Chcete svatbu na zámku skrytém před zraky turistů? Zvolte Chateau St. Havel

13. 3. 2018 16:30 LGBT svatby
Chcete svatbu na zámku skrytém před zraky turistů? Zvolte Chateau St. Havel

Je dost pravděpodobné, že jste o Chateau St. Havel neslyšeli, a to je velká škoda. Jedná se o jedinečný zámek v pražské Krči, který si každý rok jako místo "svého dne" vybere skoro stovka zamilovaných párů. A teď mezi nimi můžete být i vy. Nemusíme asi vysvětlovat, že zámek má ideální polohu a skvělou dopravní dostupnost. Kromě toho však nabízí kompletní svatební obřady s individuálním přístupem a špičkové hostiny na klíč v průběhu celého roku.

21. 6. 2018Vypadávají vám vlasy a nevíte proč? Známe sedm důvodů, proč můžete ztrácet svou kštici!

Svatební obřady se zde pořádají celý rok. Buď standardně v zámecké kapli, popř. v zámeckém sále nebo v jakékoliv části zámeckého parku podle představ budoucích novomanželů. Můžete si sami vybrat mezi církevním obřadem, civilním obřadem a samozřejmě můžete uzavřít i registrované partnerství. O to, aby váš den byl dokonalý, se postará zámecká svatební koordinátorka, která dohlédne na samotný obřad i na svatební hostinu.

hradPrvní zmínka o novogotické tvrzi pochází jž z roku 1273

Sehraný profesionální tým v čele s kulinářským mistrem Ondřejem Slaninou se postará o dokonalou svatební hostinu podle vašich nejtajnějších přání. Raut, gril nebo klasickou servírovanou hostinu připravuje zámecká kuchyně vždy z čerstvých a sezónních surovin. Souhlasíte s tím, že svatební afterparty musí být pestrá, zábavná a hlavně plná dobrého jídla a hudby? Personál hotelu si s vámi sedne a všechno probere do nejmenšího detailu.

slanina kucharOndřeje Slaninu jistě znáte z televize, kde již léta razí heslo: "Slanina vylepší každé jídlo!"

Svatební hostinu je možné uspořádat v několika různých prostorech s různou kapacitou: Zámecký sál má maximální kapacitu sedmdesát hostů, o něco komornější zámecká kaple pojme hostů necelých padesát. Pod venkovní vyhřívaný stan se však vejde lidí dvě stě, pokud na sebe chcete všichni vidět. Jestli vám ale stačí rautové uspořádání hostiny, prostor se rázem zvýší na kapacitu tří set lidí. 

pokoj hotel zamekHotelový pokoj ve věži není žádná hladomorna – v ceně je welcome drink, občerstvení, snídaně, sleva na restauraci a wellness...

Chateau St. Havel je čtyřhvězdičkový superior hotel. Disponuje celkem 28 dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny v zámeckém stylu, aby korespondovaly s ostatními prostory objektu a zároveň nabízely veškerý komfort čtyřhvězdičkového standardu. Pro účastníky svatby je možnost rezervace pokojů nebo celého hotelu. Kdyby se náhodou stalo, že se všichni vaši hosté na zámek nevejdou, St. Havel jim rád zařídí ubytování v některém z partnerských hotelů.

6. 6. 2018Jaké jsou nejznámější porno kategorie a co se pod nimi skrývá?

I dokonalá svatba s sebou nese určitou dávku stresu, proto je v nabídce dnes už takřka standardní wellness centrum. Dvě privátní sauny a dva privátní whirlpooly s možností rozjímání pro dvě až šest osob. Saunu a whirlpool lze objednat zvlášť či dohromady jako celou privátní zónu. Kromě toho mohou vaši hosté využít jedinečný tréninkový golfový areál jako zpestření svatebního dne.

Johnny G. Midgey

Autor

Johnny G. Midgey

Pouliční umělec, záchranář, lingvista a pilot F1 samouk. Chvíli nejlepší kluk na světě a chvíli holka k zulíbání. Milovník koček, Brouků a masa na grilu.

E-shop

Deset unikátů v Chateau Herálec

Je jen málo hotelů, které v Čechách nabízí všechno to, čím se může pochlubit zámecký hotel Chateau Herálec. Představme si alespoň takto herálecké unikáty,…