Vyhrajte doplněk stravy ProMan Plus pro zvýšení hladiny testosteronu v hodnotě 1797 Kč!

1. 8. 2018 19:00 Letní soutěž 2018
Vyhrajte doplněk stravy ProMan Plus pro zvýšení hladiny testosteronu v hodnotě 1797 Kč!

Svalová hmota se začíná ztrácet, tuk se naopak na těle usazuje mnohem lépe. Na vině může být úbytek testosteronu, který u mužů začíná být patrný již po třicátém roce života. Udržet jeho normální hladinu může pomoci zdravý životní styl i správně vyvážený doplněk stravy.

25. 1. 2018Péče o pleť: Antioxidanty v hlavní roli!

Pohlavní hormon, který z mužů dělá muže. To je testosteron, o jehož produkci se starají především Leydigovy buňky uložené ve varlatech. Nejaktivnější jsou během puberty, kdy se na chlapeckém těle začínají tvořit sekundární pohlavní znaky – mimo jiné začíná růst svalová hmota, objevuje se ochlupení a mění se hlas. Už po třicítce ale produkce testosteronu v těle začíná klesat, a to každý rokem přibližně o jedno procento.

V důsledku toho mohou pánové pociťovat snížený zájem o sex a může je také potkat snížená sexuální výkonnost. K tomu se později mohou přidat také potíže s erekcí. Neméně závažná je pro muže ztráta svalové hmoty a neschopnost udržet krok s mladšími rivaly v posilovně. Vyrýsované tělo se i přes pravidelný trénink zkrátka nedaří udržet. Navíc se přidává únava a vyčerpání, takže muž čím dál častěji tráví večery doma na gauči místo toho, aby odpočíval aktivně.

Chcete udržet krok s kamarády v posilovně? Doplňte si testosteron!

S úbytkem mužského testosteronu je ovšem možné bojovat. V první řadě je nutné nenechat se odradit a nepolevovat v pohybových aktivitách, věnovat pozornost správné životosprávě a konzumovat pestrou a vyváženou stravu. Proti úbytku svalové hmoty působí třeba hořčík, ke zvýšení energie zase napomůže ženšen, jemuž se také přisuzují afrodiziakální účinky.

Tyto a řadu dalších látek obsahuje doplněk stravy ProMan Plus, přírodní produkt vyvinutý speciálně pro potřeby muže. Díky ingrediencím pečlivě vybraným na základě studií a doporučení expertů podporuje hladinu testosteronu a zvyšuje energii, výkonnost a výdrž.

Pět z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, se může těšit na půlroční zásobu oblíbeného doplňku stravy ProMan Plus na přirozenou podporu tvorby testosteronu v hodnotě 1797 Kč, tedy na dostatečné zásoby na půl roku.

Otázka:

Kolik pečlivě zdokumentovaných složek pro udržení hladiny testosteronu, zvýšení energie, smyslnosti a výkonnosti obsahuje ProMan Plus? Nápovědu najdete zde.

a) 4

b) 8

c) 12

Svou odpověď napište zde!

 

Zdroj: Naturamed
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop