Vyhrajte v naší letní soutěži žehlicího panáka v hodnotě 12 990 Kč

16. 8. 2018 14:00 Letní soutěž 2018
Vyhrajte v naší letní soutěži žehlicího panáka v hodnotě 12 990 Kč

Žehlení. Málokterý chlap má tuhle činnost rád. Ve studentských dobách to šlo řešit tak, že jste nosili jen trička a tu jednu košili, kterou jste měli, vám žehlila maminka. Tohle už je ale dávno voda za mostem. Naštěstí existuje řešení pro ty, kterým se nechce žehlit, šikovný němý sluha jménem žehlicí panák.

2. 8. 2018Fenomén mini domů jako reakce na nedostupné hypotéky?

Žehlicí panák je automatický přístroj na sušení a žehlení košil, triček, bund i kalhot.  Žehlicího panáka stačí obléci do vyždímaného, vlhkého oděvu a spustit. Panák se nafoukne teplým vzduchem, který oděv narovná, vyhladí, a tím velmi ohleduplně začne sušit a žehlit najednou. Přitom stačí po nafouknutí ručně vyhladit a urovnat kritická místa, jako je límec, rukávy či kapsy a za pár minut máte vyžehleno.

Žehlení je šetrné k látce, neboť probíhá za mírné teploty do 65 °C a za malého tlaku na látku. Nevznikají tak lesklé plochy na kapsách, u zipů a knoflíků. Šikovný panák vám také ušetří čas. Stačí jen košili upevnit na panáka a ten pracuje sám, nevyžaduje další kontrolu. Jedna košile je suchá a vyžehlená za 5-7 minut, kalhoty za 11-14 minut. I snímání oblečení z panáka je jednoduché, trvá maximálně dvě minuty.

Kromě košilí usušíte i trička či bundy

Tohoto šikovného pomocníka do domácnosti i profesionálních provozů v hodnotě 12 990 Kč může jeden z vás vyhrát v naší letní soutěži. Stačí správně odpovědět na následující otázku.

24. 5. 2018Jaké jsou TOP LGBTQ destinace pro dovolenou v letošním roce?

Otázka:

Co všechno umí žehlicí panák? Nápovědu najdete zde!

a) žehlit košile

b) žehlit a sušit košile

c) žehlit košile a u toho zpívat muzikálové hity

Svou odpověď napište zde!

Zdroj: Žehlicí panák
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop