Vyhrajte poukaz na pobytový zájezd s CK BRENNA v hodnotě 2 000 Kč

1. 8. 2018 19:00 Letní soutěž 2018
Vyhrajte poukaz na pobytový zájezd s CK BRENNA v hodnotě 2 000 Kč

V jiných letech jsme na dovolenou jezdili někam, kde se můžeme ohřát. Tentokrát máme spíše opačný cíl. Schladit se. Ale tohle všechno je vlastně možné v jedné lokalitě. I když je přes den pětatřicet stupňů ve stínu v Praze, Brně i v Athénách, doma za mezí se asi neochladíte v moři.

30. 7. 2018Pět mýtů o vysílání DVB-T2

Cestovní kancelář BRENNA je na českém trhu již více než pětadvacet let. Založena byla roku 1992 v Brně a od té doby se stala jedním z předních specialistů na zájezdy do Řecka, Bulharska, Španělska, Turecka, či Egypta.

Vedro se jistě snáší lépe s vychlazenou sangrií, čerstvým frappé či s pravým řeckým salátem v ruce, o stínu pyramid nemluvě. CK BRENNA má v nabídce něco pro každého - jak pro milovníky tichých koutů, tak i živých letovisek jako stvořených pro velkou party.

Cestovní kancelář BRENNA je synonymum pro řecké ostrovy. BRENNA má v nabídce oblíbené destinace, jako jsou Thassos, Zakynthos, Kréta, Santorini, Rhodos, Karpathtos , Lafkada, Korfu nebo Kos.

Romantika ostrovů láká. Sednout si na pláž pod slunečník, upíjet k tomu chlazený nápoj svého vlastního výběru a čas od času se jít svlažit do moře. Nejen takhle může vypadat vaše léto s CK BRENNA. Koho lákají památky a dávná historie, ten si také přijde na své. Na každém kroku na jihovýchodě Evropy i v Egyptě na vás dýchnou vzpomínky na starověké Řeky, Římskou říši či na slávu faraonů.

V naší letní soutěži můžete vyhrát poukaz na libovolný pobytový zájezd v hodnotě 2 000 Kč a plážovou osušku CK BRENNA, se kterou si můžete užít kvalitní odpočinek na pláži. Platnost poukazu je jeden rok. Zapojte se a nechte se unést do světa romantiky, relaxace a nezapomenutelných letních chvil. Odpovězte správně na následující otázku a dovolená je vaše.

24. 5. 2018Jaké jsou TOP LGBTQ destinace pro dovolenou v letošním roce?

Otázka:

Na jakém ostrově se nachází klienty velmi oblíbené a opakovaně vyhledávané letovisko Perivolos? Nápovědu naleznete ZDE!

a) Santorini

b) Thassos

c) Karpathos

Svou odpověď napište zde!

Zdroj: CK BRENNA
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop