LUI VÝBĚR: Bez čeho se v redakci rozhodně neobejdeme?

4. 1. 2017 11:30 Lajfstajl
LUI VÝBĚR: Bez čeho se v redakci rozhodně neobejdeme?

Naše redakce je zvláštní skupina lidí s rozdílným přístupem snad ke všemu. A je to pravděpodobně vidět i na našich oblíbených věcech tohoto měsíce. Zatímco jeden upíjí růžovou limonádu, další chodí v tričku se lvem nebo si nabíjí telefon tučňákem. To je v závěru ale dobře, protože vznikne zajímavý kontrast a všechno, jen ne jednotvárnost. 

16. 5. 2018EXKLUZIVNĚ: Renato Salerno o prvním díle druhé série Zlaté mládeže, která startuje dnes večer! Na co se můžete těšit?

Rozhodně nejoblíbenější věcí jsou ale marcipánové bábovičky pleněné tvarohovým krémem v restauraci Il Mulino a sushi s wagyu hovězím v restaurantu KOBE. Ty si přidejte na bucket list. 

Co se čtení týče, moc nevěříme na literaturu, která mění životy, ale pokud si chcete udělat v tom svém pořádek, zkuste knihy od Marie Kondo. Tato japonská autorka patří k mistrům organizace a dokáže naučit uklízení i největší bordeláře. 

Foto: LUI

 

Václav Mensa

Autor

Václav Mensa

Student, autor, antropolog, pozorovatel. Jídlo má rád ostré, nápoje kofeinové, zprávy okamžité a módu minimalistickou. Hudbu hlasitou a od Daphne Guinness, filmy Streepovské, telefony nedotykové, život nekomplikovaný, jednání profesionální, psaní a čtení kvalitní, internet rychlý a šampaňské říznuté džusem.

E-shop