Vyhrajte sadu čtyř kávových peelingů MARK v hodnotě 1 300 Kč

1. 8. 2018 19:00 Letní soutěž 2018
Vyhrajte sadu čtyř kávových peelingů MARK v hodnotě 1 300 Kč

Letošní léto je hodně náročné. Nejen co se týče příjmu tekutin nebo chuti donutit se ve vedru pracovat, ale i co se týče péče o pokožku. Věříme, že letos jste se poprvé opálili už někdy v dubnu, ale o pokožku je třeba pečovat stále, aby zůstala krásná a zdravá.

19. 7. 2018Víte, proč se někdy budíte zpocení, i když se vám nezdála žádná noční můra?

Jedním z nejvhodnějších způsobů péče o pokožku je užívání peelingů, které pokožku prokrvují, hydratují a odstraňují odumřelé buňky. Vhodné je také tento rituál využít k tomu, abyste pleti dodali potřebné látky, jako jsou vitamíny. Proto vyzkoušejte přírodní peelingy a značky MARK face & body.

Tělu a zejména vaší pokožce prospějí i přírodní oleje, které pokožku vyživí a zároveň neucpávají póry. Při pravidelné správné aplikaci vám pomohou bojovat s mnoha (nejen) kožními problémy, jako jsou například celulitida, strie či suchá nebo mastná pokožka.

Peeling není jen přípravek pro ženy, moderní muž pečuje o svou pleť

A jak správně takový peeling MARK aplikovat? Stačí chvilka ve vaně či ve sprše. Na vlhkou pokožku peeling naneste, vmasírujte a nechte chvíli účinkovat. Pak ho důkladně smyjte vodou. Peeling po sobě kromě pocitu jemné a svěží pokožky zanechá i příjemnou vůni. K dostání je od značky MARK scrub například peeling s vůní kokosu, čokolády, kávy, máty a citrusu, ale i letos si tato společnost připravila jednu novinku v limitované letní edici.

Pro letošek to je MARK Golden Shine, scrub se zlatými třpytkami. Vystavěn je na klasickém kávovém základu, obsahuje také šípkový olej, který zabraňuje stárnutí, a antioxidační kávový olej. Další jeho ingredience vám ale neprozradíme, neboť jsou předmětem naší otázky v rámci Velké letní soutěže. Pokud správně odpovíte, můžete vyhrát sadu čtyř peelingů a kelímku na scrub v hodnotě 1 300 Kč. Nápovědu naleznete ZDE!

16. 5. 2018Pánové z Queensu doporučují to nejlepší ze streetwearu!

Otázka:

Jaké přírodní ingredience obsahuje novinka MARK Golden Shine Oil?

a) šípkový, mandlový, kávový, meruňkový a jasmínový esenciální olej

b) kokosový, mandlový, kávový, avokádový, šípkový a jasmínový esenciální olej

c) jojobový, buriti, kávový, šípkový, rýžový olej, jasmínový esenciální olej

Svou odpověď napište zde!

Zdroj: Markscrub
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop