Toužíte po nezapomenutelné svatbě, ale nechce se vám do příprav? Pomůže vám svatební agentura

Zařídit svatbu není žádná legrace. Vybrat správnou lokalitu, zařídit catering, muzikanty a kytice a ještě k tomu člověk musí vypadat jako ze škatulky. Proč to…

Zařídit svatbu není žádná legrace. Vybrat správnou lokalitu, zařídit catering, muzikanty a kytice a ještě k tomu člověk musí vypadat jako ze škatulky. Proč to ale dělat složitě, když to jde jednoduše? Stačí využít služeb svatební agentury Easy Wedding.

Koronavirové Velikonoce bez koledování aneb zkuste Živnostnický půst či Zmrtvýchstání s prezidentem9. 4. 2020

Easy Wedding je jednou z nejstarších svatebních agentur na českém trhu. Už dvanáct let pro vás zajišťuje svatby  v Čechách, na Moravě i v zahraničí.

124 FOR 2814

Není problém zajistit šaty na míru pro ženichy, nevěsty i družičky

Není problém zajistit „svatbu na klíč“ přesně podle vašeho přání – od účesu a obleků na míru, přes catering a DJe až po zajištění samotného místa, kde si řeknete své ano.

IMG 8800

Agentura Easy Wedding vám pomůže i se zajištěním správných dekorací na svatbu

Na druhou stranu, pokud vám dělá vrásky třeba jediná drobnost z organizace svatby, řekněme např. zajištění správných prstýnků nebo zábavy pro hosty, Easy Wedding vám také pomůže. Svatební agentura vám totiž nemusí organizovat celou svatbu, pomůže i s jednotlivostmi.

100obdtv 1 IngridMike WEB 002

Easy Wedding má i vlastní floristku

Easy Wedding má také vlastní floristku, která se postará o perfektní svatební kytice. V jeho portfóliu najdete i smyčcové kvarteto nebo harfistu.

305728 2103916121229 1345265777 31830526 1283255145 n

Vstup do registrovaného partnerství je s agenturou Easy Wedding hračka

Pokud se vám nechce běhat po úřadech (a komu by se chtělo), Easy Wedding zajistí i veškeré formální nutnosti k vaší svatbě či k vstupu do registrovaného partnerství.

IMG 1970

Ocenění Svatebního magazínu, kterým se může pyšnit Petra Šauer

Můžete se spolehnout na to, že váš velký den proběhne k vaší naprosté spokojenosti. Ručí za to i Petra Šauer, která získala ocenění pro nejlepší svatební koordinátory.

image003

Pokud vás zajímá, na kolik přijde svatba či jednotlivé položky, jako jsou třeba různé dekorace, poraďte se se svatební kalkulačkou

Jestli netušíte, na kolik vyjde svatba nebo jen dílčí služby podle vašich představ, na stránkách agentury Easy Wedding najdete i praktickou svatební kalkulačku, na které si můžete zjistit přibližnou cenu za váš obřad.

Peugeot 508 – francouzský elegán s dravou náturou, který stojí za pozornost8. 5. 2020

Pokud tedy plánujete velkolepou svatbu a nechce se vám nic složitě organizovat, svatební agentura Easy Wedding je tu pro vás.

Zdroj: Easy Wedding

Advertoriál