpadá pod tlakem tvrdých dat vypovídajících o narůstající rozvodovosti, zvyšujícím se počtu matek-samoživitelek ad.

5. 4. 2019Celoevropská organizace chce omezit práva žen a bojovat proti gayům. Její členka školila české poslance, proč ústavně definovat manželství

V čem je ona Deklarace tak likvidační pro tradiční polskou rodinu? Chce poskytovat podporu a pomoc všem obětem homofobních násilných činů. Chce zahájit vzdělávací programy týkající se násilí a šikany ve školách a také vyzdvihuje nutnost zavedení sexuálního výchovy do vzdělávání. Chce podporovat LGBT žáky a studenty. Chce umožnit svobodu uměleckého vyjádření. Chce se otevřeně postavit proti diskriminaci LGBT lidí v zaměstnání. A také chce podporovat LGBT osoby ve sportu. Jak jen k tomu polská rodina přijde!

PiS má však jasno a chce Polsko zachránit. Náměstek ministerstva spravedlnosti Patryk Jaki (PiS) – snad v důsledku neschopnosti vyrovnat se s tím, že na postu varšavského primátora se ocitl místo něj liberál – sdílel na Twitteru dokonce fotku z fotbalového stadionu, kde sportovní fanoušci drželi transparent s nápisem „Varšava osvobozená od buzerantství“.

A také Kaczyński má jasno. Jak již zaznělo minulý týden na jeho předvolebním mítinku, je třeba zabránit tomu, aby se v Polsku uplatňovalo sociální inženýrství – jelikož výuka dětí o sexualitě není výchova, ale indoktrinace a snaha, aby se děti změnily. „V centru toho všeho je včasná sexualizace děti. To je neuvěřitelné. Mělo by to začít v období 0-4 roky. Vlasy by vám při četbě toho materiálu vstávaly na hlavě. Mělo by docházet k podkopání přirozené identity chlapců a dívek,“ pobuřoval se politik, který jedním dechem dodal, jak hluboká míra tolerance v Polsku je…A narážel nejen na již zmiňovanou Deklaraci LGBT+, ale také na doporučení Světové zdravotnické organizace WHO týkající se sexuální výchovy…

Dokument WHO se přitom v Polsku stal předmětem podrobného přezkoumávání, např. extremistická náboženská organizace Ordo luris publikovala naprosto manipulativní materiál, který se materiálu WHO týká. Ordo luris v něm WHO obviňuje z toho, že nutí předškolní děti, aby si uvědomovaly svou sexualitu a také své sexuální pocity, jako je vzrušení. „Doporučují, aby děti měly radost z masturbace. V této fázi se také mezi dětmi začíná prosazovat homosexualita a zakořeňovat přesvědčení, že dva homosexuálové tvoří stejnou rodinu jako žena a muž. To je záměrná snaha ovlivnit děti postulátem přijetí homosexuality,“ tvrdí Ordo luris ve vlastní příručce. „Děti ve věku od 6 do 9 let pak již plynule masturbují a dobře vědí, co je sex, pohlavní styk – a to včetně toho homosexuálního,“ dodávají. A zjevně s nimi názorově souzní i Kaczyński.

22. 4. 2019Mužské hnutí: I muži potřebují "emancipaci". Jaké jsou kořeny hnutí mužů a proč jim jeho dnešní aktivity spíše škodí?

Základní problém je, že všechna tato tvrzení, na nichž se při svém tažení za lepším Polskem točí jak Kaczyński, tak i jeho strana, jsou naprosté nesmysly. V materiálu WHO odborníci pouze popisují standardy v chování dětí různého věku, což nemá s doporučeními společného naprosto nic. A co se týká sexuální výchovy, měla by dětem poskytovat základní znalosti o emocionálních, sociálních a fyzických aspektech sexuality, rozhodně tedy nepodporuje mládež v sexu.

Jak navíc pro NewsWeek uvedla Dr. Paloma Cuchi, vedoucí zastoupení WHO v Polsku, výzkum v mnoha evropských zemích ukázal, že sexuální výchova má na zdraví mládeže pozitivní vliv – snížil se počet těhotných dospívajících a také potratů, stejně tak klesly počty dospívajících nakažených pohlavními chorobami. Snížily se i počty nahlášených sexuálních obtěžování a také projevy homofobie se ve sledovaných kolektivech.

Podle listu Rzeczpospolita však strana PiS cílí velmi promyšleně – zatímco se totiž ukazuje, že vůči LGBT tématům začínají být Poláci otevřenější, sexuální výchova a učení dětí o homosexualitě je naopak tématem, které polská společnost neakceptuje. I proto se naprosto dezinterpretované informace týkající se výuky masturbace šíří jako lavina. Přitom sjezd PiS, který se konal minulý týden a kde Kaczyński jasně naznačil, jakého „nepřítele“ si pro nadcházející volby vybral, byl jen první v řadě, další bude následovat již o víkendu nadcházejícím…