Váš domov nemusí vonět jen perníčky na Vánoce. Může vonět stále!

4. 1. 2017 06:00 Lajfstajl
Váš domov nemusí vonět jen perníčky na Vánoce. Může vonět stále!

Bude vám lépe, když budete v prostoru, který vůbec nevoní nebo voní jen zatuchlinou a jídlem ze včera nebo v prostoru, který voní jako ráj? Asi všichni víme odpověď.

Člověk je stvoření citlivé na vůně. Podle odéru si můžeme zapamatovat určité okamžiky, to, jak člověk voní, také může určit, jestli se vám bude líbit a jak vám s ním bude. Vyvoněný interiér nezanechá jen stopu na vaší náladě. To, jak voní váš domov, se časem stane vaší součástí. Aniž si to budete uvědomovat, začnou vonět vaše věci, knihy, tašky a bůh ví co všechno.

Obchod ARIA PURA se specializuje především na luxusní interiérové vůně. Nesplňují pouze funkci vonící, ale i designovou. Působí jako elegantní a sofistikovaný doplněk prostoru a můžete si vybrat podle svého vkusu. Od keramických vonných lamp, přes křišťálové difuzéry, až k moderním novinkám jakou je třeba GEORGE.

Difuzéry jsou v posledních letech obrovský trend. Do lahvičky vložíte bambusové tyčinky a ty voní neustále. Nejsou zdravotně závadné jako třeba spreje nebo vůně do zásuvky a vydrží mnohem déle.

Postavička vysoká asi dvacet centimetrů může nenápadně stát ve vaší ložnici nebo obývacím pokoji. Zaprvé bude úžasně vonět (a to kombinací esenciálních olejů, ne žádnou chemickou mixáží) a za druhé jej můžete využívat jako reproduktor díky technologii Bluetooth.

ARIA PURA nabízí i provonění interiérů – pokud vlastníte třeba obchod či jiný komerční prostor, ARIA PURA přijede, změří, jak je místo velké, a nainstaluje vonící stroj. Náklady jsou minimální a výsledky úžasné, protože každý se zde bude cítit dobře.

Foto: Obchod Aria Pura v Obchodním domě Klášter

Václav Mensa

Autor

Václav Mensa

Student, autor, antropolog, pozorovatel. Jídlo má rád ostré, nápoje kofeinové, zprávy okamžité a módu minimalistickou. Hudbu hlasitou a od Daphne Guinness, filmy Streepovské, telefony nedotykové, život nekomplikovaný, jednání profesionální, psaní a čtení kvalitní, internet rychlý a šampaňské říznuté džusem.

E-shop