Nálož předvánočních emocí – podívejte se na nejdojemnější žádosti o ruku uplynulého roku

14. 12. 2016 10:00 Lajfstajl
Nálož předvánočních emocí – podívejte se na nejdojemnější žádosti o ruku uplynulého roku

Před Vánoci každý potřebuje svou pořádnou dávku emocí. A pokud se vám předvánočního tepla nedostává od vašeho okolí (troubu s cukrovím nevyjímaje), jistě vás u srdce zahřeje alespoň následující přehled těch nejdojemnějších gay/les žádostí o roku tohoto roku.

Jared a Adam

V Čechách máme rčení, že „co je v domě, není pro mě“, což samozřejmě nemá co dočinění s incestem, ale jedná se o lehké naznačení, že zejména vztahy na pracovištích nejsou úplně košer. Tím se ale rozhodně neřídili instruktoři Jared a Adam. S žádostí o ruku Adamovi pak pomohli všichni, kdo Jaredův kurz navštěvovali a nakonec dorazila i rodina....

{youtube}PdxRxWaQGvU{/youtube}

[related-article]

Kevin a Dan

Kevin pracuje pro National Geographic, takže většinu času tráví v korunách stromů a lezením po horách. Když vzal poprvé do hor svého přítele Dana, ani jeden z nich netušil, že se vráti jako zasnoubený pár. Když se Kevin vznášel na laně, desítky metrů nad hlavou Dana, oba prý ve stejnou chvíli napadlo, že by se měli vzít.

{youtube}b0WT1DzCq5E{/youtube}

Zdroj: gaystarnews.com

Mirka Dobešová

Autor

Mirka Dobešová

Díky travesti sudičkám, s nimiž si je vzájemně stále v patách (a ráda si od nich půjčuje nejen kosmetiku, ale i šaty), miluje všechno trans a queer. Určitou obsesi má pro Londýn, Costu, West End a hlavně Priscillu, královnu pouště.

E-shop